
"Парад РС 16 лита" - суміш для подлівки під обладнення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.РС 16 лита суміш для підливи під обладнання
Опис
Позначення при замовленні: РМд IV конструкційний ПЦ-МОЗ-АП «Парад РС 16» СТБ 1464-2004
Безусадкова швидкотужавіюча (міцність на стиск через 24 год не менше 20 МПа) суха бетонна суміш литої консистенції, призначена для ремонту бетонних покриттів і високоточної анкерування обладнання і металевих конструкцій при зазорі від 20 мм.
Завдяки швидкому набору міцності, відсутності усадки в процесі твердіння і високої міцності зчеплення зі старим бетоном, застосування цього матеріалу дозволяє встановити обладнання вже через 24 год після проведення робіт, що значно знижує витрати по порівнянні з «традиційними» методами.
Матеріал містить високоміцний цемент, фракціоновані наповнювачі та новітні добавки. Після змішування з водою перетворюється в высокоподвижный з повною відсутністю розшарування розчин.
Процес гідратації відбувається з невеликим розширенням і по закінченні його бетон володіє дуже високими міцнісними характеристиками.
Незважаючи на високу рухливість, затверділий бетон має високу міцність в добовому віці понад 20 МПа, а у віці 28 діб — понад 70 МПа.
Технологічна карта на виконання ремонту бетонних і з/бетонних конструкцій із застосуванням матеріалів «Парад», розроблена ВАТ «Оргстрой», наведена тут .
При проведенні ремонтних робіт при температурі повітря та (або) підстави нижче плюс 5 оС рекомендується застосовувати суміш зимового варіанту виконання «Парад РС 516 зимовий».
Технічні характеристики РС 16 по СТБ 1464-2004
Найменування показника |
Значення показника СТБ 1464-2004 |
Клас по міцності на стиск не нижче |
В50 |
Марка по морозостійкості не нижче |
F200* (при випробуваннях за другим базовим методом) |
Марка по водонепроникності, не нижче |
W8 |
Міцність зчеплення з бетоном у віці 28 діб, МПа, не нижче |
1,0 |
Клас по міцності на розтяг при вигині, не нижче |
Уtd6.0 |
Застосування
- - як подливочного розчину для бетонних, кам'яних, сталевих, елементів;
- - для підливок несучих елементів, опор, фундаментів машин і механізмів, швів колон в конструкцияхиз збірного з/б і т. д;
- - для заливки анкерів у бетоні;
- - для заповнення ям, каверн, порожнин і вибоїн в бетоні;
- - ремонт цементно-бетонних покриттів автомобільних доріг і аеродромів, паркувальних зон на відкритому повітрі;
- - для омонолічування стиків збірних бетонних конструкцій;
- - у гідротехнічному будівництві для бетонування тонкостінних густоармованих конструкцій зі складною конфігурацією, де укладання і вібрація звичайних сумішей утруднена, а також при бетонуванні монолітних конструкціях будівельних зрошувальних каналів різного перетину і виробництва збірного залізобетону для меліоративного будівництва.
Відмітні особливості
- - легкість у використанні (готова до вживання суха суміш);
- - регульована консистенція;
- - високотекучій;
- - швидкий набір міцності;
- - висока кінцева міцність;
- - розширення під час пластичної фази;
- - висока швидкість набору міцності забезпечує ранній введення в експлуатацію;
- - висока адгезія до сталі і бетону;
- - відсутність усадки забезпечує повну і рівномірну передачу навантаження на фундамент;
- - лита консистенція дозволяє зменшити трудомісткість при укладанні бетону за рахунок виключення процесу вібрування.
Підготовка підстави
Перед установкою устаткування з поверхні фундаменту видаліть зруйнований бетон за допомогою легкого перфоратора, голчастого пістолета або водоструминної установки.
Зробіть поверхню шорсткою до 5 мм.
Ретельно очистіть болти і опорну поверхню підстави станини (опорну плиту обладнання) від жировыхи масляних плям, пилу та інших забруднень, які можуть перешкодити гідратації цементу.
Перевірте, щоб на підставі станини були підготовлені отвори для випуску повітря.
Перед початком робіт бетон фундаменту необхідно просочити водою. Надлишок води видалити стисненим повітрям або ганчіркою.
Переконатися за допомогою рівня, поміщеного на підставу станини, в точності установки обладнання.
Перевірити, чи не чи передається вібрація на оборудованиеот працюючих поруч верстатів. Якщо така передача відбувається, то роботу цих верстатів слід тимчасово припинити, як мінімум на 10-12 год (при температурі +23 °С), на період початку набору міцності бетону, для того, щоб виключити вплив вібрації на ступінь зчеплення бетону з підставою станини.
Опалубка повинна бути виготовлена з міцного водонепроникного матеріалу, надійно закріплена, бути герметичною, виключати витікання цементного молочка, витримувати тиск суміші в період заливки, розрівнювання і закінчення робіт.
З боку, звідки буде заливатися розчин, необхідно передбачити зазор в 150 мм між опалубкою і стороною підстави станини обладнання.
З бічних сторін слід передбачити зазор не менше 50 мм між опалубкою і бічними сторонами станини.
Для заливки розчину можна використовувати розчинонасоси, воронки і т. п.
Приготування
Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,11–0,13 л води.
Ретельно перемішайте суміш протягом 1-2 хв.
Для змішування рекомендується використовувати низькообертовий механічний міксер або дриль, щоб уникнути зайвого залучення повітря в розчин.
Приготовлений розчин зберігає життєздатність протягом 1 год (при температурі плюс 20 о С).
Проведення робіт
Роботи проводять при температурі від 5 до 25 °С у суху погоду.
Щоб уникнути захоплення повітря заливати розчин слід безперервно і тільки з одного боку. Забороняється заливати розчин з двох протилежних сторін.
Залучений повітря слід випускати через отвори, попередньо виконані в опорній плиті.
Стежити за тим, щоб розчин повністю заповнював простір між опорною плитою та обладнанням.
Ущільнення литої бетонної суміші відбувається під дією власної ваги. Необхідно лише незначне штикування у місцях примикання суміші до опалубки або вертикальної поверхні "старого" бетону.
Після розподілу такої суміші виробляють її профілювання за допомогою легкого шаблону (металевого або дерев'яного), переміщуваного по опалубці.
Товщина заливки за один прийом можливе при наявності опалубки до 100 мм. При більшій товщині необхідно заливати кілька шарів. Кожен шар заливається після достатнього затвердіння попереднього шару з обов'язковим зволоженням поверхні, на яку наноситься наступний шар (метод мокре на мокре).
Дефекти поверхні бетону повинні бути усунені за допомогою інвентарного інструменту (гладилок, кельм).
Шорсткість поверхні бетонного покриття слід влаштовувати через 15-30 хв після того, як поверхню свіжоукладеного бетону стане матовою.
Вказівки по анкеровке і замонолічуванню стиків
При застосуванні матеріалів на цементній основі для анкерування та замонолічування стиків слід суворо дотримуватися послідовність:
- Очищення бетонної основи від незакріплених або слабо тримаються частин, пилу, масла, залишку опалубної мастила, цементного молочка.
- Очищення стрижнів арматури, болтів та інших металевих деталей, які будуть залиті анкеровочной сумішшю, від слідів корозії залізною щіткою або методом абразивоструйной очищення.
- Обробка усіх металевих деталей, які будуть занурені в анкеровочную суміш, грунтовкою «Парад Р-86» (або Р-586 у зимовий час). Цей матеріал на цементній основі володіє хорошою адгезією до бетону, так і до металу. Він забезпечує стійкість металу до коррозиив умовах лужного середовища анкеровочного складу на цементній основі. Таким чином, застосування даного матеріалу істотно збільшить термін служби нового споруди, і продовжить термін служби відремонтованої ділянки. Ґрунтовку-праймер слід готувати і наносити в суворій відповідності з інструкцією до застосування.
- В случае необходимости — загрубление цементного основания. Шероховатости должны иметь размер не менее 3 мм.
- Пропитка всех бетонных поверхностей водой до насыщения.На данном этапе важно следить, чтобы воды не было излишнее количество, так как избыточная вода способна существенно повлиять в худшую сторону на прочностные характеристики подливочного состава.
- При соблюдении вышеперечисленных требований виброуплотнение не требуется.В случае заполнения узких швов и пазух рекомендуется уплотнение металлическим прутком.
Расход: для приготовления 1 м3 раствора необходимо 1950–2000 кг сухой смеси
Уход за свежеуложенным материалом
После выполнения работ необходимо обеспечить тщательный уход за нанесенным покрытием. Для ухода используют стандартные методы ухода за цементосодержащими материалами.
Обязательно следует производить увлажнение поверхности после того, как ремонтный материал схватился и не будет опасности смыва материала с поверхности бетона. Смачивать водой необходимо в течение 3 суток 2–3 раза в день с расходом воды 1–3 л/м2.
В случае использования ремонтных материалов при температуре воздуха (поверхности основания) выше 25 °С все поверхности, открытые для воздуха, должны быть обработаны пленкообразующим составом "Парад СП".
В случае невозможности увлажнения поверхности водой рекомендуется нанести пленкообразующий состав "Парад СП".
Дополнительные рекомендации по уходу за бетонной поверхностью здесь.
Гарантийный срок хранения 6 месяцев от даты изготовления. Хранить в закрытых помещениях при относительной влажности воздуха не более 70% на поддонах, укрытых термоусадочной пленкой в плотно закрытой упаковке.
Упаковка: мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Парад |
Країна виробник | Білорусь |
Упаковка | Мішок паперовий |
Фасовка матеріалу (л) | 25 |
- Ціна: 1 ₴