Кошик
175 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Acrylic Patch, фото 2

Acrylic Patch

Опис
Інформація для замовлення

 Acrylic Patch

Матеріал для ремонту на цементній основі з акриловою домішкою

 Acrylic Patch - цементний склад зі спеціальною полімерною добавкою, призначений для ремонтних робіт. Еластичні властивості матеріалу дають змогу ремонтувати роботи на різних поверхнях  і в різних погодних умовах, а саме:

мости, стелі, колони, бетонні труби (розтруби, кути та з'єднання), бордюри, пористі поверхні, вантажні приготи, паркувальні гаражі, тротуари, платформи, збірні сховища, сходи, басейни, резервуари.

Швидке застигання

 Acrylic Patch не замінний у тих випадках, коли необхідно мінімізувати простий, зокрема під час ремонту магістралей і ремонту промислових об'єктів без зупинки виробництва.

Через годину після початкового нанесення  Acrylic Patch поверхню може приймати будь-які навантаження, половину затвердіння матеріал досягає впродовж 24 годин. Високі адгезивні властивості   Acrylic Patch  гарантують міцність, пружність і довговічність западин і тріщин на всіх типах бетонних поверхонь. Синтетичний полімер, що входить до складу    Acrylic Patch є підсилювальним  схоплюючим компонентом  і утворює водонепроникну перешкоду  звичайному гідростатичному тиску.  Acrylic Patch може використовуватися під час ремонту бетонних труб та інших підводних споруд, щоб надати опір воді.

Склад:

q  синтетичні полімери — для високого ступеня схоплювання з поверхнею, для міцності та однорідності (під час розмішування);

q  спеціальні кварцові піски (силікати) — для збільшення довговічності обробленої поверхні;

q  портландцемент  - для міцності на стискання, пластичності та гнучкості;

q  каталізатори — для швидкого затвердіння та проникнення в бетон;

q  пластфікатори — для отримання потрібної консистенції під час змішування, для легкого нанесення й запобігання зносу.

Переваги:

- висока міцність схоплювання, пластичність і гнучкість

- швидке застигання — початкове: через 15 хвилин; остаточне від 30 до 45 хвилин

- самоклейний

- опірність хімікатам

- тривала адгезія  з поверхнею

Паковання: 22,68 кг багатошарові, водонепроникні мішки, з поліетиленовою вкладкою

Інструкції із застосування:

Підготовка поверхні:

Очистити поверхню від усіляких забруднень, як-от олія, мастильні матеріали, окаліна, іржа, фарба, дротяна дрань, антиадгезиви, пил та інші сторонні речовини. Видаліть пухкий (слаблений) бетон. Для міцного схоплювання матеріалу потрібно насічка поверхні, яка може вироблятися за допомогою витравлювання кислотою, піскоструминним методом або за допомогою механічного молота. Поверхні, які випробували методом витравлювання кислотою, потрібно ретельно промити великою кількістю води. Краї ремонтованої ділянки мають бути розкрити під прямим кутом за мінімальної глибини 5 мм. Тріщини потрібно розширити (0,5 см завширшки та 2,5 см завглибшки). Відразу ж перед нанесенням поверхня має бути зволожена ще раз. До нанесення  Acrylic Patch Стояча вода (службовці) має бути видалені.

Змішування: змішайте від 5,5  до 6 литров  чистої води з 22,68 кг  Acrylic Patch. Не розмішуйте більше, ніж використовуватимете впродовж 15 хвилин. Розмішуйте ретельно, використовуючи шпатель або міксер. Розмішуйте 1-2 хвилини. Не додавайте води більше, ніж рекомендується. Надмірне додавання води або розмішування матеріалу ще раз може неабияк погіршити його властивості на схоплювання або міцність. Після розмішування обладнання ретельно почистити, щоб уникнути наростання матеріалу на стінках обладнання.

Нанесення:

Наносьте відразу ж після розмішування. Використовуючи шпатель або ніж для шпаклівки, помістіть розчин  Acrylic Patch в отвір. Отвори треба заповнити повністю (приблизно до рівня поверхні) й ущільнити. Виробіть інші роботи не раніше застигання продукту. Після того як блиск на поверхні зникне, зробіть оздоблення: постисніть краєм шпателя, чистить сухою щіткою. Якщо отвори великі в  Acrylic Patch  потрібно додати чистий (митий) гравій діаметром до 1 см. Кількість заповніть не має перевищувати 25% від  веса  Acrylic Patch. Не додавайте ще води. Щоб поверхня була  рівною та міцною, верхній шар глибокого отвору має бути заповнений розчином  Acrylic Patch без заповнювання. Великі отвори можуть заповнюватися сумішшю  Acrylic Patch послідовно. На гладкі поверхні рекомендується наносити розведений  Acrylic Bondcrete для збільшення ступеня адгезії  Acrylic Patch до поверхні. Для нанесення матеріалу під водою розмішуйте невелику кількість матеріалу, яку використовуватимете. Як і інші поверхні,  поверхня під водою теж має бути чистою. Поверхневу плівку та водорості потрібно видалити, поверхню зробити шорсткою. Достатня кількість  Acrylic Patch нанести на ремонтовані місця.

Застигання:

 Acrylic Patch має швидко застинути після закінчення нанесення. Не допускайте пересихання матеріалу під час застигання.

Обмеження:  Acrylic Patch не має використовуватися  для ремонту не бетонних поверхонь,  як-от асфальт і латекс. Не рекомендується використовувати інгібітор, повітровідштовхувальну домішку  і водознижувальну домішку.  Acrylic Patch не дуже гарний засіб для рухомих (деформаційних) швів. Не використовуйте як самовирівнювальний оздоблювальний матеріал. Не використовувати нижче температури замерзання, поверхневу температуру  треба підняти й  поверхню попередньо не зволожувати. Низькі температури подовжують  час застигання.

 

  • Ціна: 101 ₴
  • Мінімальне замовлення: 25 шт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner