Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Парад РС-516 Бетонна суміш для зимових робіт, фото 2

Парад РС-516 Бетонна суміш для зимових робіт

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

Позначення при замовленні: РМд IV конструкційний ПЦ-МОЗ-АП «Парад РС 516» СТБ 1464-2004

Безусадкова швидкотужавіюча (міцність на стиск через 24 рік не менше 20 МПа) суха бетонна суміш литої консистенції, призначений для ремонту бетонних покриттів і високоточної цементації обладнання при зазорі від 20 до 60 мм за температури не нижче мінус 5 оС.

При нанесенні товщиною шару більше 60 мм в суміш рекомендується додавати чисті наповнювачі (гранітний гравій або щебінь) з відповідним гранулометричним складом (5-10) мм або (5-20) мм у кількості 30-35 % від загальної ваги сухої суміші, при цьому властивості безусадочний і показники якості (міцність на стиск, морозостійкість, водонепроникність) зберігаються. Максимальна товщина шару в цьому випадку при нанесенні за один раз становить 300 мм.

Завдяки швидкому набору міцності, відсутності усадки в процесі твердіння і високої міцності зчеплення зі старим бетоном, застосування цього матеріалу дозволяє встановити обладнання вже через 24 рік після проведення робіт, що значно знижує витрати по порівнянні з «традиційними» методами.

Матеріал містить високоміцний цемент, фракціоновані наповнювачі та новітні добавки. Після змішування з водою перетворюється в высокоподвижный з повною відсутністю розшарування розчин.

Процес гідратації відбувається з невеликим розширенням і по закінченні його бетон володіє дуже високими міцнісними характеристиками.

Незважаючи на високу рухливість, затверділий бетон має високу міцність в добовому віці понад 20 МПа, а у віці 28 діб — понад 70 МПа.

Технологічна карта на виконання ремонту бетонних і з/бетонних конструкцій із застосуванням матеріалів «Парад», розроблена ВАТ «Оргстрой», наведена тут.

Технічні характеристики РС 516 по СТБ 1464-2004
Найменування показника

Значення показника по СТБ 1464-2004

Клас по міцності на стиск (міцність на стиск), не нижче

В50 (67,62 МПа)

Марка по морозостійкості не нижче

F200* (в солях)

Марка по водонепроникності, не нижче

W8

Міцність зчеплення з бетоном у віці 28 діб, МПа, не нижче

1,0

Клас по міцності на розтяг при вигині, не нижче

Вtd6.0 (11,15 МПа)

Застосовність для резервуарів з питною водою (протокол дослідження тут)

Дозволяється

Застосування
- як подливочного розчину для бетонних, кам'янко дерев'яних, сталевих, елементів;
- для підливок несучих елементів, опор, фундаментів машин і механізмів, швів колон конструкцияхиз збірного з/б і т. д;
- для заливки анкерів у бетоні;
- для заповнення ям, каверн, порожнин і вибоїн в бетоні;
- ремонт цементно-бетонних покриттів автомобільних доріг і аеродромів, паркувальних зон на відкритому повітрі;
- для омонолічування стиків збірних бетонних конструкцій;
- у гідротехнічному будівництві для бетонування тонкостінних густоармованих конструкцій зі складною конфігурацією, де укладання і вібрація звичайних сумішей утруднена, а також при бетонуванні монолітних конструкціях будівельних зрошувальних каналів різного перетину і виробництва збірного залізобетону для меліоративного будівництва.
Відмітні особливості
- легкість у використанні (готова до вживання суха суміш);
- регульована консистенція;
- високотекучій;
- швидкий набір міцності;
- висока кінцева міцність;
- розширення під час пластичної фазі;
- висока швидкість набору міцності забезпечує ранній введення в експлуатацію;
- висока адгезія до сталі і бетону;
- відсутність усадки забезпечує повну і рівномірну передачу навантаження на фундамент;
- літи консистенція дозволяє зменшити трудомісткість при укладанні бетону за рахунок виключення процесу вібрування.
Підготовка підстави
Перед установки устаткування з поверхні фундаменту видаліть зруйнований бетон за допомогою легкого перфоратора, голчастого пістолета або водоструминної установки.

Зробіть поверхню шорсткою до 5 мм.

Ретельно очистіть болти і опорну поверхню підстави станини (опорну плиту обладнання) від жировыхи масляних плям, пилу та інших забруднень, які можуть перешкодити гідратації цементу.

Перевірте, щоб на підставі станини булі підготовлені відчини для випуску повітря.

Перед початком робіт бетон фундаменту необхідно просочити водою. Надлишок води видалити стисненим повітрям або ганчіркою.

Переконатися за допомогою рівня, поміщеного на підставу станини, в точності установки обладнання.

Перевірити, чи не чи передається вібрація на оборудованиеот працюючих поруч верстатів. Якщо така передача відбувається, то роботу цих верстатів слід тимчасово припинити, як мінімум на 10-12 рік, на період початку набору міцності бетону, для того, щоб виключити вплив вібрації на ступінь зчеплення бетону з підставою станини.

Опалубка повинна бути виготовлена з міцного водонепроникного матеріалу, надійно закріплена, бути герметичною, виключати витікання цементного молочка, витримувати тиск суміші в період заливки, розрівнювання і закінчення робіт.

З боку, звідки буде заливатися розчин, необхідно передбачити зазор в 150 мм між опалубкою і стороною підстави станини обладнання.

З бічних сторін слід передбачити зазор не менше 50 мм між опалубкою і бічними сторонами станини.

Для заливки розчину можна використовувати розчинонасоси, воронки і т. п.

Приготування
Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,11–0,13 л води. Консистенція готових до вживання. розчінів повинна бути більше 250 мм

Ретельно перемішайте суміш протягом 1-2 хвилин.

Для змішування рекомендується використовувати низькообертовий механічний міксер або дриль, щоб уникнути зайвого залучення повітря в розчин.

Приготувань розчин зберігає життєздатність протягом 1 рік (за температури плюс 20 о С).

Проведення робіт
Щоб уникнути захоплення повітря заливати розчин слід безперервно і тільки з одного боку. Забороняється заливати розчин з двох протилежних сторін.

Залучений повітря слід випускати через відчини, попередньо виконані в опорній плиті.

Стежити за тим, щоб розчин повністю заповнював простір між опорну ногу плитою та обладнанням.

Ущільнення литої бетонної суміші відбувається під дією власної ваги. Необхідно лише незначне штикування у місцях примикання суміші до опалубки або вертикальної поверхні "старого" бетону.

Після розподілу такої суміші виробляють її профілювання за допомогою легкого шаблоном (металевого або дерев'яна трав'яного), переміщуваного по опалубці.

Дефекти поверхні бетону, виявлені після профілювання, повинні бути усунені за допомогою інвентарного інструменту (гладилок, кельм).

Шорсткість поверхні бетонного покриття слід влаштовувати через 15-30 хв після того, як поверхню свіжоукладеного бетону стані матовою.

Вказівки щодо анкеровке і замонолічуванню стиків
При застосуванні матеріалів на цементній основі для анкерування та замонолічування стиків слід суворо дотримуватися послідовність:

Очищення бетонної основи від незакріплених або слабо тримаються частин, пилу, масла, залишку опалубної мастила, цементного молочка.
Очищення стрижнів арматури, болтів та інших металевих деталей, які будуть залиті анкеровочной сумішшю, від слідів корозії залізною щіткою або методом абразивоструйной очищення.
Обробка усіх металевих деталей, які будуть занурені в анкеровочную суміш, грунтовкою Р-586 (зимовий варіант виконання). Цей матеріал на цементній основі володіє хорошою адгезією до бетону, так і до металу. Він забезпечує стійкість металу до коррозиив умовах лужного середовища анкеровочного складу на цементній основі. Таким чином, застосування даного матеріалу істотно збільшить термін служби нового споруди, і продовжить термін служби відремонтованої ділянки.Ґрунтовку-праймер Р-586 слід готувати і наносити в суворій відповідності з інструкцією на застосування.
У разінеобхідності - загрубленіе цементного підстави. Шорсткості повинні мати розмір не менше 3 мм.
Просочення всіх бетонних поверхонь водою до насищенія.На даному етапі важливо стежити, щоб води не було зайве кількість, так як надлишкова вода здатна істотно вплинути в гіршу сторону на характеристики міцності подлівочного складу.
При дотриманні перерахованих вище вимог віброущільнення НЕ потрібно.У разі заповнення вузьких швів і пазух рекомендується ущільнення металевим прутом.
Витрата: для приготування 1 м3 розчину необхідно 1950-2040 кг сухої суміші

Догляд за свіжоукладеним матеріалом
Після виконання робіт необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесенням покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементосодержащіе матеріалами в зимовий час.

Додаткові рекомендації по догляду за бетонною поверхнею тут.

Гарантійний термін зберігання 6 міс від дати виготовлення. Зберігати в закритих приміщеннях при відносній вологості повітря не більше 70% на піддонах, укритих термоусадочної плівкою в щільно закритій упаковці.

Упаковка: мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.

Позначення при замовленні: РМд IV конструкційний ПЦ-МОЗ-АП «Парад РС 516» СТБ 1464-2004

Безусадкова швидкотужавіюча (міцність на стиск через 24 год не менше 20 МПа) суха бетонна суміш литої консистенції, призначена для ремонту бетонних покриттів і високоточної цементації обладнання при зазорі від 20 до 60 мм при температурі не нижче мінус 5 оС.

При нанесенні товщиною шару більше 60 мм в суміш рекомендується додавати чисті наповнювачі (гранітний гравій або щебінь) з відповідним гранулометричним складом (5-10) мм або (5-20) мм у кількості 30-35 % від загальної ваги сухої суміші, при цьому властивості безусадочний і показники якості (міцність на стиск, морозостійкість, водонепроникність) зберігаються. Максимальна товщина шару в цьому випадку при нанесенні за один раз становить 300 мм.

Завдяки швидкому набору міцності, відсутності усадки в процесі твердіння і високої міцності зчеплення зі старим бетоном, застосування цього матеріалу дозволяє встановити обладнання вже через 24 год після проведення робіт, що значно знижує витрати по порівнянні з «традиційними» методами.

Матеріал містить високоміцний цемент, фракціоновані наповнювачі та новітні добавки. Після змішування з водою перетворюється в высокоподвижный з повною відсутністю розшарування розчин.

Процес гідратації відбувається з невеликим розширенням і по закінченні його бетон володіє дуже високими міцнісними характеристиками.

Незважаючи на високу рухливість, затверділий бетон має високу міцність в добовому віці понад 20 МПа, а у віці 28 діб — понад 70 МПа.

Технологічна карта на виконання ремонту бетонних і з/бетонних конструкцій із застосуванням матеріалів «Парад», розроблена ВАТ «Оргстрой», наведена тут.

Технічні характеристики РС 516 по СТБ 1464-2004

Найменування показника

Значення показника по СТБ 1464-2004

Клас по міцності на стиск (міцність на стиск), не нижче

В50 (67,62 МПа)

Марка по морозостійкості не нижче

F200* (в солях)

Марка по водонепроникності, не нижче

W8

Міцність зчеплення з бетоном у віці 28 діб, МПа, не нижче

1,0

Клас по міцності на розтяг при вигині, не нижче

Уtd6.0 (11,15 МПа)

Застосовність для резервуарів з питною водою (протокол дослідження тут)

Дозволяється

 

Застосування

 • - як подливочного розчину для бетонних, кам'яних, сталевих, елементів;
 • - для підливок несучих елементів, опор, фундаментів машин і механізмів, швів колон в конструкцияхиз збірного з/б і т. д;
 • - для заливки анкерів у бетоні;
 • - для заповнення ям, каверн, порожнин і вибоїн в бетоні;
 • - ремонт цементно-бетонних покриттів автомобільних доріг і аеродромів, паркувальних зон на відкритому повітрі;
 • - для омонолічування стиків збірних бетонних конструкцій;
 • - у гідротехнічному будівництві для бетонування тонкостінних густоармованих конструкцій зі складною конфігурацією, де укладання і вібрація звичайних сумішей утруднена, а також при бетонуванні монолітних конструкціях будівельних зрошувальних каналів різного перетину і виробництва збірного залізобетону для меліоративного будівництва.

Відмітні особливості

 • - легкість у використанні (готова до вживання суха суміш);
 • - регульована консистенція;
 • - високотекучій;
 • - швидкий набір міцності;
 • - висока кінцева міцність;
 • - розширення під час пластичної фази;
 • - висока швидкість набору міцності забезпечує ранній введення в експлуатацію;
 • - висока адгезія до сталі і бетону;
 • - відсутність усадки забезпечує повну і рівномірну передачу навантаження на фундамент;
 • - лита консистенція дозволяє зменшити трудомісткість при укладанні бетону за рахунок виключення процесу вібрування.

Підготовка підстави

Перед установкою устаткування з поверхні фундаменту видаліть зруйнований бетон за допомогою легкого перфоратора, голчастого пістолета або водоструминної установки.

Зробіть поверхню шорсткою до 5 мм.

Ретельно очистіть болти і опорну поверхню підстави станини (опорну плиту обладнання) від жировыхи масляних плям, пилу та інших забруднень, які можуть перешкодити гідратації цементу.

Перевірте, щоб на підставі станини були підготовлені отвори для випуску повітря.

Перед початком робіт бетон фундаменту необхідно просочити водою. Надлишок води видалити стисненим повітрям або ганчіркою.

Переконатися за допомогою рівня, поміщеного на підставу станини, в точності установки обладнання.

Перевірити, чи не чи передається вібрація на оборудованиеот працюючих поруч верстатів. Якщо така передача відбувається, то роботу цих верстатів слід тимчасово припинити, як мінімум на 10-12 год, на період початку набору міцності бетону, для того, щоб виключити вплив вібрації на ступінь зчеплення бетону з підставою станини.

Опалубка повинна бути виготовлена з міцного водонепроникного матеріалу, надійно закріплена, бути герметичною, виключати витікання цементного молочка, витримувати тиск суміші в період заливки, розрівнювання і закінчення робіт.

З боку, звідки буде заливатися розчин, необхідно передбачити зазор в 150 мм між опалубкою і стороною підстави станини обладнання.

З бічних сторін слід передбачити зазор не менше 50 мм між опалубкою і бічними сторонами станини.

Для заливки розчину можна використовувати розчинонасоси, воронки і т. п.

Приготування

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,11–0,13 л води. Консистенція готових до вживання. розчинів повинна бути більше 250 мм

Ретельно перемішайте суміш протягом 1-2 хвилин.

Для змішування рекомендується використовувати низькообертовий механічний міксер або дриль, щоб уникнути зайвого залучення повітря в розчин.

Приготовлений розчин зберігає життєздатність протягом 1 год (при температурі плюс 20 о С).

Проведення робіт

Щоб уникнути захоплення повітря заливати розчин слід безперервно і тільки з одного боку. Забороняється заливати розчин з двох протилежних сторін.

Залучений повітря слід випускати через отвори, попередньо виконані в опорній плиті.

Стежити за тим, щоб розчин повністю заповнював простір між опорною плитою та обладнанням.

Ущільнення литої бетонної суміші відбувається під дією власної ваги. Необхідно лише незначне штикування у місцях примикання суміші до опалубки або вертикальної поверхні "старого" бетону.

Після розподілу такої суміші виробляють її профілювання за допомогою легкого шаблону (металевого або дерев'яного), переміщуваного по опалубці.

Дефекти поверхні бетону, виявлені після профілювання, повинні бути усунені за допомогою інвентарного інструменту (гладилок, кельм).

Шорсткість поверхні бетонного покриття слід влаштовувати через 15-30 хв після того, як поверхню свіжоукладеного бетону стане матовою.

Вказівки по анкеровке і замонолічуванню стиків

При застосуванні матеріалів на цементній основі для анкерування та замонолічування стиків слід суворо дотримуватися послідовність:

 • Очищення бетонної основи від незакріплених або слабо тримаються частин, пилу, масла, залишку опалубної мастила, цементного молочка.
 • Очищення стрижнів арматури, болтів та інших металевих деталей, які будуть залиті анкеровочной сумішшю, від слідів корозії залізною щіткою або методом абразивоструйной очищення.
 • Обробка усіх металевих деталей, які будуть занурені в анкеровочную суміш, грунтовкою Р-586 (зимовий варіант виконання). Цей матеріал на цементній основі володіє хорошою адгезією до бетону, так і до металу. Він забезпечує стійкість металу до коррозиив умовах лужного середовища анкеровочного складу на цементній основі. Таким чином, застосування даного матеріалу істотно збільшить термін служби нового споруди, і продовжить термін служби відремонтованої ділянки.
 • Ґрунтовку-праймер Р-586 слід готувати і наносити в суворій відповідності з інструкцією до застосування.
 • У разі потреби — загрубление цементної підстави. Шорсткості повинні мати розмір не менше 3 мм.
 • Просочення всіх бетонних поверхонь водою до насичення.На даному етапі важливо стежити, щоб води не було надмірну кількість, так як надлишкова вода здатна суттєво вплинути в гіршу сторону на міцнісні характеристики подливочного складу.
 • При дотриманні вищезазначених вимог віброущільнення не потрібно.У разі заповнення вузьких швів і пазух рекомендується ущільнення металевим прутком.

Витрата: для приготування 1 м3 розчину необхідно 1950-2040 кг сухої суміші

Догляд за свіжоукладеним матеріалом

Після виконання робіт необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементовмісткими матеріалами в зимовий час.

Додаткові рекомендації по догляду за бетонною поверхнею тут.

Гарантійний термін зберігання 6 місяців від дати виготовлення. Зберігати в закритих приміщеннях при відносній вологості повітря не більше 70% на піддонах, укритих термозбіжною плівкою в щільно закритій упаковці.

Упаковка: мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.

Основні атрибути
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
 • Ціна: Ціну уточнюйте
 • Мінімальне замовлення: 200 мішків

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner