Кошик
153 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
UKB
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Acrylic Patch, фото 2

Acrylic Patch

Опис
Інформація для замовлення

Acrylic Patch

Матеріал для ремонту на цементній основі з акрилової добавкою

Acrylic Patch - цементний склад зі спеціальною полімерний добавкою, призначений для ремонтних робіт. Еластичні властивості матеріалу дозволяють проводити ремонтні роботи на різних поверхнях і в різних погодних умовах, а саме:

мости, стелі, колони, бетонні труби (розтруби, кути і з'єднання), бордюри, пористі поверхні, вантажні причали, паркувальні гаражі, тротуари, платформи, збірні сховища, сходи, басейни, резервуари.

Швидке застигання

Acrylic Patch незамінний в тих випадках, коли необхідно мінімізувати простої, зокрема при ремонті магістралей і ремонту промислових об'єктів без зупинки виробництва.

Через годину після першого нанесення  Acrylic Patch поверхня може приймати будь-які навантаження, половину затвердіння матеріал досягає протягом 24 годин. Високі адгезивні властивості  Acrylic Patch гарантують міцність, пружність і довговічність западин і тріщин на всіх видах бетонних поверхонь. Синтетичний полімер, що входить до складу  Acrylic Patch є підсилюючим схватывающим компонентом і утворює водонепроникну перешкоду звичайному гідростатичного тиску.  Acrylic Patch може використовуватися при ремонті бетонних труб і інших підводних споруд, щоб чинити опір воді.

Склад:

q синтетичні полімери - для високого ступеня схоплювання з поверхнею, для міцності і однорідності (під час розмішування);

q спеціальні кварцові піски (силікати) - для збільшення довговічності обробленої поверхні;

q портландцемент - для міцності, пластичності і гнучкості;

q каталізатори - для швидкого затвердіння і проникнення в бетон;

q пластфикаторы – для отримання потрібної консистенції під час змішування, для легкого нанесення і запобігання зносу.

Переваги:

- висока міцність схоплювання, пластичність і гнучкість

- швидке застигання - первісне: через 15 хвилин; остаточне від 30 до 45 хвилин

- самоклеючий

- опірність хімікатів

- тривала адгезія з поверхнею

Упаковка: 22,68 кг багатошарові, водонепроникні мішки з поліетиленовим вкладишем

Інструкції по застосуванню:

Підготовка поверхні:

Очистити поверхню від всіляких забруднень, таких, як масло, мастильні матеріали, окалина, іржа, фарба, дротяна дрань, антиадгезивы, пил і інші сторонні речовини. Видаліть пухкий (ослаблений) бетон. Для міцного схоплювання матеріалу, потрібно насічка поверхні, яка може здійснюватися з допомогою витравлювання кислотою, піскоструминним методом або за допомогою механічного молота. Поверхні, які піддавалися обробці методом витравлювання кислотою, потрібно ретельно промити великою кількістю води. Краї ремонтованої ділянки повинні бути розкриті під прямим кутом при мінімальній глибині 5 мм. Тріщини потрібно розширити (0,5 см і шириною 2,5 см глибиною). Відразу ж перед нанесенням поверхня повинна бути зволожена ще раз. До нанесення  Acrylic Patch стояча вода (калюжі) повинні бути видалені.

Змішування: змішайте від 5,5 до 6 літрів чистої води з 22,68 кг  Acrylic Patch. Не розмішуйте більше, ніж будете використовувати протягом 15 хвилин. Розмішуйте ретельно, використовуючи шпатель або міксер. Розмішуйте 1-2 хвилини. Не додавайте води більше, ніж рекомендується. Надмірне додавання води або розмішування матеріалу ще раз може значно погіршити його властивості схоплювання чи міцність. Після розмішування обладнання ретельно почистити, щоб уникнути наростання матеріалу на стінках обладнання.

Нанесення:

Наносите відразу ж після розмішування. Використовуючи шпатель або ніж для шпаклівки, покладіть розчин  Acrylic Patch в отвір. Отвори слід заповнити повністю (приблизно до рівня поверхні) і ущільнити. Виконуйте інші роботи не раніше застигання продукту. Після того як блиск на поверхні зникне, зробіть обробку: поскобліть краєм шпателя, почистіть сухою щіткою. Якщо великі отвори в  Acrylic Patch потрібно додати чистий (митий) гравій діаметром до 1 см. Кількість заповнювача не повинен перевищувати 25% від ваги  Acrylic Patch. Не додавайте ще води. Щоб поверхня була рівною і міцною, верхній шар глибокого отвору повинен бути заповнений розчином  Acrylic Patch без заповнювача. Великі отвори можуть заповнюватися сумішшю  Acrylic Patch послідовно. На гладкі поверхні рекомендується наносити розведений  Acrylic Bondcrete для збільшення ступеня адгезії  Acrylic Patch до поверхні. Для нанесення матеріалу під водою, розмішуйте невелика кількість матеріалу, який будете використовувати. Як і інші поверхні, поверхня під водою теж повинна бути чистою. Поверхневу плівку і водорості потрібно видалити, поверхню зробити шорсткою. Достатня кількість  Acrylic Patch нанести на ремонтовані місця.

Застигання:

Acrylic Patch повинен швидко застигнути по закінченні нанесення. Не допускайте пересихання матеріалу при застиганні.

Обмеження:  Acrylic Patch не повинен використовуватися для ремонту бетонних поверхонь, таких як асфальт і латекс. Не рекомендується використовувати інгібітор, воздухоотталкивающую добавку і водоснижающую добавку.  Acrylic Patch не дуже хороший засіб для рухаються (деформаційних) швів. Не використовуйте як саме вирівнювальний, оздоблювальний матеріал. Не використовувати нижче температури замерзання, поверхневу температуру слід підняти і поверхню попередньо не зволожувати. Низькі температури подовжують час застигання.

 

  • Ціна: 101 
  • Мінімальне замовлення: 25 шт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner