Кошик
176 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук

Казани чавунні та алюмінієві. Посуда туристична

Казан - це ємність для приготування їжі як на відкритому вогні так і на вугіллі. Вміст литого казана швидко нагрівається і тримає температуру страви довше, тому добре підходить для пікніка або вечері на свіжому повітрі. У ньому добре і смачно готується картопля з м'ясом, баранина з овочами і традиційні страви східної кухні - плов, шурпи, лагман.

Казан — це ємність для приготування їжі як на відкритому вогні, так і на вугіллі. Вміст литого казана швидко нагрівається й тримає температуру страви довше, тому добре підходить для пікніка або вечері на свіжому повітрі. У ньому добре та смачно готується картопля з м'ясом, баранина з овочами та традиційні страви східної кухні — плов, шурпи, лагман.

 

 

Казан — це ємність для приготування їжі як на відкритому вогні, так і на вугіллі. Вміст литого казана швидко нагрівається й тримає температуру страви довше, тому добре підходить для пікніка або вечері на свіжому повітрі. У ньому добре та смачно готується картопля з м'ясом, баранина з овочами та традиційні страви східної кухні — плов, шурп, лагман.

 

Казан - це ємність для приготування їжі як на відкритому вогні так і на вугіллі. Вміст литого казана швидко нагрівається і тримає температуру страви довше, тому добре підходить для пікніка або вечері на свіжому повітрі. У ньому добре і смачно готується картопля з м'ясом, баранина з овочами і традиційні страви східної кухні - плов, шурпп, лагман.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner