Кошик
168 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
SLURRY ADMIX, фото 2

SLURRY ADMIX

Опис
Інформація для замовлення

«SLURRY ADMIX®»

Використовується для забезпечення водонепроникності, захисту і поліпшення бетонних властивостей. SLURRY ADMIX ® додають в бетонну суміш під час замісу.

Інструкція по використанні.

SLURRY ADMIX  додають до бетону під час приготування замісу. Послідовність процедур додавання залежить від замісного обладнання.

1. При підготовці бетону на місці нанесення. Додати 60-70 % від необхідної кількості води з половиною необхідної кількості наповнювача (щебінь і пісок). Змішайте передбачувану кількість сухої суміші SLURRY ADMIX® з водою, щоб утворився дуже слабкий розчин (5 частин води на 1 частину сухої суміші за об’ємом) Залийте приготований розчин SLURRY ADMIX® в бетономмішувач. Змішайте матеріали протягом 2-3 хвилин, щоб розподілити їх рівномірно. Додайте цемент, іншу половину наповнювача і решту води в бетономмішувач і повторно перемішайте бетонну суміш протягом 5 хвилин.

2. При доставці бетону на місце застосування бетоновозами.

Змішайте розрахункову кількість сухої суміші SLURRY ADMIX® з водою для утворення дуже слабкого розчину (5 частин води на 1 частину сухої суміші за об’ємом). Налийте воду в суху суміш (а не навпаки!). Змішайте за допомогою  дриля з низьким оборотом. Залийте приготований SLURRY ADMIX  в міксер з бетонною сумішшю і перемішайте протягом 5 хвилин, щоб забезпечити рівномірний розподіл SLURRY ADMIX ®.

3. При використанні  на заводі по виготовленню бетонного лиття.

Додати розрахункову кількість сухої SLURRY ADMIX ® в суміш щебеню і піску, потім ретельно перемішати протягом 2-3 хвилин. Потім додати цемент і воду. Отриману бетонну суміш змішують за стандартною технологією.

Примітка.

Важливо отримати однорідну суміш SLURRY ADMIX® з бетоном. Тому не варто додавати сухий порошок SLURRY ADMIX ® безпосередньо до вологого бетону, так як це може призвести до скупчення і відсутності рівномірного розподілу.

Дозування. 1-1,5 відсотка цементної маси

Примітка.

За певних умов дозування можна збільшити до 2,0% в залежності від кількості і виду загальних цементуючих матеріалів.

Час і міцність закам'янення на час закам'янення бетону впливають хімічний і фізичний склад компонентів, температура бетонних і кліматичних умов.

З використанням  SLURRY ADMIX®  може бути уповільнення затвердіння. Ступінь уповільнення залежить від співставлення бетонної суміші і дозування SLURRY ADMIX ®. Однак, в нормальних умовах, SLURRY ADMIX® забезпечує нормальне затвердіння бетону. Для того, щоб визначити час за зміцнення і міцності, необхідно виконати пробне змішування в умовах проекту.

Увагу!

При додаванні  SLURRY ADMIX ® температура бетонної суміші повинна бути не нижче +4 °С.

Упаковки.

SLURRY ADMIX® упакований в герметики мішки по 18,00 кг і відра 25 кг.

Зберігання.

SLURRY ADMIX® повинні зберігатися в сухому приміщенні при мінімальній температурі не менше +7 °С і максимальній відносній вологості повітря 85%. Гарантійний термін придатності в непорушеній фабричній упаковці - вісімнадцять місяців з дати виготовлення при зберіганні в вищевказаних умовах.

Заходи.

Продукт містить портландцемент і є високо-лужним. Рекомендується використовувати гумові рукавички і окуляри під час замісу і нанесення. Уникайте контакту з очима і шкірою. В випадках потрапляння в очі, промийте ретельно  водою і зверніться по медичну допомогу. Тримайте подалі від дітей.

. «SLURRY ADMIX®»

Застосовується як домішка для забезпечення водонепроникності, захисту та поліпшення властивостей бетону. SLURRY ADMIX® додається до бетонної суміші під час приготування замішування.

Вказівки щодо використання.

SLURRY ADMIX® додається до бетону під час приготування замішування. Послідовність процедур додавання залежить від обладнання за замісою.

1.            Під час приготування бетону на місці застосування. Додати 60-70% від необхідної кількості води з половиною необхідної кількості заповніть (щебінь і пісок). Змішати розрахункову кількість сухої суміші SLURRY  ADMIX® з водою для утворення дуже слабкого розчину (5 частин води на 1 частину сухої суміші за об'ємом) Залити приготований розчин SLURRY ADMIX® у бетонозмішувач. Змішувати матеріали впродовж 2-3 хвилин для їх рівномірного розподілу. Додати цемент, другу половину заповніть, і воду, що залишилася, в бетонозмішувач і повторно перемішати бетонну суміш упродовж 5 хвилин.

2.            Під час доставляння бетону на місце застосування бетоновозами.

Змішати розрахункову кількість сухої суміші SLURRY ADMIX® з водою для утворення дуже слабкого розчину (5 частин води на 1 частину сухої суміші за об'ємом). Вливати воду в суху суміш (не навпаки!). Змішувати за допомогою низькообертового дриля. Залити приготований розчин SLURRY ADMIX®  в міксер із бетонною сумішшю та змішувати впродовж 5 хвилин для забезпечення рівномірного розподілу SLURRY ADMIX®.

3.            Під час використання на заводі з виготовлення бетонного лиття.

Додати розрахункову кількість сухої суміші SLURRY-ADMIX® до суміші щебеню та піску, потім ретельно перемішати впродовж 2-3 хвилин. Потім додати цемент і воду. Отриману бетонну суміш змішувати за стандартною технологією.

Примітка.

Важливо отримати однорідну суміш SLURRY ADMIX® з бетоном. Тому не додавайте сухий порошок SLURRY ADMIX® безпосередньо до мокрого бетону, позаяк це може призвести до нудьги та браку рівномірного розподілу.

Дозування. 1-1,5% від маси цементу

Примітка.

За певних умов дозування може бути збільшене до 2,0% залежно від кількості та типу загальних цементувальних матеріалів.

Час і міцність затвердіння На час затвердіння бетону впливають хімічний і фізичний склад компонентів, температура бетону та кліматичні умови. Під час використання SLURRY ADMIX® може статися уповільнення затвердіння. Ступінь уповільнення залежить від складу бетонної суміші та дозування SLURRY ADMIX®. Однак у нормальних умовах SLURRY ADMIX® забезпечує нормальне твердіння бетону. Для визначення часу затвердіння й міцності необхідно здійснити пробне змішування в умовах проєкту.

Внимание!

У разі додавання SLURRY ADMIX® температура бетонної суміші має бути не нижчою за +4 °C.

Паковання. SLURRY ADMIX® упакований у герметичні мішки по 18,00 кг або відра 25 кг.

 

 

 

  • Ціна: 240 /кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner