Кошик
168 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Добавка "РСАМ" Для виготовлення безусадочного цементу, напрягаючого цементу/бетону, фото 2

Добавка "РСАМ" Для виготовлення безусадочного цементу, напрягаючого цементу/бетону

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Добавка РСАМ

 
 
 
 
 
 

Опис

Опис
Позначення при замовленні: Добавка РСАМ СТБ 2092-2010

Модифікатор РСАМ – це мінеральна добавка, яка вводитися в звичайний бездобавочний портландцемент для отримання бетону і розчінів з унікальними властивостями.

До того ж якщо в конструкціях із звичайного бетону на портландцементі з причини невисокого значення граничної розтяжності бетону доводитися влаштовувати деформаційні шви, то при використанні бетонів з добавкою РСАМ від температурних швів можна відмовитися і отримати безшовні конструкції великої протяжності (наприклад, фундаментні плити, підлоги тощо).

Введення модифікатора РСАМ в процесі приготування бетонної суміші регулює енергію розширення у яжучого, це і дозволяє отримувати бетони для збірного і монолітного будівництва як з компенсованою усадкою, так і напружують з різною енергією самонапряжения, забезпечуючи високу якість виробів.

Портландцемент з добавкою РСАМ володіє всіма позитивними якостями бездобавочного і напрягаемого портландцементу і додатково забезпечує в бетонах (розчинах):

Повну водонепроникність ( W10-W20),
Виняток усадки і її негативних наслідків;
Підвищену морозостійкість (у тому числі в солях);
Підвищену стійкість в анресивних середовищах;
Високу міцність при розтягуванні.
Фізико-хімічні показники модифікатора РСАМ

Найменування показника

Значення показника по СТБ 2092-2010

Зовнішній вигляд

Сипучий порошок кольору від світло-бежевого до світло-коричневого

Щільність, кг/м3

2750 – 3000

Вологість, % не більше

0,1

Тонкість помелу:

питома поверхня, м2/кг, не менше

залишок на ситі з сіткою № 008, %, не більше

300 

15,0

Вміст, %:

оксиду алюмінію (Al2O3)

ангідриду сірчаної кислоти (SO3);

хлор-іонів, не більше

6,0-10,0

20,0-30,0

0,1 

Лінійне розширення, %, не менше

0,1

Самонапряжение, МПа, не менше

1,0

Застосовність для резервуарів питної води

Дозволяється

Область застосування модифікатора РСАМ
1 Для отримання безусадочного цементу по СТБ 942-93, напружуваного цементу марки НЦ-1 або НЦ-2 по СТБ1335–2002, а також для приготування бетонів і розчінів з компенсованою усадкою, в тому числі:
- стіни, бетонні плити, збірний бетон:
- резервуари для води;
- підземні шахти;
- бетон для дорожніх покриттів;
- армування верхівок трубчастих сталевих паль;

2 Для підвищення міцності теплоізоляційних автоклавних ніздрюватих бетонів

Застосування модифікатора РСАМ при виробництві теплоізоляційних автоклавних ніздрюватих бетонів

При введенні до складу ячеистобетонной суміші від 1 до 5% модифікатора РСАМ (від маси сухих компонентів) спостерігається значне збільшення міцності.

Найбільша міцність для ніздрюватого бетону марки за щільністю D400 і D500 досягається при введенні в сировинну суміш 5% РСАМ.

Для ніздрюватого бетону марки за щільністю D200 і D300 вже при введенні 3% РСАМ спостерігається значне збільшення міцності.

Збільшення міцності ніздрюватого бетону в присутності модифікатора РСАМ порівняно з комірчастим бетоном без модифікатора складає: в 1,9 рази для бетону з об'єднання невід'ємною масою 400-500 кг/м3 в 1,5–1,6 рази для бетону з об'єднання невід'ємною масою 200-300 кг/м3.

Це означає, що використання модифікатора РСАМ дозволяє отримати міцність ніздрюватого бетону щільністю 200-300 кг/м3 на рівні міцності бездобавочного з бетону щільністю 500 кг/м3.

Розроблені склади бетону з модифікатором РСАМ можуть бути рекомендовані для виготовлення несучих і огороджувальних конструкцій, а також для конструкцій теплоізоляційного призначення. Ніздрюватий бетон на сьогоднішній день особливо затребуваний, так як він є практично єдиним будівельним матеріалом, що дозволяє виготовляти одношарову стіну, не вимагає додаткового утеплення.

Застосування модифікатора РСАМ у складі розчину або бетону на основі портландцементу
Опис

Модифікатор РСАМ – це мінеральна добавка, яка вводитися в звичайний бездобавочний портландцемент для отримання в'їхав яжучого з унікальними специфічними властивостями: безусадочного цементу, напружуваного цементу марки НЦ-1 або НЦ-2, а також з компенсованою усадкою.

Відмітні особливості

♦ Застосування в складі бетону в яжучого на основі портландцементу і модифікатора РСАМ дозволяє поліпшити експлуатаційні характеристики бетонів. При одному і тому ж витрату в яжучого введення модифікатора РСАМ до складу бетону значно збільшує міцність, як при стиску, так і при вигині, а також підвищує морозостійкість і водонепроникність і, найголовніше, знімає проблему виникнення тріщин.

♦ Основною перевагою бетонів з модифікатором РСАМ є компенсація усадки або отримання залишкового розширення і самонапряжения за рахунок використання компонентів розширює дії мінеральної частини добавки.

♦ Застосування модифікатора РСАМ також забезпечує тривалу збереженість рухливості сумішей.

♦ Модифікатор РСАМ дозволяє отримувати високоміцні дрібнозернисті і важкі бетони з міцністю на стиск 40-80 МПа, у тому числі з високою ранньою міцністю до 25 МПа у віці 1 доба; самоущільнюючі бетони з міцністю на стиск 50-80 МПа; легкі бетони з міцністю на стиск 45-65 МПа.

♦ За рахунок самоущільнення структури бетонного каменю та істотного зменшення кількості відкритих пір бетони на основі напружуючих цементів володіють підвищеною морозостійкістю, а за рахунок щільної дрібнозернистої структури і сульфатостійкого.

♦ Бетони з модифікатором РСАМ володіють високим коефіцієнтом зчеплення зі старим бетоном. Це дозволяє ефективно застосовувати їх при ремонтно-відновлювальних роботах і посилення конструкцій. Все це дозволяє без високих додаткових витрат забезпечуваті підвищені експлуатаційні властивості споруд.

♦ При зведенні масивних конструкцій застосування модифікатора РСАМ дозволяє знизити экзотермию бетону (за рахунок мінімальних витрат цементу для досягнення відповідного проекту класу бетону по міцності і марки по водонепроникності), а також забезпечити підвищену усадочную і термічну тріщиностійкість конструкцій.

Область застосування бетонів з модифікатором РСАМ

Особливо ефективно застосування таких бетонів в конструкціях і спорудах, до яких пред'являються високі вимоги по тріщиностійкості, водонепроникності і довговічності:

- ємності різного призначення, включаючи очисні споруди, насосні станції і басейни плавальні транспортні;

- підземні конструкції будівель і споруд, у тому числі тунелі метрополітенів;

- труби напірні та безнапірні, в тому числі великих діаметрів (до 6 м);

- конструкції великої протяжності – покриття аеродромів, доріг, мостів, трибун стадіонів, підстави штучних ковзанярських доріжок і полів; підлоги цивільних і промислових будівель, включаючи цехи м ясопереробних комбінатів;

- збірно-монолітні висячі оболонки покриттів великих прольотів;

- легкобетонні елементи житлових будівель: стіни, плити збірної беспокровной даху, а також балконів і лоджій;

- замонолічення збірних фундаментів під потужні турбоагрегати, захисні споруди проти радіонуклідів, ущільнення стикових з'єднання єднань, ремонтно-відновлювальні роботи.

Технічні характеристики бетону з модификатром РСАМ

В яжучу, що складається з суміші модифікатора РСАМ з портландцементом (без мінеральних добавок) забезпечує у віці 28 діб лінійне розширення не менше 0,1 %, самонапряжение не менше 1,0 МПа.

Для отримання безусадочного або напружуваного цементу марки не нижче НЦ-1, бетонів і розчінів з компенсованою усадкою вміст модифікатора РСАМ слід приймати від 10 до 15 % від загальної маси цементу і РСАМ.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення. Зберігати у критих сухих приміщеннях. В процесі зберігання повинна бути забезпечена цілісність і герметичність упаковки

Приготування бетону з модифікатором РСАМ

Модифікатор РСАМ при виробництві бетонів не вимагає спеціального обладнання, так як введення добавки може здійснюватися за прийнятим на бетонозмішувальних вузлах схеми прийому, зберігання і подачі сировини.

Приготування бетонних (розчинних) сумішей необхідно здійснювати тільки в механічних змішувачах (ручне перемішування не рекомендується). При приготуванні бетонної (розчинної) суміші модифікатор РСАМ може вводитися в змішувач, як з портландцементом, так і зі щебенем і піском. Альо при цьому необхідно забезпечити ретельне механічне перемішування і точне дотримання заданого співвідношення з портландцементом по масі. При приготуванні бетонних (розчинних) сумішей з модифікатором РСАМ також можливо додатково використовувати й інші добавки (пластифікуючі, противоморозні, воздухововлекающие, комплексні та ін).

Додавання модифікатора РСАМ ручним способом:

1 Провести наповнення змішувального відділення інертними матеріалами (пісок, щебінь).

2 Засипати модифікатор РСАМ в необхідній кількості у ваговій дозатор.

3 Провести подачу цементу.

4 Провести перемішування протягом 5-10 хвилин.

5 Зачинити водою.

Додавання модифікатора РСАМ механізованим способом:

1 Провести наповнення змішувального відділення інертними матеріалами (пісок, щебінь).

2 Засипати модифікатор РСАМ в необхідній кількості у ваговій дозатор.

3 Провести подачу цементу.

4 Провести перемішування протягом 5-10 хвилин.

5 Зачинити водою.

Регулюючи енергію розширення у яжучого, модифікатор РСАМ дозволяє отримувати бетони для збірного і монолітного будівництва як з компенсованою усадкою, так і напружують цементи з різною енергією самонапряжения, забезпечуючи високу якість виробів.

Напружують цементи характеризується розширенням при твердінні, що надає виготовлених на його основі збірних і монолітних залізобетонних конструкцій попереднє об'ємне самонапряжение, в результаті чого ці конструкції, названі самонапряженными, здобувають повну водонепроникність, високу міцність, набираемую в короткі терміни, корозійну стійкість.

Застосування самонапряженных конструкцій в будівництві дозволить отримати значно економію металу. Аналіз вітчизняного і зарубіжного досвіду використання напрягающег

Позначення при замовленні: Добавка РСАМ СТБ 2092-2010

Модифікатор РСАМ – це мінеральна добавка, яка вводиться в звичайний бездобавочний портландцемент для отримання бетону і розчинів з унікальними властивостями.

До того ж якщо в конструкціях із звичайного бетону на портландцементі з причини невисокого значення граничної розтяжності бетону доводиться влаштовувати деформаційні шви, то при використанні бетонів з добавкою РСАМ від температурних швів можна відмовитися і отримати безшовні конструкції великої протяжності (наприклад, фундаментні плити, підлоги тощо).

Введення модифікатора РСАМ в процесі приготування бетонної суміші регулює енергію розширення в'яжучого, це і дозволяє отримувати бетони для збірного і монолітного будівництва як з компенсованою усадкою, так і напружують з різною енергією самонапряжения, забезпечуючи високу якість виробів.

Портландцемент з добавкою РСАМ володіє всіма позитивними якостями бездобавочного і напрягаемого портландцементу і додатково забезпечує в бетонах (розчинах):

 • Повну водонепроникність ( W10-W20),
 • Виняток усадки і її негативних наслідків;
 • Підвищену морозостійкість (у тому числі в солях);
 • Підвищену стійкість в агресивних середовищах;
 • Високу міцність при розтягуванні.

Фізико-хімічні показники модифікатора РСАМ

Найменування показника

Значення показника по СТБ 2092-2010

Зовнішній вигляд

Сипучий порошок кольору від світло-бежевого до світло-коричневого

Щільність, кг/м3

2750 – 3000

Вологість, % не більше

0,1

Тонкість помелу:

питома поверхня, м2/кг, не менше

залишок на ситі з сіткою № 008, %, не більше

 

300 

15,0

Вміст, %:

оксиду алюмінію (Al2O3)

ангідриду сірчаної кислоти (SO3);

хлор-іонів, не більше

 

6,0-10,0

20,0-30,0

0,1 

Лінійне розширення, %, не менше

0,1

Самонапряжение, МПа, не менше

1,0

Застосовність для резервуарів питної води

Дозволяється

 

Область застосування модифікатора РСАМ

 • 1 Для отримання безусадочного цементу по СТБ 942-93, напружуваного цементу марки НЦ-1 або НЦ-2 по СТБ1335–2002, а також для приготування бетонів і розчинів з компенсованою усадкою, в тому числі:
 • - стіни, бетонні плити, зборний бетон:
 • - резервуари для води;
 • - підземні шахти;
 • - бетон для дорожніх покриттів;
 • - армування верхівок трубчастих сталевих паль;
 •  
 • 2 Для підвищення міцності теплоізоляційних автоклавних ніздрюватих бетонів
 •  

Застосування модифікатора РСАМ при виробництві теплоізоляційних автоклавних ніздрюватих бетонів

При введенні до складу ячеистобетонной суміші від 1 до 5% модифікатора РСАМ (від маси сухих компонентів) спостерігається значне збільшення міцності.

Найбільша міцність для ніздрюватого бетону марки за щільністю D400 і D500 досягається при введенні в сировинну суміш 5% РСАМ.

Для ніздрюватого бетону марки за щільністю D200 і D300 вже при введенні 3% РСАМ спостерігається значне збільшення міцності.

Збільшення міцності ніздрюватого бетону в присутності модифікатора РСАМ порівняно з комірчастим бетоном без модифікатора складає: в 1,9 рази для бетону з об'ємною масою 400-500 кг/м3 в 1,5–1,6 рази для бетону з об'ємною масою 200-300 кг/м3.

Це означає, що використання модифікатора РСАМ дозволяє отримати міцність ніздрюватого бетону щільністю 200-300 кг/м3 на рівні міцності бездобавочного з бетону щільністю 500 кг/м3.

Розроблені склади бетону з модифікатором РСАМ можуть бути рекомендовані для виготовлення несучих і огороджувальних конструкцій, а також для конструкцій теплоізоляційного призначення. Ніздрюватий бетон на сьогоднішній день особливо затребуваний, так як він є практично єдиним будівельним матеріалом, що дозволяє виготовляти одношарову стіну, не вимагає додаткового утеплення.

Застосування модифікатора РСАМ у складі розчину або бетону на основі портландцементу

Опис

Модифікатор РСАМ – це мінеральна добавка, яка вводиться в звичайний бездобавочний портландцемент для отримання в'яжучого з унікальними специфічними властивостями: безусадочного цементу, напружуваного цементу марки НЦ-1 або НЦ-2, а також з компенсованою усадкою.

Відмітні особливості

♦ Застосування в складі бетону в'яжучого на основі портландцементу і модифікатора РСАМ дозволяє поліпшити експлуатаційні характеристики бетонів. При одному і тому ж витрату в'яжучого введення модифікатора РСАМ до складу бетону значно збільшує міцність, як при стиску, так і при вигині, а також підвищує морозостійкість і водонепроникність і, найголовніше, знімає проблему виникнення тріщин.

Основною перевагою бетонів з модифікатором РСАМ є компенсація усадки або отримання залишкового розширення і самонапряжения за рахунок використання компонентів розширює дії мінеральної частини добавки.

Застосування модифікатора РСАМ також забезпечує тривалу збереженість рухливості сумішей.

Модифікатор РСАМ дозволяє отримувати високоміцні дрібнозернисті і важкі бетони з міцністю на стиск 40-80 МПа, у тому числі з високою ранньою міцністю до 25 МПа у віці 1 доба; самоущільнюючі бетони з міцністю на стиск 50-80 МПа; легкі бетони з міцністю на стиск 45-65 МПа.

За рахунок самоущільнення структури бетонного каменю та істотного зменшення кількості відкритих пір бетони на основі напружуючих цементів володіють підвищеною морозостійкістю, а за рахунок щільної дрібнозернистої структури і сульфатостійкого.

Бетони з модифікатором РСАМ володіють високим коефіцієнтом зчеплення зі старим бетоном. Це дозволяє ефективно застосовувати їх при ремонтно-відновлювальних роботах і посилення конструкцій. Все це дозволяє без високих додаткових витрат забезпечувати підвищені експлуатаційні властивості споруд.

При зведенні масивних конструкцій застосування модифікатора РСАМ дозволяє знизити экзотермию бетону (за рахунок мінімальних витрат цементу для досягнення відповідного проекту класу бетону по міцності і марки по водонепроникності), а також забезпечити підвищену усадочную і термилогічну тріщиностійкість конструкцій.

Область застосування бетонів з модифікатором РСАМ

Особливо ефективно застосування таких бетонів в конструкціях і спорудах, до яких пред'являються високі вимоги по тріщиностійкості, водонепроникності і довговічності:

- ємності різного призначення, включаючи очисні споруди, насосні станції і плавальні басейни;

- підземні конструкції будівель і споруд, у тому числі тунелі метрополітенів;

- труби напірні та безнапірні, в тому числі великих діаметрів (до 6 м);

- конструкції великої протяжності – покриття аеродромів, доріг, мостів, трибун стадіонів, підстави штучних ковзанярських доріжок і полів; підлоги цивільних і промислових будівель, включаючи цехи м'ясопереробних комбінатів;

- збірно-монолітні висячі оболонки покриттів великих прольотів;

- легкобетонні елементи житлових будівель: стіни, плити збірної беспокровной даху, а також балконів і лоджій;

- замонолічення збірних фундаментів під потужні турбоагрегати, захисні споруди проти радіонуклідів, ущільнення стикових з'єднань, ремонтно-відновлювальні роботи.

Технічні характеристики бетону з модификатром РСАМ

В'яжучу, що складається з суміші модифікатора РСАМ з портландцементом (без мінеральних добавок) забезпечує у віці 28 діб лінійне розширення не менше 0,1 %, самонапряжение не менше 1,0 МПа.

Для отримання безусадочного або напружуваного цементу марки не нижче НЦ-1, бетонів і розчинів з компенсованою усадкою вміст модифікатора РСАМ слід приймати від 10 до 15 % від загальної маси цементу і РСАМ.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців від дати виготовлення. Зберігати у критих сухих приміщеннях. В процесі зберігання повинна бути забезпечена цілісність і герметичність упаковки

Приготування бетону з модифікатором РСАМ

Модифікатор РСАМ при виробництві бетонів не вимагає спеціального обладнання, так як введення добавки може здійснюватися за прийнятим на бетонозмішувальних вузлах схеми прийому, зберігання і подачі сировини.

Приготування бетонних (розчинних) сумішей необхідно здійснювати тільки в механічних змішувачах (ручне перемішування не рекомендується). При приготуванні бетонної (розчинної) суміші модифікатор РСАМ може вводитися в змішувач, як з портландцементом, так і зі щебенем і піском. Але при цьому необхідно забезпечити ретельне механічне перемішування і точне дотримання заданого співвідношення з портландцементом по масі. При приготуванні бетонних (розчинних) сумішей з модифікатором РСАМ також можливо додатково використовувати й інші добавки (пластифікуючі, противоморозні, воздухововлекающие, комплексні та ін).

Додавання модифікатора РСАМ ручним способом:

1 Провести наповнення змішувального відділення інертними матеріалами (пісок, щебінь).

2 Засипати модифікатор РСАМ в необхідній кількості у ваговій дозатор.

3 Провести подачу цементу.

4 Провести перемішування протягом 5-10 хвилин.

5 Зачинити водою.

 

Додавання модифікатора РСАМ механізованим способом:

1 Провести наповнення змішувального відділення інертними матеріалами (пісок, щебінь).

2 Засипати модифікатор РСАМ в необхідній кількості у ваговій дозатор.

3 Провести подачу цементу.

4 Провести перемішування протягом 5-10 хвилин.

5 Зачинити водою. 

Регулюючи енергію розширення в'яжучого, модифікатор РСАМ дозволяє отримувати бетони для збірного і монолітного будівництва як з компенсованою усадкою, так і напружують цементи з різною енергією самонапряжения, забезпечуючи високу якість виробів.

Напружують цементи характеризується розширенням при твердінні, що надає виготовлених на його основі збірних і монолітних залізобетонних конструкцій попереднє об'ємне самонапряжение, в результаті чого ці конструкції, названі самонапряженными, здобувають повну водонепроникність, високу міцність, набираемую в короткі терміни, корозійну стійкість.

Застосування самонапряженных конструкцій в будівництві дозволить отримати значну економію металу. Аналіз вітчизняного і зарубіжного досвіду використання напружуваного цементу показує, що застосування 1 т такого цементу дозволяє отримати економію арматурної сталі від 60 до 90 кг.

Вивчення процесу гідратації цементів на розширюють добавках і бетонів на їх основі показало, що швидкість утворення продуктів гідратації, викликають розширення в системі і зростання міцності, багато в чому залежить від кількості модифікатора РСАМ.

Значить, властивості бетону можна регулювати шляхом зміни кількості останнього.

Дослідження, проведені в УП «Інститут Белніїс» показали, що з використанням модифікатора РСАМ можна отримувати бетони з прогнозованими властивостями. Ці властивості бетонів були успішно використані при зведенні ряду споруд в Мінську.

При влаштуванні бетонних покриттів в конструкціях великої протяжності в більшості випадків необхідно виконувати деформаційні температурно-усадочні шви. У той же час наявність швів такі знижує експлуатаційні якості покриттів, як рівність, у спортивних спорудах і водонепроникність і довговічність в покриттях підлог.

Використання в таких бетонах модифікатора РСАМ дозволить отримати бетони з прогнозованими властивостями для конструкцій великої протяжності.

Зокрема, при зведенні залізобетонної плити спортивного центру Мінськ-Арена перед проектувальниками і будівельниками виникла проблема забезпечення її тріщиностійкості, тому було прийнято рішення використовувати бетон з модифікатором РСАМ.

Покриття підлог промислових будівель, спортивних та інших споруд, що представляють собою відносно тонкий шар, виконуються або по бетонній основі на ґрунті, або по залізобетонному перекриттю.

Крім спеціальних вимог по стійкості до зношування, ударним і агресивних впливів, беспильность і т. п. до бетонних підлог пред'являються вимоги по тріщиностійкості і водонепроникності.

Витрата: для отримання безусадочного або напружуваного цементу марки не нижче НЦ-1, бетонів і розчинів з компенсованою усадкою вміст модифікатора РСАМ слід приймати від 10 до 15 % від загальної маси цементу і РСАМ. Воно може бути змінено в залежності від техніко-економічної доцільності.

Упаковка Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем 20 кг. біг-бег поліпропіленовий 1000 кг.

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
УпаковкаМішок паперовий
Вага упаковки20 кг
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner