Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Гідроізоляційна суміш "ГС Пронітрат" (5кг), фото 2

Гідроізоляційна суміш "ГС Пронітрат" (5кг)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

Гідроізоляція проникаюча  «ГС Пронітрат»

 

Гідроізоляційна проникна капілярна суміш ГПКС 1 5 «ГС Пронітрат»

СТБ 1543-2005

Гідроізоляція ГС Пронитрат крім активних хімічних добавок містить частинки срібла найвищої проби розміром від 0,005 до 0,015 мікрон, що безперечно відносить даний продукт до нано матеріалів.

Наноситься пензлем, валиком, розпилювачем або з допомогою затирочних машин при цьому забезпечується збільшення продуктивності праці в три і більше разів і економна витрата.

Гідроізоляція ГС Пронитрат є неорганічним матеріалом і, отже, не схильна до старіння на відміну від полімерних складів.

Області застосування проникаючої гідроізоляції ГС Пронитрат:

- У морському будівництві: ремонт і відновлення причальних споруд, пірсів, хвилерізів, камер доків, гравітаційних набережних тощо;

- На спорудах промислової гідротехніки: гіперболічні баштові градирні, бетонні конструкції очисних споруд, фільтри-відстійники, бетонування резервуарів для питної води, ремонт гребель різного призначення;

- В промисловому будівництві: тунелі, шахти, насосні станції, колектори, бомбосховища, будь-які типи бетонних заглиблених приміщень, опори мостів, транспортні розв'язки;

- У цивільному будівництві: гідроізоляція підвальних приміщень і фундаментів, гідроізоляція перекриттів санвузлів і т. п. відсікає гідроізоляція по фундаментам;

- В енергетиці: захист будь-яких бетонних конструкцій, крім схильних до дії мінеральних кислот.

Для гідроізоляції поверхонь, що мають пори, тріщини з шириною розкриття більше 0,4 мм, для гідроізоляції швів, стиків, сполучень, примикань, введень комунікацій застосовують гідроізоляційний матеріал для ремонту та відновлення бетону ГС Пронитрат Шов у поєднанні з ГС Пронитрат.

Підготовка поверхні:

Поверхню конструкції, що захищається звільняється від штукатурки, малопрочного бетону і щільною цементної плівки за допомогою піскоструминної обробки або зачистки металевими щітками, скребками, відбійним молотком. Для механізації очищення великих площ поверхні рекомендується використовувати гідромонітори високого тиску.

Замаслені ділянки очищаються до видалення шару забруднення. На щільному бетоні шляхом нанесення насічки відбійним молотком, перфоратором, закольником або іншим подібним інструментом створюється шорсткість поверхні. Оголена арматура зачищається від іржі металевими щітками.

Обробити видимі тріщини, товщина яких перевищує 0,4 мм, на глибину 1,9-2,5 см. Шви між стиками конструкцій (стіна зі стіною, стіна з підлогою і т. д.) і місця стикування з металом повинні бути розроблені або забезпечені прямокутними борознами розміром 25х25 мм Товщина наносного шару розчину ГС Пронитрат Шов за один прийом не повинна перевищувати 50 мм. При заповненні більш глибокої штраби розчин наноситься в кілька прийомів.

З допомогою шпателя або шнекового розчинонасоса заповнити штрабу, тріщини, шви розчином ГС Пронитрат Шов.

Поверхня знепилюючого (промиванням водою або продуванням повітрям) і ретельно зволожується водою до повного вологонасичення поверхневого шару бетону на глибину не менше 10 мм (не менше 5 л/м2).

Надлишки води, що утворилися на горизонтальній поверхні після роботи з водоструминної установкою високого тиску, видалити за допомогою спеціального пилососа або ганчіркою.

Приготування: Суху суміш ГС Пронитрат висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Розмішування виробляють за допомогою низькообертового електромешалкі або перфоратора, електродриля зі спеціальною насадкою (міксером). Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг сухої суміші 0,22-0,26 л води.

При температурі повітря до 10 °С для приготування розчину рекомендується застосовувати воду, нагріту до температури 35-40 °С.

Для збереження пластичності приготованого розчину його необхідно регулярно перемішувати. Додаткове додавання води в готовий розчин не допускається.

Застосування:

Роботи з нанесення гідроізоляції проводять при температурі від 5 до 25 °С.

ГС Пронитрат, наносять на підготовлену основу широкою твердою щіткою з синтетичної щетиною або валиком. При цьому уважно стежать за тим, щоб не залишалося необроблених ділянок. Рекомендується наносити два шари. При нанесенні розчину руху щітки прямолінійні і покриття наносять хрест-навхрест. Загальна товщина шарів від 1 до 1,5 мм. Перший шар наносять на вологу поверхню, другий шар наноситься на свіжий, але вже схопився перший шар, але не раніше ніж через 2 год, і не пізніше ніж через 6 год після нанесення першого шару. Перед нанесенням другого шару поверхню зволожити.

Механічне нанесення розчину проводиться за допомогою розпилювачів під тиском не менше 4 атм в один-два проходи.

Догляд: Для отримання непроникного покриття свіжонанесений шар повинен витримуватися у вологих умовах не менше 48 годин.

Для цього перший раз покриття необхідно зволожити водою через 4-5 год після нанесення, а потім зволожувати 4 - 5 разів на добу протягом всього зазначеного терміну.

Вітрата 0,8-1,1 кг /м2

Гарантійний термін зберігання 6 місяців з дня виготовлення.

ГС Пронитрат зберігати в упаковці виробника в критих, сухих приміщеннях з вологістю повітря не більше 75%, при температурі не нижче плюс 5 0С. Допускається зберігати і транспортувати складу при негативній температурі.

Упаковка Фірмові відра по 5 кг, 10 кг, 25 кг

 

 

Гідроізоляція ГС Пронітрат, крім активних хімічних домішок, містить частинки срібла найвищої проби розміром від 0,005 до 0,015 мікронів, що безперечно відносить цей продукт до наноматеріалів.

Наноситься пензлем, валиком, розпилювачем або за допомогою затиральних машин водночас забезпечується збільшення продуктивності праці втричі й більше разів і економна витрата.

Гідроізоляція ГС Пронітрат є неорганічним матеріалом, а отже, не схильна до старіння, на відміну від полімерних сумішей.

Сфери застосування проникної гідроізоляції ГС Пронітрат:

- У морському будівництві: ремонт і відновлення причальних споруд, пірсів, хвилерізів, камер доків, гравітаційних набережних тощо;

- На спорудах промислової гідротехніки: гіперболічні баштові градірні, бетонні конструкції очисних споруд, фільтри-відстійники, бетонування резервуарів для питної води, ремонт пліт різного призначення;

- У промисловому будівництві: тунелі, шахти, насосні станції, колектори, бомбоубежі, будь-які типи бетонних заглиблених приміщень, опори мостів, транспортні розв'язки;

- У громадянському будівництві: гідроізоляція підвальних приміщень і фундаментів, гідроізоляція перекриттів санвузлів тощо. відсікальна гідроізоляція за фундаментами;

- В енергетиці: захист будь-яких бетонних конструкцій, крім схильних до впливу мінеральних кислот.

Для гідроізоляції поверхонь, що мають пори, тріщини з шириною розкриття 0,4 мм, для гідроізоляції швів, стиків, з'єднань, примикань, вводів комунікацій застосовують гідроізоляційний матеріал для ремонту та відновлення бетону ГС Пронітрат Шов у поєднанні з ГС Пронітрат.

Підготовка поверхні:

Поверхня захищуваної конструкції звільняється від штукатурки, маломіцного бетону та щільної цементної плівки за допомогою піскоструминної обробки або зачищення металевими щітками, скребками, відбійним молотком. Для механізації очищення великих площ поверхні рекомендується використовувати гідромонітори високого тиску.

Замаслені ділянки очищаються до видалення шару забруднення. На щільному бетоні через нанесення насічки відбійним молотком, перфоратором, закольником або іншим таким інструментом створюється шорсткість поверхні. Обладнана арматура зачищається від іржі металевими щітками.

Розділити видимі тріщини, товщина яких перевищує 0,4 мм, на глибину 1,9-2,5 см. Шви між стиками конструкцій (стіна зі стіною, стіна з підлогою тощо) і місця стикування з металом мають бути оброблені або забезпечені прямокутними борозтями розміром 25х25 мм. Товщина нанесеного шару розчину ГС Пронітрат Шов за один захід не має перевищувати 50 мм. У разі заповнення глибшої штроби  розчин наноситься в кілька прийомів.

За допомогою шпателя або шнекового розчинонасоса  заповнити штабу, тріщини, шви розчином ГС Пронітрат Шов.

Поверхня знешкоджується (промивання водою або продування повітрям) і ретельно зволожується водою до повного вологонасичення поверхневого шару бетону на глибину не менш ніж 10 мм (не менш ніж 5 л/м)2).

Надлишки води, що утворилися на горизонтальній поверхні після роботи з водоструменевою установкою високого тиску, видалити за допомогою спеціального пилососа або ганчіркою.

Приготування: Суху суміш ГС Пронітрат висипають у воду та ретельно розмішують доти, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Розмішування виробляють за допомогою низькообертової електромішки або перфоратора, електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером). Співвідношення сухої суміші до води має бути: на 1 кг сухої суміші 0,22-0,26 л воды.

За температури повітря до 10 °C для приготування розчину рекомендується застосовувати воду, нагріту до температури 35-40 °C.

Для збереження пластичності приготованого розчину його необхідно регулярно перемішувати. Додаткове додавання води в готовий розчин не допускається.

Застосування:

Роботи з нанесення гідроізоляції проводять за температури від 5 до 25 °С.

ГС Пронітрат, наносять на підготовлену основу широкою жорсткою щіткою із синтетичною щетиною або валиком. Водночас уважно стежить за тим, щоб не залишалося необроблених ділянок. Рекомендується наносити два шари. Під час нанесення розчину руху щітки прямолінійні та покриття наносять хрест-навхрест. Загальна товщина шарів від 1 до 1,5 мм. Перший шар наносять на вологу поверхню, другий шар наноситься на свіжий, але вже схоплений перший шар, але не раніше ніж через 2 год, і не пізніше ніж за 6 год після нанесення першого шару. Перед нанесенням другого шару поверхня зволожити.

Механічне нанесення розчину відбувається за допомогою розпилювачів під тиском не менш ніж 4 атм в один-два проходу.

Догляд: Для отримання непроникного покриття свіжонанесений шар має витримуватися у вологих умовах не менш ніж 48 годин.

Для цього перший раз покриття необхідно зволожити водою через 4-5 год після нанесення, а потім зволожувати 4-5 разів на добу впродовж усього зазначеного терміну.

Расход  0,8-1,1 кг /м2

 

Гарантійний термін зберігання  6 міс із дня виготовлення.

ГС Пронітрат зберігати в пакованні виробника в бухтах, сухих приміщеннях із вологістю повітря не більш ніж 75%, за температури не нижчої від плюс 5 0С. Допускається зберігати та транспортувати склад за мінусової температури.

 

Паковання Фірмові відра 5 кг, 10 кг, 25 кг.

Технічні характеристики

 

Найменування показника

Норма

1 Вологість сухої суміші, %, не більш ніж

1,0

2 Терміни схоплювання, хв:

- початок, не раніше

- кінець, не пізніше

 

40

90

3 Підвищення марки бетону за водонепроникністю після оброблення, сходинок, не менш ніж

 

5

4 Підвищення міцності на стискання бетону, після оброблення, %, не менш ніж

 

5

5 Підвищення марки бетону за морозостійкістю після оброблення, марка, не менш ніж

 

1

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
Тип використанняУніверсальний
Тип поверхніБетон
Спосіб нанесенняРучний
КолірСірий
Фасовка матеріалу5 кг
Призначення матеріалуДля резервуарів
УпаковкаВідро
Витрата матеріалу1.2 кг/м2
Кількість компонентівОднокомпонентна
  • Ціна: 900 ₴/відро

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner