Кошик
137 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
UKB
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
SLURRY ADMIX, фото 2

SLURRY ADMIX

Опис
Інформація для замовлення

 

SLURRY-ADMIX®

ONE OF THE BEST AMERICAN-MADE WATERPROOFING MATERIALS

Застосовується для забезпечення водонепроникності, захисту і поліпшення властивостей бетону. SLURRY-ADMIX

додається до бетонної суміші під час приготування замісу.

Область застосування.

• Нове будівництво

• Ємності, резервуари, басейни

• Тунелі.

• Мости.

• Фундаменти.

• Підвальні та виробничі приміщення.

• Насосні станції.

• Гідротехнічні споруди.

• Підземні споруди.

• Шахти.

• Дамби.

• Литі вузли та інші споруди, до яких пред'являються високі вимоги по водонепроникності та корозійної стійкості бетону

Вказівки щодо використання

SLURRY-ADMIX® додається до бетону під час приготування замісу. Послідовність процедур додавання залежить від обладнання для замісу.

1. При приготуванні бетону на місці застосування.

Додати 60-70% від необхідної кількості води з половиною необхідної кількості заповнювач (щебінь і пісок). Змішати розрахункова кількість сухої суміші SLURRY-ADMIX® з водою для утворення дуже слабкого розчину (25 кг порошку, змішані з 28,4 л води). Залийте розрахункова кількість (у перерахунку на сухий) приготованого водного розчину SLURRY  ADMIXÒ) в бетономішалку. Змішувати матеріали протягом 2-3-х хвилин для їх рівномірного розподілу. Додати цемент, другу половину заповнювача і воду, що залишилася в бетономішалку і повторно перемішати бетонну суміш протягом 5 хвилин.

2. При доставці бетону на місце застосування бетоновозами.

Змішати розрахункова кількість сухої суміші SLURRY-ADMIX® з водою для утворення дуже слабкого розчину (25 кг порошку, змішані з 28,4 л води). Вливати воду в суху суміш (не навпаки!). Змішувати з допомогою низькообертового дриля. Залити приготований розчин SLURRY-ADMIX® в міксер з бетонною сумішшю і змішувати протягом 5 хвилин для забезпечення рівномірного розподілу SLURRY-ADMIX®.

3. При використанні на заводі з виготовлення бетонного лиття.

Додати розрахункове кількість сухої суміші SLURRY-ADMIX® до суміші щебеню і піску, потім ретельно перемішати протягом 2-3-х хвилин. Потім додати цемент і воду. Отриману бетонну суміш змішувати за стандартною технологією.

Примітка:

Важливо одержати однорідну суміш SLURRY-ADMIX® з бетоном. Тому не додавайте сухий порошок SLURRY-ADMIX® безпосередньо до мокрого бетону, так як це може призвести до скучиванью і відсутності рівномірного розподілу.

Дозування

1%-1,5% маси цементу

Примітка

В певних умовах дозування може бути зменшена до 1,0% в залежності від кількості та типу загальних цементуючих матеріалів.

Час твердіння і міцність

На час твердіння бетону впливають хімічний і фізичний склад компонентів, температура бетону і кліматичні умови. При використанні SLURRY-ADMIX® може статися уповільнення затвердіння. Ступінь уповільнення залежить від складу бетонної суміші і дозування SLURRY-ADMIX. Однак в нормальних умовах SLURRY-ADMIX® забезпечує нормальне твердіння бетону. У бетоні, що містить SLURRY-ADMIX®, може розвинутися більш високий межа міцності, ніж у неармованого бетону. Для визначення часу твердіння та міцності необхідно здійснити пробні змішування в умовах проекту.

Внимание!

При добавлении SLURRY-ADMIX® температура бетонной смеси должна быть не ниже +4°С.

Упаковка

SLURRY-ADMIX® упакован в ведра по 25 кг.

Хранение

SLURRY-ADMIX® должен храниться в сухом помещении при минимальной температуре не ниже +7° С и максимальной относительной влажности воздуха 85%. Гарантийный срок хранения в ненарушенной заводской упаковке – восемнадцать месяцев с даты изготовления при хранении в вышеуказанных условиях. Ограничения по высоте при хранении и транспортировке – не более 10 мешков.

Меры предосторожности

Продукт містить портландцемент і є высокощелочным. Рекомендується використання гумових рукавичок і захисних окулярів під час замішування і нанесення. Уникайте контакту з очима та шкірою. У разі попадання В очі, рясно промийте великою кількістю води і зверніться за медичною допомогою. Тримайте подалі від дітей.

 

  • Ціна: 240 грн/кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner