Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Іскробезпеча промислова бетона  підлога "Парад РС-1 литой ІБ", фото 2

Іскробезпеча промислова бетона підлога "Парад РС-1 литой ІБ"

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
 

Іскробезпеча промислова бетона  підлога "Парад РС-1 литой ІБ"

РС-1 литий ІБ"

РСС, ремонтна, цементна, М450, Пк3, St-2 «Парад РС 1 (литий) ІБ» СТБ 1307-2012

Самоуплотняющийся, ІСКРОБЕЗПЕЧНИЙ, безусадочний ремонтний матеріал з високою адгезією до бетону, що містить спеціальний цемент, фракціоновані безыскровые заповнювачі, армуючі волокна і активні добавки. Максимальний розмір заповнювача 3 мм.

Протокол випробувань ІЦ «НДІ ПБ НС МНС Білорусі» № 04/52/3240П від 22.12.2008 р.

Область застосування:

- пристрій ІСКРОБЕЗПЕЧНИХ підлог у приміщеннях категорії А по взрывопожарной і пожежної небезпеки, де за умовами експлуатації можливе утворення вибухонебезпечних парогазовоздушных сумішей: нафтопереробна промисловість, електронна і електротехнічна промисловість, лабораторії з високими вимогами по іскробезпеки, літакові ангари.

Приготування

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,13-0,14 л води. Приготований таким чином розчин повинен перебувати в стані спокою приблизно 5 хв. За цей час з розчину встигають вийти великі бульбашки. Після чого його знову перемішують.
У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.
Примітки

1 Замішування суміші вручну не рекомендується, щоб уникнути введення надмірної кількості води.

2 В залежності від температури навколишнього середовища і відносної вологості кількість води може дещо відрізнятися від вищевказаного. При жаркій і сухій погоді може знадобитися більша кількість води, при холодній і вологій – менше.

3 Товщина бетонної підлоги до 50 мм допустиме тільки після попередньої установки додаткового армування.

При температурі повітря до 10 °С для приготування сумішей рекомендується застосовувати воду, нагріту до температури 35-40 °С.

Застосування

Роботи з нанесення розчинової суміші проводять при температурі від 5 до 25 °С у суху погоду. Більш низька температура і висока вологість уповільнює твердіння.

Розчин наливають на підлогу і розстилають до необхідної товщини за допомогою гладилки. Товщина шару визначається проектним рішенням.

Укладена розчинна суміш вирівнюється рейкою правилом, терткою.

Через 20-30 хв після укдадки розчинової суміші проводиться обробка голчастим валиком – для запобігання появи і видалення поверхневого шару повітряних бульбашок, а також необхідність вирівнювання поверхневого шару.

Після завершення процесу укладання та розрівнювання розчину, але не раніше ніж через 7-8 год, виробляють обробку поверхні бетону за допомогою затирочної машини.

Груба затирка поверхні бетонної підлоги здійснюється або диском, або лопатями затирочних машин за два проходи. При цьому напрямок руху затирочної машини при другому проході, перпендикулярно напрямку руху при першому проході.

Фінішна затирка здійснюється лопатями затирочних машин.

Пристрій швів в бетонних підлогах здійснюється у відповідності з проектом.

Рекомендації:

У тих випадках, коли до твердості і зносостійкості поверхні підлоги пред'являються підвищені вимоги, на поверхню свіжоукладеного бетону укладається спеціальний зміцнюючий матеріал (наприклад, «Парад ТОП»), створює надійний зносостійкий сірий (або кольоровий) шар товщиною кілька міліметрів.

Догляд за свіжоукладеним підлогою:

Після виконання робіт з нанесення розчину необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементовмісткими матеріалами.

Обов'язково слід проводити зволоження поверхні після того, як розчин схопився і не буде небезпеки змиву розчину з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно протягом 3 діб 2-3 рази в день з витратою води 1-3 л/м2.

У випадку використання матеріалу при температурі повітря (поверхні основи) вище 25 °С всі поверхні, відкриті для повітря, повинні бути оброблені плівкотвірних складом ґрунтовкою «Парад Р-82 Люкс».

У разі неможливості зволоження поверхні водою рекомендується на відремонтовану поверхню укласти вологе/мокру мішковину або вкрити плівкою.

Вітрата 2,0 — 2,2 кг/м2 на 1 мм товщини кулі

Гарантійний термін зберігання 6 місяців з дня виготовлення. Зберігати при температурі не нижче 5 °С.

Упаковка Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.

 

РСС, ремонтна, цементна, М450, Пк3, St-2 «Парад РС 1 (літий) ДБ» СТБ 1307-2012

 

Самоущільний, Іскробезпечний, безсадковий ремонтний матеріал із високою адгезією до бетону, що містить спеціальний цемент, фракціоновані безоливні заповнювали, армувальні волокна й активні домішки. Максимальний розмір заповніть 3 мм.

 

Протокол випробувань ІЦ «НІЇ ПБ ЧС МЧС Білорусі» No 04/52/3240П від International2008 р.

 

Сфера застосування:

- пристрій Іскробезпечних Підлога в приміщеннях категорії А за вибухопожежною та пожежною загрозою, де за умов експлуатації можлива утворення вибухонебезпечних парогазоповітряних сумішей: нафтопродуктивна промисловість, електронна та електротехнічна промисловість, лабораторії з високими вимогами з іскробезпеки, літакові ангари.

Приготування

Суху суміш висипають у воду та ретельно розмішують доти, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води має бути: на 1 кг смеси ориентировочно 0,13-0,14 л воды. Приготований у такий спосіб розчин має перебувати в стані спокою приблизно 5 хв. За цей час із розчину встигають вийти великі бульбашки. Після чого його знову перемішують. У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Примітки

1 Замішування суміші вручну не рекомендується, щоб уникнути введення надмірної кількості води.

2 Залежно від температури довкілля та відносної вологості кількість води може злегка відрізнятися від вищезазначеного. За спекотної та сухої погоди може знадобитися більша кількість води, за холодної та вологої — меншої.

3 Товщина бетонної підлоги до 50 мм допустима тільки після попереднього встановлення додаткового армування.

За температури повітря до 10 °C для приготування сумішей рекомендується застосовувати воду, нагріту до температури 35-40 °C.

Застосування

Роботи з нанесення розчинної суміші проводять за температури від 5 до 25 °З у суху погоду. Нижча температура та висока вологість уповільнює затвердіння.

Розчин наливають на підлогу та розстелюють до необхідної товщини за допомогою гладилки. Товщина шару визначається проектним рішенням.

Укладена розчинна суміш вирівнюється рейкою, правилом, терткою.

Через 20-30 хв після укладання розчинної суміші виробляється голчастим валиком — для запобігання появі та видалення з поверхневого шару повітряних бульбашок, а також потреби вирівнювання поверхневого шару.

Після завершення процесу укладання та розрівнювання розчину, але не раніше ніж за 7-8 год, виробляють оброблення поверхні бетону за допомогою затирання машини.

Грубе затирання поверхні бетонної підлоги відбувається або диском, або лопатями затиральних машин за два проходи. Водночас напрямок руху затирання машини за другого проходу, перпендикулярно напрямку руху під час першого проходження.

Фінішне затирання здійснюється лопатями затиральних машин.

Пристрій швів у бетонних підлогах відбувається відповідно до проекту.

Рекомендации:

У тих випадках, коли до твердості та зносостійкості поверхні підлоги пред'являються підвищені вимоги, на поверхню свіжоукладеного бетону складається спеціальний зміцнювальний матеріал (наприклад, «Парад ТОП»), що створює надійний зносостійкий сірий (або кольоровий) шар завтовшки кілька міліметрів.

Догляд за підлогою:

Після виконання робіт із нанесення розчину необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементовмісними матеріалами.

Обов'язково треба виробляти зволоження поверхні після того, як розчин схопився й не буде небезпеки змиву  розчину з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно в  впродовж 3 доби 2-3 рази на день із витратою води 1-3 л/м2.

У разі використання матеріалу за температури повітря (поверхні основи) вище 25 °З всі поверхні, відкриті для повітря, мають бути оброблені плівкоутворювальним складом ґрунтовкою «Парад Г-82 Люкс».

У разі неможливості зволоження поверхні водою рекомендується на відремонтовану поверхню укласти вологу/мокрию мішковину або покрити плівкою.

 

Расход  2,0 - 2,2 кг/м2 на 1 мм товщини шару

Гарантійний термін зберігання  6 міс із дня приготування. Зберігати за температури не нижче ніж 5 °С.

Паковання Мішки паперові з поліетиленовою вкладкою по 25 кг.

 

Технічні характеристики

Найменування показника

Норма

 

Марка з морозостійкості не нижче

F300

Марка з водонепроникності

W10

 

Міцність зчеплення з бетоном віком 28 с, МПа, не нижче

1,6

 

Міцність розчину на стискання, не нижча

М450

 

Самонапруга, МПа

0,3-1,5

 

Міцність на розтяг під час вигинання, МПа, не менш ніж

6

 

І стирання, г/см2 , не більш ніж

0,11

 

 

ЦЕНА УКАЗАНА ОРИЕНТИРОВОЧНАЯ. ТОЧНУ ЦЕНУ ПРОСЬБА ВТОЧНЯТЬ У МЕНЕДЖerУ.

 

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
Користувацькі характеристики
Вага25
Термін зберігання12
Гарантийный срок6 мес
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner