Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Пенетрон Адмікс "ГС Пронітрат Мікс" (1кг), фото 2

Пенетрон Адмікс "ГС Пронітрат Мікс" (1кг)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

Гидроизоляційний  склад

"ГС Пронитрат Мікс"

ФАСУВАННЯ МАТЕРІАЛУ — 4,8,20 КГ

   

Домішка гідроізоляційна «ГС Пронітрат Мікс» ТУ BY 100926738.017-2011

 

Гідроізоляційна Добавка «ГС Пронитрат Мікс» ТУ BY 100926738.017-2011


ГС Пронитрат Мікс — комплексна мінеральна добавка в бетонну суміш для збільшення показників бетону по водонепроникності.

Призначення: Добавка ГС Пронитрат Мікс призначена для отримання гідроізоляційних бетонів на стадії бетонування (виробництва).

Особливості: Введення добавки ГС Пронитрат Мікс сприяє зниженню загальної пористості бетону, ущільнення його структури, підвищення водонепроникності і значно покращує стійкість бетону до агресивних середовищ, перешкоджаючи руйнування цементного каменю внаслідок газової, водносольовий та біологічної корозії. Добавка ГС Пронитрат Мікс забезпечує отримання особливо щільного бетону, що має марку по водонепроникності W12 і вище.

Істотний плюс:

- сталість гідроізоляції всередині товщі бетонної конструкції;

- неможливо пошкодити гідроізоляційне покриття, оскільки воно всередині бетону;

- загальне зниження витрат на гідроізоляцію;

- відсутній ризик людської помилки при влаштуванні інших видів гідроізоляції;

- зменшення термінів будівництва.

Добавка ГС Пронитрат Мікс може ефективно застосовуватися в бетони, які працюють в агресивному середовищі.

Допускається використання добавки в бетони, які мають контакт з питною водою.

Використання добавки ГС Пронитрат Мікс (як первинної форми захисту бетону) дозволяє виключити додаткову гідроізоляцію конструкції після набору міцності.

Для приготування розчинних і бетонних сумішей повинні використовуватися бетонозмішувачі з гравітаційним або примусовим перемішуванням. Допускається перемішування за допомогою низькообертовим дриля зі спіральною насадкою.

Застосування на заводі по виготовленню бетонних виробів

Додати необхідну кількість добавки ГС Пронитрат Мікс до суміші щебеню і піску, потім ретельно перемішати протягом 3 хвилин. Додати цемент і воду. Отриману бетонну суміш перемішати з наявної технології.

При доставці бетону бетоновозами на об'єкт

Добавка ГС Пронитрат Мікс може вводитися безпосередньо в міксер з готової бетонної сумішшю в умовах виробничої площадки. При цьому вводити добавку слід, поступово підсипаючи її в обертовий міксер. Не дозволяється висипати всі розрахункова кількість добавки одноразово щоб уникнути утворення грудок і неоднорідного розподілу її по об'єму бетонної суміші в міксері.

При приготуванні бетону на місці застосування:

Помістити необхідну кількість добавки ГС Пронитрат Мікс в бетономішалку, влити половину необхідної води і половину необхідного щебеню. Проводити перемішування протягом 3 хвилин. Потім додати решту води, щебеню, піску і цементу.Повторно перемішати суміш протягом 5 хвилин.

 Для приготування водного розчину добавки необхідно:

 Змішати розрахункова кількість сухої добавки ГС Пронітрат Мікс з водою.  Співвідношення води до добавці має бути: 1 частина води на 1,5 частини сухої добавки за масою.

 Провести розмішування за допомогою низькооборотної електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером) протягом 1-2 хв.

 Нанесення фарбувальних і обробних матеріалів

 Добавка ГС Пронітрат Мікс не впливає на хімічні і фізико-механічні експлуатаційні властивості оздоблювальних і декоративних матеріалів органічного і мінерального походження, нанесених на бетон, виконаний із застосуванням ГС Пронітрат Мікс.

 Техніка безпеки

 При роботі з добавкою використовуйте індивідуальні засоби захисту, що оберігають від попадання добавки в дихальні шляхи і на шкіру.  У разі попадання частинок добавки в очі, промийте їх водою і при необхідності зверніться до лікаря.  Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

 Витрата Оптимальна кількість добавки ГС Пронітрат Мікс становить 1% від маси цементу.  Якщо кількість цементу в бетоні невідомо, то розрахункова витрата добавки ГС Пронітрат Мікс становить 4 кг / м3 для отримання бетону з водонепроникністю W12.

 Термін придатності 6 місяців з дня виготовлення.

 ГС Пронітрат Мікс зберігати в упаковці виробника в критих, сухих приміщеннях з вологістю повітря не більше 75%, при температурі не нижче плюс 5 0С.  Допускається зберігати і транспортувати при мінусовій температурі.

 Упаковка Фірмові відра по 4 кг, 8 кг, 20 кг.

 

ГС Пронітрат Мікс — комплексна мінеральна домішка в бетонну суміш для збільшення показників бетону за водонепроникністю.

Призначення: Домішка ГС Пронітрат Мікс призначена для отримання гідроізоляційних бетонів на стадії бетонування (виробництва).

Особливості: Введення добавки ГС Пронітрат Мікс сприяє зниженню загальної пористості бетону, ущільненню його структури, підвищенню водонепроникності та неабияк покращує стійкість бетону до агресивних середовищ, перешкоджаючи руйнуванню цементного каменю внаслідок газової, водносольової та біологічної корозії. Добавка ГС Пронітрат Мікс забезпечує отримання особливо щільного бетону, що має марку за водонепроникністю W12 і вище.

Істотний плюс:

- сталість гідроізоляції всередині товщі бетонної конструкції;

- неможливо пошкодити гідроізоляційне покриття, тому що воно всередині бетону;

- загальне зниження витрат на гідроізоляцію;

- немає ризику людської помилки під час влаштовування інших видів гідроізоляції;

- зменшення термінів будівництва.

Добавка ГС Пронітрат Мікс може ефективно застосовуватися в бетони, що працюють в агресивному середовищі.

Допускається використання домішки в бетонах, що мають контакт із питною водою.

Використання добавки ГС Пронітрат Мікс (як первинної форми захисту бетону) дає змогу усунути додаткову гідроізоляцію конструкції після набирання міцності.

Для приготування розчинних і бетонних сумішей мають використовуватися бетонозмішувачі з гравітаційним або примусовим перемішуванням. Допускається перемішування за допомогою низькообертового дриля зі спіральною насадкою.

Застосування на заводі з виготовлення бетонних виробів

Додати необхідну кількість добавки ГС Пронітрат Мікс до суміші щебеню та піску, потім ретельно перемішати упродовж 3 хвилин. Додати цемент і воду. Отриману бетонну суміш перемішати за наявною технологією.

Під час доставляння бетону на об'єкт бетоновозами

Домішка ГС Пронітрат Мікс може вводитися безпосередньо в міксер із готовою бетонною сумішшю в умовах виробничого майданчика. Водночас вводити домішку треба, поступово підсипаючи її в обертовий міксер. Не допускається висипати всю розрахункову кількість добавкиодночасно, щоб уникнути утворення грудок і неоднорідного розподілу її за об'ємом бетонної суміші в міксері.

Під час приготування бетону на місці застосування:

Помістити необхідну кількість добавки ГС Пронітрат Мікс у бетонозмішувач, влити половину необхідної води та половину необхідного щебеню. Виробляти перемішування впродовж 3 хвилин. Потім додати залишок води, щебеню, піску та цементу. Повторно перемішати суміш упродовж 5 хвилин.

Для приготування водного розчину добавки необхідно:

Змішати розрахункову кількість сухої добавки ГС Пронітрат Мікс із водою. Співвідношення води до домішки має бути: 1 частина води на 1,5 частини сухої добавки за масою.

Здійснити розмішування за допомогою низькообертньої електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером) упродовж 1-2 хв.

 

Нанесення фарбувальних і опоряджувальних матеріалів

Домішка ГС Пронітрат Мікс не впливає на хімічні та фізико-механічні експлуатаційні властивості оздоблювальних і декоративних матеріалів органічного та мінерального походження, нанесених на бетон, виготовлений із застосуванням ГС Пронітрат Мікс.

 

Техніка безпеки

Під час роботи з добавкою використовуйте індивідуальні засоби захисту, що оберігають від потрапляння домішки в дихальні шляхи та на шкіру. У разі потрапляння частинок добавки в очі, промийте їх водою й у разі потреби зверніться до лікаря. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

 

Расход Оптимальна кількість добавки ГС Пронітрат Мікс становить 1% від маси цементу. Якщо кількість цементу в бетоні невідома, то розрахункова витрата добавки ГС Пронітрат Мікс становить 4 кг/м3 для отримання бетону з водонепроникністю W12.

 

Термін придатності 6 міс із дня виготовлення.

ГС Пронітрат Мікс зберігати в пакованні виробника в бухих, сухих приміщеннях із вологістю повітря не більш ніж 75%, за температури не нижчої від плюс 5 0С. Допускається зберігати та транспортувати за мінусової температури.

Паковання Фірмові відра 4 кг, 8 кг, 20 кг.

 

Показники якості ГС Пронітрат Мікс

Найменування показника

Норма

Насипна щільність, кг/м3

900-1100

Підвищення марки з водонепроникності бетону з добавкою, щабель, не менш ніж

5

 

 

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
Тип використанняУніверсальний
Тип поверхніБетон
Фасовка матеріалу4 кг
Призначення матеріалуДля балконів
УпаковкаВідро
Витрата матеріалу4 кг/м2
Кількість компонентівОднокомпонентна
  • Ціна: 275 ₴/кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner