Кошик
175 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
УКБ
Залишити відгук
ГС Пронітрат Еласт, фото 2

ГС Пронітрат Еласт

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

Гідроізоляційна суміш 

«ГС Пронітрат Еласт»

 

Гідроізоляційна суміш еластична двокомпонентна «ГС Пронітрат Еласт» СТБ 1543-2005

 

Двокомпонентний склад на основі цементу, мінеральних наповнювачів і полімеру. Гнучке, водонепроникне покриття, що має гарну адгезію до практично будь-якої мінеральної поверхні (бетон, природний і штучний камінь, цеглу, бетонні блоки, панелі тощо).

 

Застосовується:

— як гідроізоляційне покриття для бетону та каменю, резервуарів питної води, басейнів і баків;

– для фундаментів, схильних до тиску води;

— як ізоляцію під плитковими та листовими покриттями на терасах, балконах, у ванних, туалетах та інших приміщеннях, схильних до підвищеної вологості;

— як водозахисне покриття для тунелів, іригаційних каналів, пліт, захисних стін, фундаментів, підземних переходів, динамічних швів, підлог тощо.

- для внутрішніх і зовнішніх робіт.

 

Відмітні властивості

ü Перекриває усадну деформацію та тонкі тріщини. Завдяки еластичності гідроізоляційної суміші покриття залишається цілим, навіть якщо основа дала тріщину до 1 мм;

ü Забезпечує бетону практично повну непроникність щодо агресивних хімічних агентів (вуглекислого газу, двоокису сірки, хлоридам і сульфатів).

ü Створює непроникний бар'єр для використовуваного як солі-антиобледенник хлориду кальцію, що руйнує навіть найбільш високоякісний бетон.

ü Застосовується як для вертикальних і горизонтальних поверхонь, зокрема вологих, усередині та зовні.

ü Покриття забезпечує гідроізоляцію підземних споруд, що розташовані під напором ґрунтових вод навіть під час нанесення його на внутрішню поверхню зовнішніх стін.

Істотний плюс

— гідроізоляція може бути використаний як на сучасному, так і на новому бетоні

— застосовується за вологою або свіжувальною бетонною поверхнею та захищає як бетон, так і сталеву арматуру

— бетон, оброблений гідроізоляційною сумішшю, зберігає властивості водонепроникності весь термін експлуатації бетону.

 

Підготовка основи

Основа має бути щільною, рівною, поглинальною, паропроникною й очищеною від речовин, що знижують адгезію (пили, висолів, жирів, бітуму тощо). Неміцні, обсипні зони поверхні, відшарування, малярні покриття, вапняні штукатурки необхідно видалити.

Трещини треба розшити та заповнити цементним штукатурним складом, наприклад Парад ШСн. Глибокі вибоїни та нерівності треба заповнити шовним матеріалом ГС Пронітрат Шов.

Вік» бетону, цементно-піщаних штукатурок і стяжок, цегляних і кам'яних кладок до моменту нанесення ГС Пронітрат Еласт має бути більш ніж 28 діб.

Кладкові шви мають бути повністю заповнені цементним розчином, шви, що висипаються, треба очистити на глибину 20-30 мм і заповнити шовним ремонтним  матеріалом ГС Пронітрат Шов.

Основи з неоднорідною структурою, наприклад, цегляні кладки, треба вирівняти цементною штукатуркою, наприклад, Парад ШСн.

У кутових зонах треба виготовити галітелі (заокруглення) радіусом 30 мм із цементно-піщаного розчину або ремонтного матеріалу ГС Пронітрат Шов, а на зовнішніх кутах — зробити фаски під кутом 45°.

Деформаційні та з'єднувальні шви, що розкриваються, а також сполучення, у яких неможливо виготовити галітелі (за умови, що немає негативного тиску води), рекомендується герметизувати за допомогою будь-якої гідроізоляційної стрічки, яку розміщують між шарами гідроізоляції.

Якщо основа має вік понад 7 діб, її необхідно безпосередньо перед нанесенням ГС Пронітрат Еласт обробити ґрунтовковим складом Г-Эласт. Ґрунтування поверхні запобігає зневодненню розчину гідроізоляційного складу та появі бульбашок повітря на поверхні основи.

.

Приготування

Суху суміш і водну дисперсію полімеру змішують у співвідношенні 2,2:1 (на мішок 20 кг — одне відро дисперсії 9 кг), для чого в ємність відповідного об'єму наливають дисперсію й поступово засипають суху суміш. Розмішування виробляють за допомогою низькообертової електромішки або перфоратора, електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером) упродовж 3 хв, потім витримують упродовж 10 хв. Перемішують отриманий розчин ще впродовж 1 хв, після чого склад готовий до застосування. Приготований розчин треба використовувати впродовж 1 год.

Застосування

Роботи з нанесення гідроізоляції проводять за температури від 5 до 25 °С.

Розчин наносять на підготовлену основу широкою жорсткою щіткою із синтетичною щетиною або валиком. Водночас уважно стежить за тим, щоб не залишалося необроблених ділянок. Рекомендується наносити два шари. Другий шар наносити металевою терткою або пензлем-маклівкою в перпендикулярному напрямку на вже затверджений, але ще вологий перший шар. Якщо це необхідно так само наносити третій шар. У звичайних умовах чергові шари можна наносити приблизно через 3 години.

Під час нанесення розчину на поверхню важливо, щоб пензель був добре наповнений розчином. Для отримання гладкої поверхні використовують шпатель і повстяну тертку.

Останній шар може бути нанесений як декоративний: валиком під «шубу» або набризком.

Загальна товщина нанесеного покриття  1,4-1,5 мм.

Після закінчення 3 днів  можна наносити будь-які фарби, штукатурку, плитку тощо.

Після закінчення 7 днів покриття готове до постійного контакту з водою.

Догляд

Оброблені гідроізоляційною сумішшю поверхні не вимагають спеціального догляду за винятком використання матеріалів за температури повітря (поверхні основи) вище 25 °З. У цьому разі необхідно впродовж перших трьох днів поверхню злегка зволожувати.

Забороняється наносити гідроізоляційну суміш під час випадання дощу або снігу, а вже нанесене покриття необхідно захистити від впливу дощу та снігу не менш ніж добу.

Расход за товщини двох шарів 1,4-1,5 мм становить 1,65 кг/м2.

Гарантійний термін  6 місяців від дати виготовлення. Зберігати в пакованні виробника в закритих складських приміщеннях.

 

Паковання Пластмасові ємності по 9 кг і мішки паперові з поліетиленовою вкладкою 20 кг.

 

 

 

 

Технічні характеристики

 

Найменування показника

Норма

Водонепроникність, МПа, не менш ніж

0,6

Водопоглинання у разі капілярного підсосу, кг/м2, не більш ніж

0,5

Гнучкість за радіуса бруса (15±2) мм

Немає тріщин

Міцність зчеплення з основою, МПа, не менш ніж

0,8

Морозостійкість, цикли, не менш ніж

75

 

Основні атрибути
ВиробникПарад
Країна виробникБілорусь
Тип використанняУніверсальний
Призначення матеріалуДля балконів
Спосіб нанесенняРучний
Тип поверхніКамінь
КонсистенціяНапіврідка
Стан при застосуванніХолодне
Витрата матеріалу1.6 кг/м2
УпаковкаВідро
Фасовка матеріалу (кг)20
Фасовка матеріалу (л)9
Кількість компонентівДвокомпонентна
  • Ціна: Ціну уточнюйте
  • Мінімальне замовлення: 500 кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner