Кошик
176 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
SEAL COAT, фото 2

SEAL COAT

Опис
Інформація для замовлення

«SEAL COAT»

Накривочний гідроізоляційний, матеріал на цементній основі, стійке покриття, зупиняє проникнення води і захищає від руйнування, водного середовища, в той же час захищає і облагородлює бетонну або будь-яку іншу   поверхню. Матеріал забезпечує кращу водонепроникність, ніж обмазочная ізоляція. Після нанесення матеріал буде висихати близько 3-4 годин, а через 24 години утвориться міцне водонепроникне покриття, яке стане невід'ємною частиною бетону або будь-якої іншої обробленої поверхні.

Призначення.

SEAL COAT особливо ефективний на стінах в якості кінцевої гідроізоляції, так як його можна змішати з промитим піском для нанесення у вигляді штукатурки, щоб надати стіні остаточну форму.

SEAL COAT є ідеальним інструментом для гідроізоляції блоку, цегли, каменю, бетону та інших поверхонь. SEAL COAT може використовуватися на наземних і підземних об'єктах.

Інструкція по експлуатації.

Очистіть поверхню від бруду, масел, фарби, штукатурки, цементного молока інших сторонніх речовин, які можуть перешкоджати застосуванню матеріалу.

Оголена арматура та інші щілині, відколи, тріщини та інші великі пустоти на поверхні повинні бути правильно виправлені.

 

Змішування

1. Для замісу використовується 5,7 літра водяної суміші на 22,68 кг SEAL COAT.

2. Водна суміш повинна складатися з 1 частини Acrylic Bondcrete і 3 частин чистої води. Наприклад: 1,4л Acrylic Bondcrete і 4,2л води. Щоб поліпшити експлуатаційні властивості обчислювої поверхні або провести на складних поверхнях, додайте Acrylic Bondcrete в співвідношенні 1:1.

3. Додати SEAL COAT у водну суміш до консистенції рідкого тіста.

 

Нанесення:

1. Перед нанесенням SEAL COAT змочіть поверхню чистою водою.

2. Нанесіть перший шар щіткою з синтетичного волокна, заповнивши всі пори і тріщини.

3. Для досягнення максимального ефекту нанесіть другий шар через 12 годин після першого.

 

Процедура нанесення

Зовнішній бік фундаменту будівель і наземних стін.

Після очищення і підготовки поверхні штукатурка з розчином, надаючи форму поверхні. Для цього додайте промитий пісок до кожного мішка SEAL COAT у співвідношенні 1 частина піску та 2 частини SEAL COAT. Через 12 годин після штукатурки об'ємить поверхню SEAL COAT.

 

Фурндаменти  - застосування з внутрішньої сторони.

Спочатку відремонтують всі відколи, тріснули і отвори. Зупиніть активні витоки води за допомогою Slurry Water Plug®. Щоб зняти тиск води, зробіть тригери біля основи стіни. Залиште отвори відкритими до SEAL COAT (протягом 24 годин). Потім заповніть отвори Slurry Water Plug® і обробити SEAL COAT. Якщо тиск води або вологість не зникли, нанесіть другий шар SEAL COAT.

 

Орієнтовні витрати:

2 кг/м2 на одну кулю.

Упаковки.

22,68кг багатошарові мішки або відра 25 кг. Колір: сірий або білий.

 

Обмеження.

Не працювати з матеріалом при температурі нижче +4 °С, або якщо температура, як очікується, знизиться до більш ніж +4°Свдень. Зберігати в прохолодному, сухому місці.

«SEAL COAT»

Накривальний  гідроізоляційний матеріал на цементній основі, стійке покриття, зупиняє проникнення води та захищає від руйнувань, водного середовища, водночас захищає й облагороджує бетонну або будь-яку іншу  поверхня. Матеріал забезпечує кращу водонепроникність, ніж обмазкова ізоляція. Після нанесення матеріал сохнутиме приблизно 3-4 години, і вже через 24 години сформується міцне водонепроникне покриття, яке стане складником бетону або будь-якої іншої обробленої поверхні.

Призначення.

SEAL COAT особливо ефективний на  стінах як остаточна гідроізоляція, так і можливе змішування з промитим піском для нанесення у формі штукатурки, щоб надати стіні кінцевої форми.                                                                                                                                                         SEAL COAT — ідеальний засіб для гідроізоляції блокових, цегляних, кам'яних, бетонних та інших поверхонь. SEAL COAT може застосовуватися на наземних і підземних спорудах.

Інструкції із застосування.

Очистити поверхню від бруду, олій, фарби, штукатурки, цементного молока інших сторонніх речовин, які можуть перешкодити нанесенню матеріалу.Воголена арматура та інші щілини, відколи, тріщини та інші великі порожнечі на поверхні мають бути належним чином зроблені.

Змішування

1.            Для замішування застосовують 5,7 літра водної суміші на 22,68 кг SEAL COAT.                                     2.             Водна суміш має складатися з 1 частини Acrylic Bondcrete і 3 частин чистої води. Наприклад: 1,4л Acrylic Bondcrete і 4,2 л води. Для поліпшення експлуатаційних властивостей оброблюваної поверхні або для нанесення на складні поверхні додати Acrylic Bondcrete у співвідношенні 1:1.                                                                                                                                 3.            Додати SEAL COAT у водяну суміш до консистенції рідкого тіста.

Нанесення:

1.            Увлажнить  поверхню чистою  водою  перед  нанесенням  SEAL COAT.                                    2.             Однорідно нанести перший шар за допомогою щітки із синтетичного волокна, заповнюючи всі пори та тріщини.                                                                                                                                                  3. Для досягнення максимального ефекту нанести другий шар через 12 годин після нанесення першого.

Процедура нанесення

Зовнішня сторона фундаменту будівель і надземні стіни.

Після очищення та підготовки поверхні, заштукатурити розчином, надавши форми поверхні. Для цього додати промитий пісок до кожного мішок SEAL COAT у співвідношенні 1 частина піску та 2 частини SEAL COAT. Через 12 годин після оштукатурування обробити поверхню SEAL COAT.

Фундаменти — застосування з внутрішньої сторони.

Спочатку відремонтувати всі сколи, тріщини та отвори. Зупинити активні протікання води із застосуванням Slurry Water Plug®. Для ослаблення тиску води, зробити спускні отвори біля основи стіни. Отвори залишити відкритими до закінчення схоплювання SEAL COAT (впродовж 24 годин). Потім заповнити отвори Slurry Water Plug® і обробити SEAL COAT. Якщо тиск води або вологість не зникла, нанести другий шар SEAL COAT.

Приблизна витрата:                                                                                                           

2 кг/м2 на один шар.

Паковання.

22,68 кг багатошарові мішки або  вёдра 25кг. Колір. Сірий або білий.

Обмеження.

Не проводьте роботи з матеріалом за температури нижче ніж +4 °C, або якщо впродовж доби очікується зниження температури до +4 °C. Зберігати в прохолодному, сухому місці.

 

  • Ціна: 165 ₴
  • Мінімальне замовлення: 25 шт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner