Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
СКРЕПА (Аналог із Білорусі) Парад РС 3, фото 2

СКРЕПА (Аналог із Білорусі) Парад РС 3

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

Матеріали

для конструкційного ремонту

бетону та залізобетону 

Парад РС 3 

 

РМм III конструкційний ПЦ-МЗ-АП «Парад РС 3» СТБ 1464-2004

РМм III конструкційний ПЦ-МЗ-АП «Парад РС 543» СТБ 1464-2004 (зимний)

 

Високоміцні швидкотвердні (міцність на стискання через 24 год не менш ніж 20 МПа) безусадні ремонтні матеріали, що містять спеціальний цемент, фракціоновані заповнювали й активні домішки, що забезпечують швидке схоплювання, швидке твердіння, компенсовану усадку, високу міцність.

Під час роботи за температури повітря і (або) поверхні основи нижче плюс 5 oС треба використовувати ремонтні матеріали зимового варіанта виконання «Парад РС 543». Забороняється наносити ремонтний матеріал на поверхню, покриту інеєм або льодом.

Рекомендоване застосування;

Для виконання робіт із ремонту бетонних і залізобетонних конструкцій мостових споруд, водопропускних труб.

Високоміцний безусадний тиксотропний розчин (розчин, не сповзає з вертикальних і стельових поверхонь після нанесення). Максимальний розмір заповніть 3,0 мм. Застосовується за глибини руйнувань бетону до 50 мм. Клас міцності на стискання не нижче ніж В40.

Підготовка основи

Перед застосуванням ремонтного матеріалу необхідно очистити пошкоджену поверхню до твердої основи за допомогою піскоструминного встановлення або водою під високим тиском, видалити елементи, що відшаровуються, очистити від пилу, бруду, плям органічного походження.

Під час підготовки основи переконайтеся, що на бетонній основі видалено всі карбонізовані ділянки, очищена арматура.

Після видалення забруднень і просушування поверхня рекомендованомендується знепилити стисненим повітрям.

Ретельно просочити основу водою до насичення. Видалити надлишки води, якщо вони є, стисненим повітрям або ганчіркою. Поверхня перед нанесенням розчину має бути вологою, але не мокрою.

У разі неможливості насичення водою, рекомендується використовувати ґрунтовку «Парад Г-81 Люкс».

Приготування

Суху суміш висипають у воду та ретельно розмішують доти, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Розмішування виробляють за допомогою низькообертової електромішки або перфоратора, електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером).

Співвідношення сухої суміші до води: на 1 кг сухої суміші 0,12-0,13 л води.

 

 

Приготований у такий спосіб розчин має перебувати в стані спокою приблизно 5-7 хв, після чого його знову перемішують. Готується стільки розчину, скільки необхідно для роботи впродовж 1,5 ч. У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Примітки

1 Замішування ремонтного складу вручну не рекомендується, щоб уникнути введення надмірної кількості води.

2 Залежно від температури довкілля та відносної вологості кількість води може злегка відрізнятися від вищезазначеного. За спекотної та сухої погоди може знадобитися більша кількість води, за холодної та вологої — меншої.

3 Під час виконання ремонтних робіт на великих площах (більше 5 м2) Має використовуватися армувальна сітка. Сітка має бути добре прикріплена до основи за допомогою забиваних механічним способом дюбелів. Частота встановлення дюбелів під час кріплення сітки становить не менш ніж 8 дюбелів на м2 .

4 за температури повітря нижче плюс 10 °C для приготування сумішей рекомендується застосовувати воду, нагріту до температури 35-40 °C.

Застосування

Роботи з нанесення складу проводять за температури від 5 до 25 °З у суху погоду.

Під час ручного нанесення ремонтних матеріалів на підготовлену поверхню для створення проміжного адгезійного шару між старим бетоном і ремонтним матеріалом і захисту арматури від корозії нанести ґрунтовку «Парад Г-86" («Парад Г-586» зимовий варіант виготовлення) відповідно до вказівок, викладень на цей матеріал. Принцип дії ґрунтовки ґрунтується на пасивній арматурі завдяки тривалому збереженню високолужного середовища на її поверхні.

Не пізніше ніж через 10-15 хв металевим шпателем, майстерком на оброблену ґрунтовкою Г-86 поверхню нанести ремонтний матеріал.

Допустима товщина шару ремонтного матеріалу від 5 до 50 мм (30 мм під час роботи ремонтним матеріалом «Парад РС 3» на стельових поверхнях) за одне нанесення. Велика товщина шару допустима під час використання опалубки.

За більшої товщини необхідно наносити кілька шарів. Кожен шар наноситься після достатнього затвердіння попереднього шару з обов'язковим зволоженням поверхні, на яку наноситься подальший шар (метод мокрое на мокро).

Догляд за свіжозвудженим матеріалом

Після виконання робіт із нанесення ремонтного матеріалу необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементовмісними матеріалами.

Обов'язково треба зволожувати поверхні після того, як ремонтний  матеріал спіймався й не буде небезпеки змиву  матеріалу з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно в  впродовж 3 доби 2-3 рази на день із витратою води 1-3 л/м2.

У разі використання ремонтних матеріалів за температури повітря (поверхні основи) вище 25 °З всі поверхні, відкриті для повітря, мають бути оброблені плівкоутворювальним складом ґрунтовкою «Парад Г-82 Люкс».

У разі неможливості зволоження поверхні водою рекомендується на відремонтовану поверхню укласти вологу/мокрию мішковину або покрити плівкою.

Расход    2,0-2,2 кг/м2 на 1 мм товщини шару

Гарантійний термін зберігання  6 місяців від дати виготовлення. Зберігати в закритих приміщеннях за відносної вологості повітря не більш ніж 70% на піддонах, укритих термоусадковою плівкою в щільно закритому пакованні.

Паковання   Мішки паперові з поліетиленовою вкладкою по 25 кг.

Паковання Біг-біг із поліпропіленовою вкладкою 1000 кг

Технічні характеристики

Найменування показника

Норма

Марка з морозостійкості не нижче

F300

Марка з водонепроникності, не нижче

W8

Міцність зчеплення з бетоном віком 28 с, МПа, не нижче

1,0

Клас за міцністю на стискання не нижчий

B40

 

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
Тип використанняУніверсальний
УпаковкаМішок
Витрата2.1
Мінімальна температура виконання робіт5
Стан добавкиТверда
Застосування добавкиДля бетону
Основні атрибути
Фасовка матеріалу (кг)25
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner