Кошик
174 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Швидкотужавіюча суміш Парад РС 34, фото 2

Швидкотужавіюча суміш Парад РС 34

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

Цены актуальны на 01,01,2019. Для формування точнішої ціни прохання телефонувати!!!!

Особливо швидкотужавіюча

бетонна суміш

«Парад РС 34»

РМд II конструкційний ПЦ-КЗ-АПМ «Парад РС 34» СТБ 1464-2004

Особливо швидкотужавіюча, високоміцна безусадкова бетонна суміш, що містить полімерну і сталеву латунизированную мікрофібри і призначена для конструкційного ремонту бетону і залізобетону.

Максимальний розмір заповнювача 10 мм. Товщина шару від 40 до 100 мм.

УВАГА Матеріал РС 34 можна застосовувати при температурі під час укладання не нижче плюс 15 °С.

Відмітні особливості

- завдяки вмісту сталевий латунизированной мікрофібри, що стримує поширення тріщин, матеріал володіє високою міцністю на згин, високою стійкістю до динамічних впливів і має високу міцність;

- сталева латунизированная мікрофібра стійка до впливу хлоридів і не окислюється;

- завдяки поступовому дії розширюється добавки в своєму складі, матеріал має регульоване розширення в пластичному і затверділому станах, що дозволяє забезпечити надійний контакт зі старим бетоном протягом усього терміну служби конструкції;

- завдяки використанню в їх складі ефективних суперпластифікаторів, матеріал має низьку колір;

- висока міцність зчеплення з ремонтованої поверхнею і арматурою;

- матеріал використовується без додаткового армування;

- швидкий набір міцності;

- висока стійкість до впливу агресивних середовищ;

- висока морозостійкість та водонепроникність;

- повна сумісність з бетоном, як за хімічними, так і фізико-механічних властивостей/

Застосування

- ремонт покриттів автомобільних доріг і злітно-посадочних смуг аеродромів, прогінних будов і покриттів мостів, цементобетонних покриттів паркувальних зон у всіх кліматичних зонах.

- для посилення фундаменту;

- ремонт пошкоджених елементів бетонних і з/бетонних конструкцій в короткі терміни (набір міцності у віці 4ч не менше 20 МПа).

- для заповнення щілин між будівельними елементами;

- для ремонту або заміни залізобетонних елементів деформаційних швів або інших елементів конструкцій, що зазнають в період експлуатації значні динамічні впливи.

Підготовка бетонної основи

Бетонна поверхня перед укладанням розчину повинна бути очищена від зруйнованого бетону та цементного молока або продуктів різання бетону. Спосіб видалення зруйнованого бетону і очищення поверхні повинен забезпечувати зняття зруйнованого бетону до досягнення показника по міцності на відрив не менше 1,5 МПа. Зазвичай очищення поверхні виробляють з допомогою сталевих щіток або шпателів. У випадку, якщо підстава є недостатньо твердим, його зачищають до тих пір, поки не отримають потрібного по твердості основу.

Підготовлена до ремонту поверхня повинна бути шорсткою з чергуються виступами і западинами висотою не менше 3 мм.

Крайки по контуру дефектних місць повинні бути обрізані вертикально на глибину не менше 20 мм. Поверхня бетону повинна бути очищена від масел, жиру або плям фарби, вапна, пилу та інших забруднень.

Після видалення забруднень і просушування поверхню рекомендується знепилити стисненим повітрям.

Приготування

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Розмішування виробляють за допомогою низькообертового електромешалкі або перфоратора, електродриля зі спеціальною насадкою (міксером).

Приготований таким чином розчин повинен перебувати в стані спокою приблизно 10 хв, після чого його знову перемішують. Готується стільки розчину, скільки необхідно для роботи протягом 30 хв. У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Співвідношення сухої суміші до води має бути: для конструкційного ремонту бетону на 1 кг сухої суміші 0,145-0,147 л води, для заливки в опалубку на 1 кг сухої суміші 0,153-0,163 л води.

Застосування

При конструкційному ремонту бетону розчин наносять на основу металевим шпателем вдавлюючими рухами. Остаточна обробка досягається розгладжуємо дерев'яним, пластмасовим або синтетичним терком. Обробку терками необхідно починати тоді, коли бетон схопився.

При необхідності нанесення шару товщиною більше 100 мм розчин наноситься кілька разів, причому наступний шар наноситься після затвердіння попереднього з обов'язковим зволоженням попереднього шару.

При застосуванні опалубки розчин слід заливати в опалубку безперервно і тільки з одного боку для того, щоб уникнути захоплення повітря. Оздоблення поверхні проводиться вирівнюючої рейкою і при необхідності загладжується терком.

Вказівки щодо застосування

Якщо температура навколишнього середовища знаходиться в межах від плюс 5 до плюс 15 °С, міцність буде зростати повільніше. Коли потрібно забезпечити високу ранню міцність, то рекомендується:

- зберігати мішки з сухою сумішшю в теплому місці;

- використовувати гарячу воду для замішування (30-50)°С;

- починати роботи з укладання суміші вранці;

- захищати матеріал при укладанні і твердінні утеплительными матами.

Якщо температура навколишнього повітря висока (більше 30°С), то проблемою буде втрата часу легкоукладальності розчинової суміші.Коли втрата легкоукладуваності істотно впливає на процес виробництва і якість робіт, необхідно дотримуватися таких вимог:

 - зберігати мішки з сухою сумішшю в прохолодному місці;

 - використовувати холодну воду для замішування або додавати в воду подрібнений лід;

 - готувати і застосовувати ремонтний матеріал в саме прохолодне час доби.

 Витрата становить 2,0-2,2 кг / м2 на 1 мм товщини шару в залежності від якості і шорсткості поверхні, на яку наноситься ремонтний матеріал.  Для приготування 1 м3 розчину необхідно 1950-2000 кг сухої суміші.

 Гарантійний термін зберігання 6 міс від дати виготовлення.  Зберігати в закритих приміщеннях при відносній вологості повітря не більше 70% на піддонах, укритих термоусадочної плівкою в щільно закритій упаковці.

 Упаковка Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.

 

Особливо швидкотвердна

бетонна суміш

 

«Парад РС 34»

 

 

             

РМд II конструкційний ПЦ-КЗ-АПМ «Парад РС 34» СТБ 1464-2004

 

Особливо швидкотвердна, високоміцна безприсадна бетонна суміш, що містить полімерну та сталеву латунізовану мікрофібру та призначена для конструкційного ремонту бетону та залізобетона.

Максимальний розмір заповніть 10 мм. Товщина шару від 40 до 100 мм.

 

УВАГА Матеріал РС 34 можна застосовувати за температури під час укладання не нижче плюс 15 °C.

 

Відмітні риси

- завдяки вмісту сталевої латунізованої мікрофібри, що стримує поширення тріщин, матеріал має високу міцність на вигин, високу стійкість до динамічних впливів і високу міцність;

- сталева латунізована мікрофібра  стійка до впливу хлоридів і не окиснюється;

— завдяки поступовій дії розширюваної домішки у своєму складі, матеріал має регульоване розширення в пластичному та затверділому станах, що дає змогу забезпечити надійний контакт зі старим бетоном упродовж усього терміну експлуатації конструкції;

- завдяки використанню в їх складі ефективних суперпластифікаторів, матеріал має низьку водопотребу;

- висока міцність зчеплення з ремонтованою поверхнею й арматурою;

- матеріал використовується без додаткового армування;

- швидкий набір міцності;

- висока стійкість до дії агресивних середовищ;

- висока морозостійкість і  водонепроникність;

— повна сумісність із бетоном як за хімічними, так і фізико-механічними властивостями/

Рекомендоване застосування

— ремонт покриттів автомобільних доріг і злітно-посадкових смуг аеродромів, пролітних будівель і покриттів мостів, цементобетонних покриттів паркових зон у всіх кліматичних зонах.

- для посилення фундаменту;

- ремонт пошкоджених елементів бетонних і ж/бетонних конструкцій якнайшвидше (набір міцності у віці 4 год  не менш ніж 20 МПа).

- для заповнення проміжків між будівельними елементами;

— для ремонту або заміни залізобетонних елементів деформаційних швів або інших елементів конструкцій, що зазнають у період експлуатації чималих динамічних впливів.

 

Підготовка бетонної основи

Бетонна поверхня перед укладанням розчину має бути очищена від пошкодженого бетону та цементного молока або продуктів різання бетону. Спосіб видалення пошкодженого бетону та очищення поверхні має забезпечувати зняття пошкодженого бетону до досягнення показника за міцністю на відрив не менш ніж 1,5 МПа. Зазвичай очищення поверхні виробляють за допомогою сталевих щіток або шпателей. У разі, якщо основа є недостатньо твердою, її зачищають доти, поки не отримають необхідну за твердістю основу.

Підготовлена до ремонту поверхня має бути шорсткою з виступами, що чергуються, та западинами заввишки не менш ніж 3 мм.

Крайки за контуром дефектних місць мають бути обрізані вертикально на глибину не менш ніж 20 мм. Поверхня бетону має бути очищена від олій, жиру або плям фарби, вапна, пилу та інших забруднень.

Після видалення забруднень і просушування поверхню рекомендується знепилити стисненим повітрям.

Приготування

Суху суміш висипають у воду та ретельно розмішують доти, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Розмішування виробляють за допомогою низькообертової електромішки або перфоратора, електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером).

Приготований у такий спосіб розчин має перебувати в стані спокою приблизно 10 хв, після чого його знову перемішують. Готується стільки розчину, скільки потрібно для роботи впродовж 30 хв. У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Співвідношення сухої суміші до води має бути: для конструкційного ремонту бетону на 1 кг сухої суміші  0,145-0,147 л води, для заливання в опалубку на 1 кг сухої суміші 0,153-0,163 л води.

Застосування

Під час конструкційного ремонту бетону розчин наносять на основу металевим шпателем рухами, що вдавлюють. Остаточне оздоблення досягається розгладжуваним дерев'яним, пластмасовим або синтетичним тертком. Оброблення терками необхідно починати тоді, коли бетон спіймався.

За потреби нанесення шару завтовшки понад 100 мм розчин наноситься кілька разів, причому подальший шар наноситься після затвердіння попереднього з обов'язковим зволоженням попереднього шару.

Під час застосування опалубки розчин треба заливати в опалубку безперервно та тільки з одного боку для того, щоб уникнути захоплення повітря. Оздоблення поверхні здійснюється вирівнювальною рейкою й за потреби загладжується терком.

Вказівки щодо застосування

Якщо температура довкілля є в межах від плюс 5 до плюс 15 °C, міцність наростатиме повільніше. Коли потрібно забезпечити високу ранню міцність, то рекомендується:

- зберігати мішки із сухою сумішшю в теплому місці;

- використовувати гарячу воду для закривання (30-50 °C;

- починати роботи з укладання суміші вранці;

— захищати матеріал під час укладання та твердіння утеплювальними матами.

Якщо температура навколишнього повітря висока (понад 30 °C), то проблемою буде загубитися втрата часу підтримання розчинної суміші. Коли втрата підбоукладання істотно впливає на процес виробництва та якість робіт, необхідно дотримуватися таких вимог:

- зберігати мішки із сухою сумішшю в прохолодному місці;

- використовувати холодну воду для закривання або додавати у воду подрібнений лід;

— готувати та застосовувати ремонтний матеріал у найхолодніший час доби.

Расход становить 2,0-2,2 кг/м2 на 1 мм товщини шару залежно від якості та шорсткості поверхні, на яку наноситься ремонтний матеріал. Для приготування 1 м3 розчину необхідно 1950-2000 кг сухої суміші.

Гарантійний термін зберігання 6 міс від дати виготовлення. Зберігати в закритих приміщеннях за відносної вологості повітря не більш ніж 70% на піддонах, укритих термоусадковою плівкою в щільно закритому пакованні.

Паковання   Мішки паперові з поліетиленовою вкладкою по 25 кг.

 

Технічні характеристики

Найменування показника

Значення показника

 

Міцність на стискання через 4 год, МПа, не менш ніж

20

Клас за міцністю на стискання не нижчий

B40

Клас за міцністю на розтяг під час вигинання, не нижчий

Btb6.0

Марка з морозостійкості, не нижче

F200* (під час випробувань за другим

базовому методу)

Наявність усадкових деформацій

Немає

 

Міцність зчеплення з бетоном через 28 сіт, МПа, не менш ніж

1,0

 

Марка з водонепроникності, не нижче

W8

 

Розширення в обмеженому стані, %, не менш ніж

0,05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
Користувацькі характеристики
Клас міцності бетонуУ 38,6
  • Ціна: Ціну уточнюйте
  • Мінімальне замовлення: 200 мішків

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner