Кошик
168 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Добавка для виготовлення торкрет бетону "КРД-2", фото 2

Добавка для виготовлення торкрет бетону "КРД-2"

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КРД-2 добавка для приготування бетону торкрет

 
 
 
 
 
 
 

Опис

Позначення при замовленні: Добавка розширює органоминеральная для бетонів і будівельних розчинів КРД-2 ТУ BY 100926738.019-2011

Для застосування в бетонах і розчинах з метою забезпечення компенсації усадочних деформацій при бетонуванні із застосуванням торкретування. Сприяє регулюванню легкоукладальності і строків тужавлення бетонних і розчинних сумішей, підвищення міцності, водонепроникності, морозостійкості, адгезії. Добавка КРД-2 не є корорзионно-активним компонентом бетону і не викликає корозію арматури. Витрата добавки КРД-2 складає - 11,1 % від маси цементу.

Без таких добавок не обійтися при будівництві ТЕЦ, АЕС, взагалі багатьох об'єктів, зводячи які необхідно думати про компенсації усадочних деформацій при бетонуванні серйозних монолітних і протяжних конструкцій.

Інші типи випускаються добавок серії КРД для бетону:

КРД-1 - в бетони і розчини для посилення і ремонту залізобетонних конструкцій, захисту арматури від корозії при бетонуванні горизонтальних поверхні, а також забезпечення компенсованій усадки при виконанні бетонних робіт.Витрата добавки 11,1 % від маси цементу.

КРДф-1, КРДф-2 - в бетони і розчини для посилення м ремонту залізобетонних конструкцій, захисту арматури від корозії при бетонировапнии вертикальних поверхонь методом торкретированием, в тому числі для забезпечення компенсованій усадки при виконанні бетонних робіт. Витрата добавки 11,1 % від маси цементу.

КРДф-3, КРДф-5 - в бетони і розчини, що застосовуються для виконання різних видів ремонтних робіт, бетонування підлоги, виконання підлив під обладнання і т. д. Витрата складає 11,1 % від маси цементу.

КРДэрсаммикс - для застосування в бетонах і розчинах для підвищення водонепроникності, в тому числі за рахунок кольматирующего ефекту добавки. Витрата добавки 12 % від маси цементу (44 кг на м3).

КРДж - для застосування в бетонах і розчинах, використовуваних при температурі застосування до 600 проС. Витрата добавки 20-30 % від маси цементу.

Примітка: Приготування сумішей з добавками КРДф-3 і КРДф-5 здійснюється при перемішуванні в два етапи, другий етап перемішування повинен здійснюватися через 7-10 хвилин після першого перемішування.

Додаткові властивості:

- добавки КРД-1, КРД-2, КРД-4 пластифікуючі 1 групи по СТБ 1112-98, добавки КРДф-3, КРДф-5 пластифікуючі 2 групи по СТБ 1112-98.

- добавка КРД-4 може застосовуватися спільно з добавкою КРДэрсаммикс для одержання бетонів з водонепроникністю W8 і вище (при дозуванні добавки КРДэрсаммикс 1 % від маси цементу) для забезпечення високої водонепроникності та отримання структури бетону схильної до самозалічування при можливе утворення дефектів у бетоні до 0,4 мм д. При правильному веденні бетонування і здійсненні протягом 7 діб вологісного догляду, може бути розглянута можливість відмови від зовнішньої гідроізоляції.

Добавки серії КРД являють собою порошкоподібний продукт на органоминеральной основі, що містить у своєму складі як обов'язковий компонент модифікатор РСАМ, і в залежності від необхідних властивостей, що пред'являються до бетонів та розчинів, глиноземистий цемент, фибронаполнитель, різні за ефективністю дії хімічні модифікатори.

Добавки вільні від хлору (вміст хлор-іонів не перевищує 0,1 %), не є корозійно активним компонентом бетону і можуть застосовуватися при виготовленні всіх видів бетонних і з/бетонних виробів і конструкцій, будівельних розчинів.

В бетонах з добавками КРД рекомендується застосовувати наступні види цементів: портландцемент без мінеральних добавок, що відповідає вимогам ГОСТ 10178-85 марок 400, 500 або ГОСТ 31108-2003 класу міцності не нижче 32,5 або портландцемент з добавкою піску марки ПЦП 500, що виготовляється по СТБ 2115-2010. Застосування ПЦП 500 повинно здійснюватися для бетонів, до яких пред'являються вимоги по морозостійкості не вище F300 (за першим базовим методом). Застосування ПЦП 500 для бетонів дорожніх і аэродробных покриттів повинно бути встановлено на підставі підтвердження необхідної марки по морозостійкості.

В якості дрібного заповнювача при приготуванні бетонів і розчинів слід застосовувати природний пісок із відсівів дроблення гірських порід, що задовольняють вимогам ГОСТ 8736-93 або окремі фракції (суміші фракцій), отримані при розсіві піску, а також фракція 2,5-5 по СТБ 1311-2002.

В якості крупного заповнювача слід застосовувати щебінь із природного каменю з маркою по міцності не менше 800 по ГОСТ 8267-93, СТБ 1311-2002.

Вода для замішування розчинних сумішей повинна відповідати вимогам СТБ 1114.

Для отримання бетонів і розчинів з компенсованою усадкою при застосуванні добавок серії КРД повинні дотримуватися наступні вимоги:

 • витрата цементу в важкому бетоні слід приймати не менше 370 кг/м3, при цьому водоцементне відношення повинно бути не більше 0,42;
 • у дрібнозернистих бетонах і розчинах витрата цементу слід приймати не менше 500 кг/м3, водоцементне відношення повинно бути не більше 0,4.
 •  

Після здійснення бетонування повинен бути забезпечений вологісний догляд за конструкцією. Загальна тривалість вологісного догляду – 7 діб з моменту бетонування.

Результати застосування

 • рання міцність бетонних виробів з добавками збільшується до 70 %, порівняно з бездобавочным бетоном;
 • кінцева міцність бетону збільшується на 15-40 %;
 • скорочується витрата споживання цементу в цілому на 10-20 %;
 • знижуються трудовитрати з укладання бетонної суміші на 50 %;
 • продовжується термін довговічності обладнання на 20-40 %;
 • режими теплової обробки скорочуються на 20-60 %, аж до повного її виключення в літній період;
 • збільшується морозостійкість і водонепроникність виробів на 1 – 2 марки.

Приготування бетонів і розчинів

Для приготування розчинних і бетонних сумішей повинні використовуватися бетонозмішувачі з гравітаційним або примусовим перемішуванням. Допускається перемішування за допомогою низькообертовим дриля зі спіральною насадкою.

При необхідності добавки КРД можуть дозувати на об'єкті в автобетоносмиситель у вигляді водної суспензії. Бетонні суміші до введення добавки КРД можуть бути виготовлені з застосуванням пластифікуючих добавок різної ефективності по СТБ 1112-98. Сумісність пластифікуючої добавки та добавки КРД повинна бути перевірена при підборі складу бетону. При додаванні добавки КРД в автобетонозмішувач на об'єкті бетонні суміші повинні бути перемішані протягом не менше 5 хв. У цьому випадку кількість додатково доданої води з добавками має бути враховано при підборі складу бетону.

Виконання бетонних робіт з добавками серії КРД повинно здійснюватися при температурі вище плюс 5 °С. При бетонуванні в холодний період часу застосовують добавки серії КРДт.

Рекомендації по використанню добавок серії КРД і КРДт можна подивитися тут.

Упаковка Мішки паперові двошарові з поліпропіленовим вкладишем масою нетто 20 кг

Основні атрибути
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
МорозостійкістьF300
 • Ціна:
 • Мінімальне замовлення: 500 шт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner