Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Парад РШ - термостійка штукатурка для печей і камінів (2кг), фото 2

Парад РШ - термостійка штукатурка для печей і камінів (2кг)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

 

Суміш штукатурна жаростійкий  (Ціна за 2 кг)

«Парад РШ»

РСС, жаростійка-м (штукатурна), 800, Пк2, St-2 «Парад РШ» СТБ 1307-2012

Суха суміш з армуючими термостійкими волокнами і вогнетривкими наповнювачами для штукатурення і ремонту печей, камінів та димоходів

Підготовка поверхні

Лицьові поверхні печей обштукатурюють після того, як кладка повністю висохла і осаду печі припинилася (не менше 1 місяця після кладки).

Поверхні печі ретельно очищають від пилу і залишків розчину, шви кладки бажано розчистити та видалити розчин на глибину 5-10 мм Це потрібно для того, щоб у швах краще заклинився розчин.

Для утримання розчину на стінках печі в процесі кладки в шви рекомендується закладати дріт так, щоб вона знаходилася приблизно в середині кладки, а кінці виходили на лицьову сторону на 50-100 мм Бажано випускати їх у вигляді двох кінців (вилки). По стінках роблять дротове плетиво і закріплюють випущеними кінцями або натягують сітку з діаметром вічок не більше 20x20 мм і закріплюють цими кінцями, розташовуючи їх по поверхні печі в шаховому порядку через 70-120 мм. Це дуже надійна підготовка.

Приготування розчину

У суху суміш виливають теплу (20-40 0С) воду з розрахунку 0,27-0,31 л води на 1 кг суміші і ретельно перемішують до утворення однорідної пластичної розчину. Готується розчин у такій кількості, яке можна витратити за 1 год роботи. Використовувати загустілий залишок розчину повторно (з розведенням водою) не дозволяється.

Спосіб застосування Оптимальна товщина штукатурки 10 мм, іноді її доводять до 15--20 мм, що дещо гірше.

Перед оштукатурюванням поверхня печі необхідно обробити грунтовкою термостійкої «Парад Р-77». Загрунтоване підставу використовувати після повного висихання, але не раніше, ніж через 2 год.

Піч починають штукатурити з верхньої частини. На поверхню печі наносять сметаноподібний шар розчину–обризг завтовшки 5-6 мм. Після того як він трохи зміцніє, на нього наносять більш густий шар розчину такої ж товщини, розрівнюють його і затирають.

Розчин наносять рівномірно по всій поверхні, інакше він буде неодночасно висихати. Якщо необхідна товщина штукатурки 15-20 мм, то розчин наносять в три прийоми, кожен раз розрівнюючи шар розчину - так він потім легше затирається.

Затирка проводиться після схоплювання розчину, але ще досить м'якого. Дерев'яна або металева терка пластмасова береться правою рукою; в лівій тримають пензлик, яким при необхідності змочують штукатурку грунтовкою. Затірку ведуть так, щоб штукатурка була чистою і гладкою.

Через кілька хвилин оштукатурену поверхню затирають круговими рухами терки, поки вона не стане рівною і гладкою. Якщо розчин встиг застигнути і погано затирається, його змочують водою, оббризкуючи поверхню рогізно щіткою.

Кути печей штукатурять за допомогою дерев'яної рейки. Через 7-10 хв після нанесення розчину рейку обережно знімають, підправляють кут і затирають.

Рекомендації

Починайте протоплювати піч або камін не раніше ніж через 3 доби з моменту закінчення робіт. Рекомендується проводити першу топку, використовуючи 50% потужності печі або каміна.

У процесі висихання розчину піч або камін не топлять зовсім, або підтоплюють незначно і димову трубу не закривають, що б не порвало штукатурку. Якщо в процесі висихання розчину на штукатурці все ж утворюються тріщини, їх розрізають (розширюють) сталевим шпателем або кінцем штукатурної лопатки (отрезовка), змочують водою, замазують розчином і затирають. Іноді цю операцію доводиться повторювати багато разів, до тих пір, поки на поверхні штукатурки не залишиться тріщин.

Після висихання штукатурного розчину і виправлення тріщин піч при необхідності офарблюють

Фарбувати штукатурку найкраще вапняною побілкою, в яку додають, добре перемішуючи, кухонну сіль, розведену в склянці води (100 г на 10 л побілки). Сіль надає побілки міцність, і вона не змивається. Наносять побілку за один-два рази, але не більше: товстий шар, висихаючи, може розтріснутися.

Вимоги безпеки

При роботі з сухим розчином слід захищати органи дихання від пилу за допомогою респіратора.

Витрата 1,3-1,5 кг/м2 на 1 мм товщини шару.

Термін зберігання 6 місяців з дня виготовлення. Зберігати при температурі не нижче 5 °С.

Упакування паперові Пакети по 2кг Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 20кг

Суміш жаростійка штукатурна 

«Парад РШ»

РСС, жаростійка-м (штукатурна), 800, Пк2, St-2 «Парад РШ» СТБ 1307-2012

 

Суха суміш з армувальними термостійкими волокнами та вогнетривкими наповнювачами для оштукатурування й ремонту печей, камінів і димоходів

 

Підготовка поверхні

Лицьові поверхні печей оштукатурують після того, як кладка повністю висохла й осад печі припинився (не менш ніж 1 місяць після кладання).

Поверхні печі ретельно очищають від пилу та залишків духмяного розчину, шви кладки бажано розчистити та видалити розчин на глибину 5-10 мм. Це потрібно для того, щоб у швах краще заклинився розчин.

Для утримання розчину на стінках печі в процесі кладання у шви рекомендується закладати дріт так, щоб він був приблизно всередині кладки, а кінці виходили на лицьовий бік на 50-100 мм. Бажано випускати їх у формі двох кінців (вилки). По стінках виробляють дротове плетіння й закріплюють випущеними кінцями або натягують сітку з перерізом комірок не більш ніж 20x20 мм і закріплюють цими кінцями, розташовуючи їх поверхнею печі в шаховому порядку через 70-120 мм. Це дуже надійна підготовка.

Приготування розчину

У суху суміш виливають теплу (20-40 0С) воду з розрахунку 0,27-0,31 л води на 1 кг суміші та ретельно перемішують до утворення однорідного пластичного розчину. Готується розчин у такій кількості, яку можна витрачати за 1 год роботи. Використовувати загущений залишок розчину повторно (з розведенням водою) не дозволено.

Спосіб застосування Оптимальна товщина штукатурки 10 мм, іноді її виводять до 15-20 мм, що дещо гірше.

Перед очищенням поверхню печі необхідно обробити ґрунтовкою термостійкою «Парад Г-77". Заґрунтована основа використовувати після повного висихання, але не раніше ніж за 2 год.

Піч починають штукатурити з верхньої частини. На поверхню печі наносять сметаноподібний шар розчину-обризок завтовшки 5-6 мм. Після того як він трохи зміцніє, на нього наносять густіший шар розчину такої ж товщини, вирівнюють його та затирають.

Розчин наносять рівномірно по всій поверхні, інакше він буде неодночасно висихати. Якщо потрібна товщина штукатурки 15-20 мм, то розчин наносять у три прийоми, щоразу розрівнюючи шар розчину — так він потім легше затирається.

Затирається після схоплювання розчину, але ще досить м'якого. Дерев'яна або металева пластмасова тертка береться правою рукою; у лівій тримають пензель, яким за потреби змочують штукатурку ґрунтовкою. Затирку ведуть так, щоб штукатурка була чистою і гладкою.

За кілька хвилин поштукатурену поверхню затирають круговими рухами тертки, поки вона не стане рівною та гладкою. Якщо розчин встиг застинути та погано затирається, його змочують водою, обприскуючи поверхню рожною щіткою.

Кути печей штукатурять за допомогою дерев'яної рейки. Через 7-10 хв після нанесення розчину рейку обережно знімають, підправляють кут і затирають.

 

 

Рекомендації

Починайте протипалювати піч або камін не раніше ніж за 3 доби з моменту закінчення робіт. Рекомендується виробляти першу топку, використовуючи 50% потужності печі або каміна.

У процесі висихання розчину піч або камін не топлять зовсім, або підтоплюють несуттєву трубу, не закривають, щоб не розірвало штукатурку. Якщо в процесі висихання розчину на штукатурці все ж утворюються тріщини, їх розрізають (розширюють) сталевим шпателем або кінцем штукатурної лопатки (відрізування), змочують водою, замочують розчином і затирають. Іноді цю операцію доводиться повторювати багаторазово, доти, поки на поверхні штукатурки не залишиться тріщин.

Після висихання штукатурного розчину та виправлення тріщин піч за потреби фарбують

Фарбувати штукатурку найкраще вапняною побілкою, у яку додають, добре перемішуючи, кухонну сіль, розведену в склянці води (100 г на 10 л побілки). Сіль надає побілюванню міцності, і вона не відмивається. Наносять побілку за один-два рази, але не більш ніж: товстий шар, висихаючи, може розтріскатися.

Вимоги безпеки

Під час роботи із сухим розчином треба захищати органи дихання від пилу за допомогою респіратора.

Витрата 1,3-1,5 кг/м2 на 1 мм товщини шару.

 

Термін зберігання  6 міс із дня приготування. Зберігати за температури не нижче ніж 5 °С.

Паковання Пакети паперові по 2 кг Мішки паперові з поліетиленовою вкладкою по 20 кг.

 

Технічні характеристики

 

Найменування показника

Норма

Насипна щільність, кг/м3

1150-1300

Міцність зчеплення з основою, МПа, не менш ніж

 

0,2

Межа міцності під час вигинання, МПа, не менш ніж:

після сушіння за температури (105±2) ⁇ С

 

1,5

Межа міцності на стискання, МПа, не менш ніж

після сушіння за температури (105±2) ⁇ С

 

4,5

 

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
СтанНове
  • Ціна: 85 ₴/мішок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner