Кошик
137 відгуків
+380 (50) 210-55-27
+380 (97) 733-82-12
бул Вернадського 34В, Київ, Україна
UKB
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
SLURRY WATER PLUG, фото 2

SLURRY WATER PLUG

Опис
Інформація для замовлення

«SLURRY WATER PLUG®»

Використовується для ремонту бетону, що піддається гідростатичньому тиску. Миттєво зчіплюється (протягом 3 хвилин), негайно усуваючи протікання води навіть під високим тиском.

 

Застосування

Миттєво закупорює всю інфільтрацію або протікання (навіть під високим тиском) вода через тріщини, стики і відчини в будь-яких конструкціях з бетону і каменю.

Він також використовується, коли інші склади (SLURRY®, розчин ВАПНА®) вимивається водою високого тиску.

 

Підготовка поверхні перед обробкою

Щоб забезпечити максимально можливе з'єднання єднання, поверхня повинна бути вільною від всіх можливих забруднюючих речовин, таких як масло, сепараційні сполуки та інші сторонні речовини. При підводному застосуванні пошкоджена ділянка повинна бути вільною від поверхневої плівки і водоростей. Обробити поверхню металевою щіткою або подібним інструментом. Видаліть залишки бетону і розчину. Якщо ширина або глибина тріщини менше 18 мм, збільште її до такого розміру. Найкращі результати досягаються, коли внутрішня частина тріщини, якщо уявити її у розрізі, більше отворів на поверхні, тобто у вигляді «ластівчиного хвоста». Якщо щілина або тріщина сухі під час ремонту, змочуйте ділянку рясно протягом 15 хвилин перед нанесенням SLURRY WATER PLUG®

 

Приготування та використання

Змішайте SLURRY WATER PLUG® в чистій пластиковій ємність з чистою водою. Налийте воду в суху суміш (не навпаки). Пропорції змішування за об'єднання об'ємом: одна частина води на чотири частини SLURRY WATER PLUG®. Використовуйте гумові рукавички.

Час змішування не повинен перевищувати двох хвилин. Не змішуйте більше матеріалу, ніж ви можете використовувати протягом трьох хвилин. При змішуванні з водою матеріал виробляє тепло, так як відбувається дуже швидка гідротація SLURRY WATER PLUG®. Якщо після додавання води, матеріал набуває структуру, сходжу на замазку, надайте йому форму, сходжу на профіль, що ремонтується. Щоб знизити температуру і запобігти зневодненню складу SLURRY WATER PLUG®, необхідно постійно зволожити поверхню не менше 15 хвилин. При використанні складу на сухій поверхні (наприклад, при закріпленні) рекомендується подалі непереривне зволоження водою протягом 30 хвилин.

 

Виконання робіт

Усунення витоків активних

Підготувавши відповідну кількість складу, надайте йому потрібну форму. Дочекатися, поки склад почне зчіплюватися, альо все ж збереже пластичність. Це дозволить повністю заповнити підготовлену порожнину, і при цьому SLURRY WATER PLUG® не встигне розмитися. Проте, не чекайте занадто довго, тому що SLURRY WATER PLUG® втратить свою пластичність і може дати тріщини під час застосування.

Сильно притисніть доданий у підготовлену порожнину SLURRY WATER PLUG®, або утрамбуйте матеріал рукою (в гумовіх рукавицях), шпателем, дерев'яна яним бруском або пласким предметом. Залежно від температури поверхні цей тиск повинний тривати від 30 секунд до 1,5 хвилини (при більш низькій температури зчеплення відбувається повільніше). Видаліть зайвій матеріал ножем або подібним твердим інструментом якомога швидше. При ремонті довгих вертикальних тріщин починайте заповнювати невеликою кількістю SLURRY WATER PLUG® тріщини зверху.

 

Увагу.

SLURRY WATER PLUG® заповнюється половина порожнини , інша частина ВАПНА® з подальшою обробкою SLURRY®.

Для закріплення болтів, якорів і т. д., просвердлите отвір потрібного розміру, де буде вставлено фіксований проверяемая. Діаметр отвору повинен бути таким, щоб з усіх боків фіксованого об'єкта був зазор в 10 мм. Очистити та зволожити поверхню отвору.

Покладіть невелику кількість приготованого розчину SLURRY WATER PLUG® в отвір і утрамбувати його. Негайно вставте фіксований проверяемая. Заповніть всі інші зазори SLURRY WATER PLUG® і утрамбувати. Витримати у вологому стані 15 хвилин і не застосовувати велике навантаження протягом декількох годин.

 

Упаковки.

SLURRY WATER PLUG® упакована в мішки по 22,68 кг. або відра 25 кг

 

Зберігання.

SLURRY WATER PLUG® повинна зберігатися в сухому приміщенні при мінімальній температури не менше +7 °С і максимальній відносній вологості повітря 85%. Гарантійний термін придатності в непорушеній фабричній упаковці - вісімнадцять місяців з дати виготовлення при зберіганні у вищевказаних умовах

 

  • Ціна: 270 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner