Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
Бетон жаростійкий "Парад И 13", фото 2

Бетон жаростійкий "Парад И 13"

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Парад І13 бетон жаростійкий до 1300 °C

 
 
 
 
 
 
 

Опис

Позначення під час замовлення: Бетон жаростійкий «Парад» BR А В30 І13 ГОСТ 20910-90

Бетонна безусадна жаростійка суміш для виконання робіт з пристрою та ремонту промислових агрегатів (облицювання котлів, очищення котлів, футерівки печей, фундаментів промислових печей тощо), будівельних конструкцій, схильних до нагрівання (наприклад, для димових труб) та ін. конструкцій і споруд, що експлуатуються за температур до 1300°C.

Завдяки певним зв'язувальним і заповнювачам, бетон має високу здатність витримувати тривалий вплив високих температур. Найчастіше його застосовують для будівництва теплових агрегатів, печей, конструкцій, які сильно нагріватимуться, а також прі-будівлі виробничих об'єктів у сфері металургії та теплоенергетики.

Викручування здебільшого не вимагає високотемпературних умов — компоненти схоплюються хімічно. 

УВАГА! Бетонування за температур до мінус 10 °C можна робити без застосування спеціальних заходів щодо підігрівання, але треба уникати замерзання бетону в перші 1-2 дні після укладання.

Технічні характеристики бетону жаростійкого Парад І13 за ГОСТ  20910-90

Найменування показника

Значення щодо

ГОСТ 20910-90

Середня щільність, кг/м3, не менш ніж

1500

Міцність бетону на стискання в проєктному віці, МПа, не менш ніж

38,35

Залишкова міцність, %, не менш ніж

30

Гранично допустима температура застосування, oС, не більш ніж

1300

Склад цих сумішей містить компоненти, що забезпечують у разі тривалого впливу підвищених і високих температур збереження фізико-механічних властивостей бетону.

Застосування готових розфасованих сумішей із ретельно підібраним співвідношенням усіх компонентів дає змогу неабияк спростити виконання робіт із футерування й теплоізоляції обладнання й конструкцій і забезпечити їх високу якість.

Включення до складу бетонних сумішей добавки РСАМ гарантує безумовність, підвищену міцність бетону в процесі твердіння та усуває небезпеку утворення тріщин у процесі експлуатації.

Підготовка основи 

Очистити основу, на яку укладатиметься бетонна суміш: видалити елементи, що відшаровуються, очистити від пилу, бруду, плям органічного походження. Після видалення забруднень рекомендується поверхню знепилити стисненим повітрям. Перед укладанням бетону поверхня має бути ретельно зволожена водою.

Приготування бетону жаростійкого

Суху суміш висипають у воду та ретельно розмішують доти, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок.

Співвідношення сухої суміші до води має бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,16-0,18 л води. Час перемішування не менш ніж 4-5 хв.

Для приготування сумішей використовують змішувачі з гравітаційним або примусовим перемішуванням. Готується стільки розчину, скільки необхідно для роботи впродовж 0,5 год.

У разі тривалого витримування можливе зниження рухливості розчину. Бетонна суміш містить пластифікувальну добавку, тому під час механічної дії добре розріджується. У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Догляд за свіжоульоженим бетоном

Після виконання робіт із нанесення розчину необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементовмісними матеріалами.

Обов'язково треба виробляти зволоження поверхні після того, як розчин схопився й не буде небезпеки змиву розчину з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно впродовж 3 с упродовж 2-3 рази на день.

У разі використання суміші бетонної за температури повітря (поверхні основи) вище 25°C всі поверхні, відкриті для повітря, мають бути оброблені плівкоутворювальною сумішшю "Парад СП 1".

Додаткові рекомендації щодо догляду за бетонною поверхнею тут.

Витрата сухої суміші бетонів І9 на 1 м3 становить орієнтовно 1800-2000 кг.

Зберігати у сухих приміщеннях у щільно закритому пакованні.

Гарантійний термін 2 міс від дати виготовлення.

Паковання: мішки паперові з поліетиленовою вкладкою по 20 кг, біг-біг 1000 кг.

Основні атрибути
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
  • Ціна: 1 ₴
  • Мінімальне замовлення: 500 шт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner