Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Клей термостійкий "Парад К-77" для облицювання печей та камінів (8кг), фото 2

Клей термостійкий "Парад К-77" для облицювання печей та камінів (8кг)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
 

 

 ЦЕНА УКАЗАНА ЗА ВЕДРО МАССОЙ 8 КГ                        

Клей термостійкий К-77 ТУ РБ 100926738.006-2002

Позначення під час замовлення: Клей термостійкий К-77 ТУ РБ 100926738.006-2002

 

Клей термостійкий ДО-77 ТУ РБ 100926738.006-2002

Позначення при замовленні: Клей термостійкий ДО-77 ТУ РБ 100926738.006-2002

Спеціальний термостійкий клей на основі вогнетривких наповнювачів з модифікуючими добавками для облицювання печей і камінів

Технологічна карта на виконання робіт із застосуванням жаростійких і термостійких матеріалів знаходиться тут.

При проведенні облицювальних робіт високі фіксуючі характеристики термостійкого клею К-77 виключають сповзання плиток, що дозволяє виробляти облицювання в будь-яких напрямках, в т. ч. «зверху вниз». В результаті, ви отримуєте ідеально рівну, міцну і надійну облицьовану поверхню.

Технічні характеристики 
Найменування показника 
Значення показника

ТУ РБ 100926738.006-2002
1 Зовнішній вигляд і колір

Однорідна пастоподібна маса без видимих сторонніх включень.

Колір повинен відповідати еталону кольору

2 Стікання клею з вертикальної поверхні

Відсутній

3 Міцність зчеплення з основою (адгезія), МПа, не менше

1,2

4 Масова частка нелетких річковин, %

50-80

5 Час висихання до ступеня 3 при температурі (20±2) °З, ч, не більше

24

6 Теплостійкість при температурі 800 °С

Повинен витримувати випробування

Як вибрати?
Посеред розмаїття облицювального матеріалу одним з найбільш поширеним є плитка, причому в різних її варіантах. Мабуть, головне достоїнство плитки полягає в тому, що вона не боїться вологи і перепаду температури; цей матеріал як ніби спеціально створений для облицювання стін ванної та кухні, басейну і веранди, тераси, патіо. Він має необмежені можливості для творчого пошуку. Неординарні способи викладання плитки, мозаїки, панно, глазуровані керамічні рельєфи створять навколо оригінальну обстановку.

Сьогодні зустрічається величезна різноманітність будь-яких видів плиток з різними візерунками і фактурою. Сучасні технології дозволяють випускати різновиди плиток, що дозволяють імітувати камінь, дерево, цегляну кладку і т. д. Зараз є можливість вибору різних видів плиток залежно від призначення оформляється приміщення. Найбільш поширеними плитками для облицювання є: керамічні, полівінілхлоридні, скляні та інші. В якості облицювального матеріалу може виступати і майоліка, теракота або клінкер.

Майоліка — це пресована плитка з кольоровою основою, покритий глазур'ю на яку потім наноситься малюнок.

Теракота — те ж саме, але без глазурі. Така плитка дуже міцна, має округлі форми і высокопористую основу.

Клінкер виготовляють з неоднорідних видів глин з додаванням барвників, енергетичних плавників і шамоту. Суміш пресують і обпалюють при високій температурі до повного спікання. В основному такі неемальовані плитки, мають значну товщину, високу механічну міцність, низьку пористість, стійкість до стирання і хімічних впливів і найголовніше для нас — високий перепад температур.

При облицюванні печей можна використовувати також керамограніт. Завдяки складу своєї суміші, яка спікається при дуже високих температурах (1200-1300 градусів) до стану моноліту, він стає твердим і непористих. Звідси і його міцність на вигин, стійкість до стирання, а також зовсім низьке водопоглинання.

Властивості клею К-77
Клей термоотверждающийся, підвищеної фіксації з високою до 800°С теплостійкість;
Використання клею при облицюванні печей і камінів збільшує тепловіддачу до 17 %;
Легко наноситься та вирівнюється по поверхні;
Оплыв з вертикальної поверхні відсутня;
Може використовуватися в якості термостійкої шпаклівки для закладення тріщин в печах і камінах.
Приготування До-77
Готовий до застосування. Перед застосуванням клей К-77 необхідно ретельно перемішати.

Підготовка підстави
Облицювання плиткою — простий і зручний спосіб оновити добротну піч і стилізувати камін в будинку або на дачі.

Додатковий істотний плюс — збільшення теплоємності печі і зменшення часу на прогрів приміщення.

Починаємо реставрацію з підготовки. Для цього всю глину з лицьових сторін печі ретельно видаляємо, шви розчищаємо, видаляючи пухкий шар. Прибираємо фарбу, сміття і пил, старий розчин. Очищення можна проводити за допомогою металевої щітки або болгарки з насадкою. Якщо стара фарба не очищається, зробіть насічки глибиною 2-3 мм. Потім всю поверхню печі ретельно протріть вологою губкою.

Підготовлену поверхню рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою термостійкої «Парад Р-77».

Не допускається укладання плитки на розігріту поверхню!

Не допускається облицювання оштукатуреної поверхні печі!

Застосування До-77
Роботи з нанесення клею проводити при температурі не нижче 5 °С.

Клеїти плитку починаємо знизу. Щоб шви були однаковими, використовуємо хрестики, по два на кожну сторону і по одному в перехрестя. Клей наносять гладкою теркою на зворотну сторону плитки, потім вирівнюють зубчастим шпателем. Товщина шару, що клеїть 4-5 мм. після укладання Плитки на площині притискаємо рукою, а великі підбиваємо гумовим молотком. Залишки розчину видаляємо до його затвердіння. Час корекції 40-50 хв. Час затвердіння 12 год.

Рівень плитки і правильність розташування краще перевіряти відразу: виправити дефекти потім буде практично неможливо. Останніми укладаємо різані шматки. Плитки повинні лежати в одній площині, тому через кожні два-три ряди потрібно рівнем перевіряти вертикаль. У завершенні обережно знімаємо напрямну рейку. Якщо під рейкою знаходиться шар розчину, обережно видаляємо його шпателем.

Фугування, або інакше затірка, проводиться через 24 години після завершення укладання. Заздалегідь підберіть розчин для заповнення швів потрібного вам кольору. Можна використовувати для фугування клей темостойкий До-77.

Перемішуємо перед затіркою клей К-77 до отримання однорідної маси і заповніть їм шви за допомогою гумового шпателя або спеціальної терки. Надлишки розчину зберіть і ще раз заповніть шви. Потім пройдіться по всій обробленої поверхні добре віджатою губкою — без натиску, щоб не вимити з швів свіжу суміш. Коли розчин підсохне (через 40-50 хв), відмийте поверхню, збираючи при цьому зайвий розчин і очищаючи плитки. Цю роботу дуже добре виконувати за допомогою поролонової губки або терки, обклеєної поролоном, злегка змоченою водою. Остаточну очищення краще виконувати чистою фланелевою ганчіркою або жорсткої поролоновою губкою, змоченою в розчині води зі спеціальним засобом для зняття затирочної плівки.

УВАГА! Через 24 год піч (камін) необхідно піддати обережного нагрівання (до температури не вище 100 С) на 1-2 ч.

Після заповнення швів (фугування)  між плитками цементною фугою, повну експлуатацію можна розв'язати через 7-10 днів

УВАГА! Клей К-77 не використовувати на оштукатурених поверхнях!

Гарантійний термін 6 місяців з дати виготовлення.

Клей зберігають у герметично закритій тарі в приміщеннях, що забезпечують захист від прямих сонячних променів та атмосферних опадів при температурі навколишнього середовища не нижче 5 °С і не вище 25 °С.

Вітрата: 3,0–3,5 кг/м2 на 5 мм товщини кулі.

Упаковка: пластмасові ємності по 5 кг, 8 кг, 15 кг

Спеціальний термостійкий клей на основі вогнетривких мінеральних наповнювачів із модифікувальними добавками для личкування печей і камінів

Технологічна карта на виробництво робіт із застосуванням жаростійких і термостійких  матеріалів міститься тут.

Під час проведення облицювальних робіт високі фіксувальні характеристики термостійкого клею К-77 виключають сповзання плиток, що дає змогу здійснювати личкування в будь-яких напрямках, зокрема «зверху вниз». У результаті ви отримуєте ідеально рівну, міцну та надійну облицювану поверхню.

Технічні характеристики 
Найменування показника

Значення показника за

ТУ РБ 100926738.006-2002

1 Зовнішній вигляд і колір

Однорідна пастоподібний маса без видимих сторонніх увімкнень.

Колір має відповідати еталону кольору

2 скляні клею з вертикальної поверхні

Немає

3 Міцність зчеплення з основою (адгезія), МПа, не менш ніж

1,2

4 Масова частка нелетких речовин, %

50–80

5 Час висихання до ступеня 3 за температури (20±2) °C, год, не більш ніж

 

24

6 Теплостійкість за температури 800 °С

Має витримувати випробування

 

Як вибрати плитку?

Посередині різноманіття облицювального матеріалу одним із найпоширенішим є плитка, причому в різних її варіантах. Мабуть, головна перевага плитки полягає в тому, що вона не боїться вологи та перепаду температури; цей матеріал ніби спеціально створений для личкування стін ванної та кухні, басейну та веранди, тераси, патіо. Він має необмежені можливості для творчого пошуку. Неординарні способи викладання плитки, мозаїки, панно, глазуровані керамічні рельєфи створять навколо оригінальні умови.

Сьогодні трапляється величезна різноманітність будь-яких різновидів плиток із різними візерунками та фактурою. Сучасні технології дають змогу випускати різновиди плиток, що дають змогу імітувати камінь, дерево, цегляну кладку тощо. Зараз є можливість вибору різних типів плиток залежно від призначення оформлюваного приміщення. Найпоширенішими плитками для облицювання є: керамічні, полівінілхлоридні, скляні та інші. Як облицювальний матеріал може слугувати й майоліка, теракота або клінкер.

Майоліка — це пресована плитка з кольоровою основою, покрита глазур'ю, на яку потім наноситься малюнок.

Теракота — те саме, але без глазурі. Така плитка дуже міцна, має округлі форми та високопористу основу.

Клінкер виготовляють із неоднорідних видів глину з додаванням барвників, енергетичних плавників і шамоту. Суміш пресують і обпікають за високої температури до повного спекання. Переважно такі плитки неемальовані, мають чималу товщину, високу механічну міцність, низьку пористість, стійкість до стирання й хімічних впливів і найголовніше для нас — високий перепад температур.

Під час облицювання печей можна використовувати також керамограніт. Завдяки складу своєї суміші, яка випікається за дуже високих температур (1200-1300 градусів) до стану моноліту, він стає твердим і непористим. Звідси та його міцність на вигин, ударостійкість, стійкість до стирання, а також зовсім низький водопоглинання.

Властивості клею К-77

 • Клей термовідвернеться, підвищеної фіксації з високою до 800 °C теплостійкістю;
 • Використання цього клею під час облицювання печей і камінів збільшує їх тепловіддання до 17%;
 • Легко наноситься й розгладжується поверхнею;
 • Оплив із вертикальної поверхні немає;
 • Може використовуватися як термостійка шпаклівка для заділення тріщин у печах і камінах.

Приготування К-77

Готовий до застосування. Перед застосуванням клей К-77 необхідно ретельно перемішати.

Підготовка основи

Облицювання плиткою — простий і зручний спосіб оновити добротну піч і стилізувати камін у будинку або на дачі.

Додатковий істотний плюс — збільшення теплоємності печі та зменшення часу на прогрівання приміщення.

Починаємо реставрацію з підготовки. Для цього всю глину з лицьових боків печі ретельно видаляємо, шви розчищаємо, видаляючи пухкий шар. Прибираємо фарбу, сміття й пил, старий розчин. Очищення можна проводити за допомогою металевої щітки або болгарки з насадкою. Якщо колишня фарба не очищається, зробіть насічки завглибшки 2-3 мм. Потім усю поверхню печі ретельно протріть вологою губкою.

Підготовлену поверхню рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою термостійкою «Парад Г-77».

Не допускається укладання плитки на розігріту поверхню!

Не допускається облицювання поштукатуреної поверхні печі!

Застосування К-77

Роботи з нанесення клею проводити за температури не нижче ніж 5 °C.

Клеїти плитку починаємо знизу. Щоб шви були однаковими, використовуємо хрестики, по два на кожен бік і по одному в перехресні. Клей наносять гладкою терткою на зворотний бік плитки, потім вирівнюють зубчастим шпателем. Товщина клейкого шару 4-5 мм. Плитки після укладання на площині притискаємо рукою, а великі підбиваємо гумовим молотком. Залишки розчину видаляємо до його затвердіння. Час корекції 40-50 хв. Час затвердіння 12 год.

Рівень плитки та правильність розташування краще перевіряти відразу: виправити дефекти потім буде практично неможливо. Послідні укладаємо різані шматки. Плитки мають лежати в одній площині, тому через кожні два-три ряди потрібно рівнем перевіряти вертикаль. Насамкінець обережно знімаємо напрямну рейку. Якщо під рейкою міститься шар розчину, обережно видаляємо його шпателем.

Фугування, або інакше затирання, проводиться через 24 год після завершення укладання. Заздалегідь підберіть розчин для заповнення швів потрібного вам кола. Можна використовувати для фугування клей темостійкий К-77.

Перемішуємо перед затиранням клей К-77 до отримання однорідної маси та заповніть їм шви за допомогою гумового шпателя або спеціальної тертки. Надлишки розчину зберіть і ще раз заповніть шви. Потім пройдіться по всій обробленій поверхні добре відтиснутою губкою — без натиску, щоб не вимити зі швів свіжу суміш. Коли розчин підсохне (через 40-50 хв), відмийте поверхню, збираючи водночас зайвий розчин і очищаючи плитки. Цю роботу дуже добре виконувати за допомогою поролонової губки або тертки, обклеєної поролоном, злегка змоченої водою. Остаточне очищення краще виконувати чистою фланельовою ганчіркою або жорсткою поролоновою губкою, змоченою в розчині води зі спеціальним засобом для зняття затирання плівки.

УВАГА! Через 24 год піч (камін) необхідно зробити обережному нагрівання (до температури не вище 100 °C) на 1-2 год.

Після заповнення швів (фугування)  між плитками цементною фугою, повну експлуатацію можна розв'язати через 7-10 днів

УВАГА! Клей К-77 не використовувати на поштукатурених поверхнях!

Гарантійний термін 6 міс із дати виготовлення.

Клей зберігають в герметично закритій тарі в приміщеннях, що забезпечують захист від прямих сонячних променів і атмосферних опадів за температури довкілля не нижчої від 5 °C і не вище ніж 25 °C.

Витрата: 3,0–3,5 кг/м2 на 5 мм товщини шару.

Паковання: пластмасові ємності по 5 кг, 8 кг, 15 кг.

Якщо у Вас є питання, спробуйте знайти відповідь тут або зателефонувати телефоном (17) 210 26 56.

Найменування показника

Значення показника за

ТУ РБ 100926738.006-2002

1 Зовнішній вигляд і колір

Однорідна пастоподібний маса без видимих сторонніх увімкнень.

Колір має відповідати еталону кольору

2 скляні клею з вертикальної поверхні

Немає

3 Міцність зчеплення з основою (адгезія), МПа, не менш ніж

1,2

4 Масова частка нелетких речовин, %

50–80

5 Час висихання до ступеня 3 за температури (20±2) °C, год, не більш ніж

 

24

6 Теплостійкість за температури 800 °С

Має витримувати випробування

Опис

Позначення під час замовлення: Клей термостійкий К-77 ТУ РБ 100926738.006-2002

Спеціальний термостійкий клей на основі вогнетривких мінеральних наповнювачів із модифікувальними добавками для личкування печей і камінів

Технологічна карта на виробництво робіт із застосуванням жаростійких і термостійких  матеріалів міститься тут.

Під час проведення облицювальних робіт високі фіксувальні характеристики термостійкого клею К-77 виключають сповзання плиток, що дає змогу здійснювати личкування в будь-яких напрямках, зокрема «зверху вниз». У результаті ви отримуєте ідеально рівну, міцну та надійну облицювану поверхню.

Технічні характеристики 
Найменування показника

Значення показника за

ТУ РБ 100926738.006-2002

1 Зовнішній вигляд і колір

Однорідна пастоподібний маса без видимих сторонніх увімкнень.

Колір має відповідати еталону кольору

2 скляні клею з вертикальної поверхні

Немає

3 Міцність зчеплення з основою (адгезія), МПа, не менш ніж

1,2

4 Масова частка нелетких речовин, %

50–80

5 Час висихання до ступеня 3 за температури (20±2) °C, год, не більш ніж

 

24

6 Теплостійкість за температури 800 °С

Має витримувати випробування

 

Як вибрати плитку?

Посередині різноманіття облицювального матеріалу одним із найпоширенішим є плитка, причому в різних її варіантах. Мабуть, головна перевага плитки полягає в тому, що вона не боїться вологи та перепаду температури; цей матеріал ніби спеціально створений для личкування стін ванної та кухні, басейну та веранди, тераси, патіо. Він має необмежені можливості для творчого пошуку. Неординарні способи викладання плитки, мозаїки, панно, глазуровані керамічні рельєфи створять навколо оригінальні умови.

Сьогодні трапляється величезна різноманітність будь-яких різновидів плиток із різними візерунками та фактурою. Сучасні технології дають змогу випускати різновиди плиток, що дають змогу імітувати камінь, дерево, цегляну кладку тощо. Зараз є можливість вибору різних типів плиток залежно від призначення оформлюваного приміщення. Найпоширенішими плитками для облицювання є: керамічні, полівінілхлоридні, скляні та інші. Як облицювальний матеріал може слугувати й майоліка, теракота або клінкер.

Майоліка — це пресована плитка з кольоровою основою, покрита глазур'ю, на яку потім наноситься малюнок.

Теракота — те саме, але без глазурі. Така плитка дуже міцна, має округлі форми та високопористу основу.

Клінкер виготовляють із неоднорідних видів глину з додаванням барвників, енергетичних плавників і шамоту. Суміш пресують і обпікають за високої температури до повного спекання. Переважно такі плитки неемальовані, мають чималу товщину, високу механічну міцність, низьку пористість, стійкість до стирання й хімічних впливів і найголовніше для нас — високий перепад температур.

Під час облицювання печей можна використовувати також керамограніт. Завдяки складу своєї суміші, яка випікається за дуже високих температур (1200-1300 градусів) до стану моноліту, він стає твердим і непористим. Звідси та його міцність на вигин, ударостійкість, стійкість до стирання, а також зовсім низький водопоглинання.

Властивості клею К-77

 • Клей термовідвернеться, підвищеної фіксації з високою до 800 °C теплостійкістю;
 • Використання цього клею під час облицювання печей і камінів збільшує їх тепловіддання до 17%;
 • Легко наноситься й розгладжується поверхнею;
 • Оплив із вертикальної поверхні немає;
 • Може використовуватися як термостійка шпаклівка для заділення тріщин у печах і камінах.

Приготування К-77

Готовий до застосування. Перед застосуванням клей К-77 необхідно ретельно перемішати.

Підготовка основи

Облицювання плиткою — простий і зручний спосіб оновити добротну піч і стилізувати камін у будинку або на дачі.

Додатковий істотний плюс — збільшення теплоємності печі та зменшення часу на прогрівання приміщення.

Починаємо реставрацію з підготовки. Для цього всю глину з лицьових боків печі ретельно видаляємо, шви розчищаємо, видаляючи пухкий шар. Прибираємо фарбу, сміття й пил, старий розчин. Очищення можна проводити за допомогою металевої щітки або болгарки з насадкою. Якщо колишня фарба не очищається, зробіть насічки завглибшки 2-3 мм. Потім усю поверхню печі ретельно протріть вологою губкою.

Підготовлену поверхню рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою термостійкою «Парад Г-77».

Не допускається укладання плитки на розігріту поверхню!

Не допускається облицювання поштукатуреної поверхні печі!

Застосування К-77

Роботи з нанесення клею проводити за температури не нижче ніж 5 °C.

Клеїти плитку починаємо знизу. Щоб шви були однаковими, використовуємо хрестики, по два на кожен бік і по одному в перехресні. Клей наносять гладкою терткою на зворотний бік плитки, потім вирівнюють зубчастим шпателем. Товщина клейкого шару 4-5 мм. Плитки після укладання на площині притискаємо рукою, а великі підбиваємо гумовим молотком. Залишки розчину видаляємо до його затвердіння. Час корекції 40-50 хв. Час затвердіння 12 год.

Рівень плитки та правильність розташування краще перевіряти відразу: виправити дефекти потім буде практично неможливо. Послідні укладаємо різані шматки. Плитки мають лежати в одній площині, тому через кожні два-три ряди потрібно рівнем перевіряти вертикаль. Насамкінець обережно знімаємо напрямну рейку. Якщо під рейкою міститься шар розчину, обережно видаляємо його шпателем.

Фугування, або інакше затирання, проводиться через 24 год після завершення укладання. Заздалегідь підберіть розчин для заповнення швів потрібного вам кола. Можна використовувати для фугування клей темостійкий К-77.

Перемішуємо перед затиранням клей К-77 до отримання однорідної маси та заповніть їм шви за допомогою гумового шпателя або спеціальної тертки. Надлишки розчину зберіть і ще раз заповніть шви. Потім пройдіться по всій обробленій поверхні добре відтиснутою губкою — без натиску, щоб не вимити зі швів свіжу суміш. Коли розчин підсохне (через 40-50 хв), відмийте поверхню, збираючи водночас зайвий розчин і очищаючи плитки. Цю роботу дуже добре виконувати за допомогою поролонової губки або тертки, обклеєної поролоном, злегка змоченої водою. Остаточне очищення краще виконувати чистою фланельовою ганчіркою або жорсткою поролоновою губкою, змоченою в розчині води зі спеціальним засобом для зняття затирання плівки.

УВАГА! Через 24 год піч (камін) необхідно зробити обережному нагрівання (до температури не вище 100 °C) на 1-2 год.

УВАГА! Клей К-77 не використовувати на поштукатурених поверхнях!

Гарантійний термін 6 міс із дати виготовлення.

Клей зберігають в герметично закритій тарі в приміщеннях, що забезпечують захист від прямих сонячних променів і атмосферних опадів за температури довкілля не нижчої від 5 °C і не вище ніж 25 °C.

Витрата: 3,0–3,5 кг/м2 на 5 мм товщини шару.

Паковання: пластмасові ємності по 5 кг, 8 кг, 15 кг.

Якщо у Вас є питання, спробуйте знайти відповідь тут або зателефонувати телефоном (17) 210 26 56.

Найменування показника

Значення показника за

ТУ РБ 100926738.006-2002

1 Зовнішній вигляд і колір

Однорідна пастоподібний маса без видимих сторонніх увімкнень.

Колір має відповідати еталону кольору

2 скляні клею з вертикальної поверхні

Немає

3 Міцність зчеплення з основою (адгезія), МПа, не менш ніж

1,2

4 Масова частка нелетких речовин, %

50–80

5 Час висихання до ступеня 3 за температури (20±2) °C, год, не більш ніж

 

24

6 Теплостійкість за температури 800 °С

Має витримувати випробування

 

Спеціальний клей на основі силікатних зв'язувальних і мінеральних

наповнювачів із модифікувальними добавками для личкування печей і

камінів.

Свойства:

Клей термоосвердний, підвищеної фіксації з високою до 800 °C теплостійкістю

Використання цього клею під час облицювання печей і камінів збільшує їх тепловіддання до 17%

Легко наноситься й розгладжується поверхнею

Оплив із вертикальної поверхні немає.

Може використовуватися як термостійка шпаклівка для заділення тріщин у печах і камінах.

Приготування

Готовий до застосування. Перед застосуванням ретельно перемішати.

Підготовка основи

Роботи з нанесення клею проводити за температури не нижче ніж 5 °C.

Робоча поверхня має бути сухою, ретельно очищеною від пилу, залишків побілки, фарби тощо. Підготовлену поверхню рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою зміцнювальною «Парад Г-77». Не допускається укладання плитки на розігріту поверхню.

Застосування

Клей наносять гладкою терткою на зворотний бік приклеюваного матеріалу, потім вирівнюють шпателем Товщина клейкого шару 1-5 мм. Після нанесення клею плитку щільно притиснути до поверхні та утримувати кілька секунд. Надлишки клею видалити. Час корекції 60 хв. Час затвердіння 12 год.

Через 24 год піч (камін) необхідно упоратися обережному нагріванню (до температури не вище 100 0 С) на 1-2 часа.

 

Інструменти після використання промити в теплій воді.

Расход  3,0-3,5 кг/м2 на 5 мм товщини шару

Термін придатності 6 міс від дати приготування. Клей зберігають у герметично закритій тарі в приміщеннях, що забезпечують захист від прямих сонячних променів і атмосферних опадів за температури довкілля не нижче 5 °C і не вище ніж 25 °C.

Паковання Пластмасові ємності по 5 кг, 8 кг, 15 кг.

Технічні характеристики

 

Найменування показника

Норма

Зовнішній вигляд і колір

Однорідна пастоподібний маса без видимих сторонніх увімкнень. Колір має відповідати еталону кольору

Стікання клею з вертикальної поверхні

Немає

Міцність зчеплення з основою (адгезія), МПа, не менш ніж

1,2

Час висихання до ступеня 3 за температури (20±2) °C, год, не більш ніж

 

24

Теплостійкість, ⁇ С, не нижча

800

 

Виробник матеріалу не несе відповідальності за неправильне його використання, застосування не за призначенням, з інших метою й умов, не передбачених цією інструкцією.

 

 

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
Тип матеріалу, що приклеюєтьсяКлінкер
Тип виробу, що приклеюєтьсяПлитка
 • Ціна: 655 ₴/упаковка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner