Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
ACRYLIC BONDCRETE, фото 2

ACRYLIC BONDCRETE

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ACRYLIC BONDCRETE.

Acrylic bondcrete - це 100% акриловий латекс, який використовується як високоміцна добавка і схоплюючий компонент для бетонних і цементних розчинів.  В якості полімерного перетворювача володіє поліпшеною цементної гидратацией і властивостями на зчеплення завдяки чому матеріал може наноситься на холодний шов. Завдяки схоплюють властивостями, матеріал зберігає міцність схоплювання навіть при вологих погодних умовах. Може використовуватися для схоплювання свіжеукладеного  бетону зі старою бетонною поверхнею, або іншою міцної поверхнею з цегли або блоку.

 

Використовуйте як доповнення:

В якості добавки Acrylic bondcrete можна використовувати на горизонтальних, вертикальних або стельових поверхнях. Acrylic bondcrete можна використовувати частково або повністю замість води з рідким бетонним розчином. Використовуйте мінімум 7,6 літра Acrylic bondcrete на 43 кг портландцементу. При необхідності додайте воду або Acrylic Bondcrete, щоб отримати необхідну вам консистенцію.

Використання в якості схоплюючого компонента:

Для оптимальної міцності схоплювання змішайте нерозбавлений Acrylic bondcrete з портландцементом в співвідношенні 1:1,5 до  отримання кремоподібного  густого розчину.

  Підготовлений розчин слід  втирати щіткою в підготовлену поверхню перед нанесенням ремонтного матеріалу.  Якщо розчин Acrylic bondcrete висихає перед нанесенням цементного розчину, його слід видалити металевою щіткою або методом гідроабразиву, після видалення залишку води нанести свіжий шар.

Нанесення в нерозбавленому вигляді:

Нанесіть Acrylic bondcrete роликом, щітку або спреєм на ретельно підготовлену поверхню, витрачаючи  1л на 5-6 м3, використовуючи більше чи менше матеріалу  в залежності від пористості поверхні. Зачекайте 40 хвилин, поки схоплюючи плівка не стане прозорою та сухою при дотику , перед нанесенням бетонного розчину.

Важливо: плівка повинна бути сухою при дотику, (не прилипати) перед нанесенням бетону. Нерозбавлений схоплює шар Acrylic bondcrete зберігає свою здатність схоплюватися до 2 тижнів, якщо він залишається чистим і сухим.

Термін придатності становить 1 рік з дати виготовлення в герметичній формі. Зберігати в теплому, сухому місці. Боїться холоду. Завжди щільно закривай контейнер.

ACRYLIC BONDCRETE.

Acrylic Bondcrete  100% акриловий латекс, використовується як високоміцна домішка та компонент, що схоплює, для бетону та цементних розчинів. Як полімерний перетворювач має  поліпшеною  цементною гідратацією й властивостями на схоплювання, завдяки чому матеріал може наноситься на холодний шов. Завдяки захопливим властивостям, матеріал зберігає міцність схоплювання навіть  при  вологих  погодних умов. Може використовуватися для схоплювання свіжоукладеного бетону зі старою бетонною поверхнею або іншою міцною поверхнею з цегли або блока.

Використання як домішки:

Як домішку Acrylic Bondcrete  може використовуватися на горизонтальних, вертикальних або стельових поверхнях. Acrylic Bondcrete  може використовуватися частково або повністю замість води у разі замішування бетонного розчину на основі портландцементу. Використовуйте мінімум 7,6 л Acrylic Bondcrete  на 43 кг портландцементу. За потреби додайте воду або Acrylic Bondcret  для отримання потрібної консистенції.

Використання як компонент, що схоплює:

для оптимальної  міцності схоплювання змішайте нерозбавлений Acrylic Bondcrete з портландцементом у співвідношенні 1:1,5  для отримання кремового густого розчину. Приготований розчин має втиратися  щіткою в підготовлену поверхню перед нанесенням ремонтного матеріалу. Якщо розчин Acrylic Bondcretete  висихає, перш ніж наноситься цементний розчин, його треба видалити металевою щіткою або водоструменевим способом, потім нанести свіжий шар  після видалення залишків води.

Нанесення в нерозведеному вигляді:

Нанесіть Acrylic Bondcrete роликом, щіткою або спреєм на ретельно підготовлену поверхню, витрачаючи  1 л на 5-6 м3 використовуючи більше або менше матеріалу залежно від пористості поверхні.  Зачекайте   40 хвилин,  поки  схоплююча плівка не стане прозорою та сухою  при прикосновении  перед нанесенням бетонного розчину.

Важливо: плівка має бути сухою під час дотику,(не прилипати) перед нанесенням бетону. Нерозбавлений  схоплювальний шар Acrylic Bondcrete зберігає свою здатність схоплюватися до  2 тижнів, якщо залишається чистим і сухим.:

Термін зберігання — 1 рік від дати виготовлення в запечатаному вигляді. Зберігати  у теплому сухому місці. Боїться холоду. Завжди щільно закривайте контейнер.

 

 

Основні
Тип поверхніБетон
Спосіб нанесенняРучний
КолірСиній
Призначення матеріалуДля підлог, Для резервуарів, Для цоколів
  • Ціна: 520 ₴
  • Мінімальне замовлення: 25 шт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner