Кошик
176 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Суміш для срочного ремонту бетону "Парад РС-33", фото 2

Суміш для срочного ремонту бетону "Парад РС-33"

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Цены актуальны на 01,01,2019. Для формування точнішої ціни прохання телефонувати!!!

 

РС 33 матеріал для термінового ремонту бетону

Опис

Позначення під час замовлення: РМд II конструкційний ПЦ-МЗ-АПМ «Парад РС 33» СТБ 1464-2004

Особливо швидкі, високоміцні безусадні бетонні суміші, що містять полімерну та сталеву латунізовану мікрофібру, і призначені для конструкційного ремонту бетону та залізобетону.

Завдяки вмісту сталевої латунізованої мікрофібри, що стримує поширення тріщин, матеріали мають високу міцність на вигин, високу стійкість до динамічних впливів і високу міцність.

Максимальний розмір заповніть для РС 33 не більш ніж 2,5 мм.

Товщина нанесення РС 33 від 20 до 60 мм.

Технологічна карта на виконання ремонту бетонних і ж/бетонних конструкцій із застосуванням матеріалів «Парад», розроблена ТАО «Оргстрой», наведена тут.

Технічні характеристики РС 33 по СТБ 1464-2004

Найменування показника

Значення показника за

СТБ 1464-2004

Клас за міцністю на стискання (міцність на стискання), не нижчий

B30 (45,26 МПа)

Клас за міцністю на розтяг під час вигинання, не нижчий

Btb4.0 (6,29 МПа)

Міцність на стискання через 4 год, МПа, не менш ніж

21,8

Марка з морозостійкості, не нижче

F200* (під час випробувань за другим базовим методом)

Наявність усадкових деформацій

Немає

Міцність зчеплення з бетоном через 28 сіт, МПа, не менш ніж

1,0

Марка з водонепроникності, не нижче

W8

Застосовуваність для резервуарів із питною водою (протокол дослідження на контакт із питною водою здесь)

Дозволяється

 

Відмітні риси РС 33

 • завдяки вмісту сталевої латунізованої мікрофібри, що стримує поширення тріщин, ремонтні матеріали  мають високу міцність на вигин, високу стійкість до динамічних впливів і високу міцність;
 • сталева латунізована мікрофібра стійка до впливу хлоридів і не окиснюється;
 • завдяки поступовій дії розширюваної добавки у своєму складі,  ремонтні матеріали має регульоване розширення в пластичному та затверділому станах, що дає змогу забезпечити надійний контакт зі старим бетоном упродовж усього терміну експлуатації конструкції;
 • завдяки використанню в їхньому складі ефективних суперпластифікаторів, ремонтні матеріали мають низьку водопотребність;
 • висока міцність зчеплення з ремонтованою поверхнею й арматурою дає змогу використовувати ремонтні матеріали без додаткового армування;
 • для РС 33  характерний швидкий набір міцності (навіть через 4 год міцність на стискання не менш ніж 20 МПа, а також висока стійкість до дії агресивних середовищ; висока морозостійкість і водонепроникність;
 • повна сумісність із бетоном, як за хімічними, так і фізико-механічними властивостями.

Рекомендоване застосування РС 33

 • ремонт покриттів автомобільних доріг і злітно-посадкових смуг аеродромів, пролітних будівель і покриттів мостів, цементобетонних покриттів паркувальних зон у всіх кліматичних зонах.
 • ремонт пошкоджених елементів бетонних і ж/бетонних конструкцій якнайшвидше (набір міцності у віці 4 год не менш ніж 20 МПа).
 • для посилення фундаменту;
 • для омоночування стиків збірних бетонних конструкцій;
 • для ремонту або заміни залізобетонних елементів деформаційних швів або інших елементів конструкцій, що зазнають у період експлуатації чималих динамічних впливів.
 • вирівнювання поверхні перед нанесенням гідроізоляційних покриттів, закладення тріщин, вибоїн, місць сполучення, пристрій галтелей.

Підготовка основи РС 33

Бетонна поверхня перед укладанням розчину має бути очищена від пошкодженого бетону та цементного молока або продуктів різання бетону. Спосіб видалення пошкодженого бетону та очищення поверхні має забезпечувати зняття пошкодженого бетону до досягнення показника за міцністю на відрив не менш ніж 1,5 МПа.

Зазвичай очищення поверхні виробляють за допомогою сталевих щіток або шпателей. У разі, якщо основа є недостатньо твердою, її зачищають доти, поки не отримають необхідну за твердістю основу.

Підготовлена до ремонту поверхня має бути шорсткою з виступами, що чергуються, та западинами заввишки не менш ніж 3 мм.

Крайки за контуром дефектних місць мають бути обрізані вертикально на глибину щонайменше 20 мм. Поверхня бетону має бути очищена від олій, жиру або плям фарби, вапна, пилу та інших забруднень.

Після видалення забруднень і просушування поверхню рекомендується знепилити стисненим повітрям.

Приготування РС 33

Суху суміш висипають у воду та ретельно розмішують доти, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Розмішування виробляють за допомогою низькообертової електромішки або перфоратора, електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером).

Приготований у такий спосіб розчин має перебувати в стані спокою приблизно 10 хв, після чого його знову перемішують. Готується стільки розчину, скільки необхідно для роботи впродовж 30 хв. У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Співвідношення сухої суміші до води має бути:
 • для конструкційного ремонту бетону на 1 кг сухої суміші; 0,145–0,147 л води,
 • під час заливання в опалубку на 1 кг сухої суміші 0,153-0,163 л води.

Застосування РС 33

Під час конструкційного ремонту бетону розчин наносять на основу металевим шпателем, що вдавлюють рухи. Остаточне оздоблення досягається розгладжуваним дерев'яним, пластмасовим або синтетичним тертком. Оброблення терками необхідно починати тоді, коли бетон спіймався.

За потреби нанесення шару завтовшки понад 60 мм розчин наноситься кілька разів, причому подальший шар наноситься після затвердіння попереднього з обов'язковим зволоженням попереднього шару.

Під час застосування опалубки розчин треба заливати в опалубку безперервно та тільки з одного боку для того, щоб уникнути захоплення повітря. Оздоблення поверхні здійснюється вирівнювальною рейкою й за потреби загладжується терком.

Вказівки щодо застосування РС 33

Догляд: не застосовувати плівкоутворювальні засоби для догляду або зволоження водою.

Якщо температура довкілля є в межах від плюс 5 до плюс 15 °C, міцність наростатиме повільніше. Коли потрібно забезпечити високу ранну міцність, то рекомендується:

 • зберігати мішки із сухою сумішшю в теплому місці;
 • використовувати гарячу воду для закривання (30-50 °C);
 • починати роботи по укладанні суміші вранці;
 • захищати матеріал під час укладання та твердіння утеплювальними матами.

Якщо температура навколишнього повітря висока (понад 30 °C), то проблемою буде загубитися втрата часу підтримання розчинної суміші. Коли втрата підбоукладання істотно впливає на процес виробництва та якість робіт, необхідно дотримуватися таких вимог:

 • зберігати мішки із сухою сумішшю в прохолодному місці;
 • використовувати холодну воду для закривання або додавати у воду подрібнений лід;
 • готувати та застосовувати ремонтний матеріал у найбільш прохолодну пору доби.

Расход становить 2,0-2,2 кг/м2 на 1 мм товщини шару залежно від якості та шорсткості поверхні, на яку наноситься ремонтний матеріал. Для приготування 1 м3 розчину необхідно 1950-2000 кг сухої суміші.

Гарантійний термін зберігання 6 міс від дати виготовлення. Зберігати в закритих приміщеннях за відносної вологості повітря не більш ніж 70% на піддонах, укритих термоусадковою плівкою в щільно закритому пакованні.

Паковання: мішки паперові з поліетиленовою вкладкою по 25 кг.

Основні
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
Тип використанняУніверсальний
Тип поверхніБетон
Фасовка матеріалу25 кг
Призначення матеріалуДля балконів
УпаковкаМішок
 • Ціна: Ціну уточнюйте
 • Мінімальне замовлення: 200 мішків

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner