Кошик
63 відгуків
+380502105527
+380977338212
+380660199354
УкраїнаКиївбул Вернадского 34 В (cклад, заздалегідь домовлятися про зустріч)
UKB
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
"Парад РС-18" літа бетонну суміш з крупним заповнювачем, фото 2

"Парад РС-18" літа бетонну суміш з крупним заповнювачем

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

РС 18 лита бетонна суміш з крупним заповнювачем

Опис

Позначення при замовленні: РМм III конструкційний ПЦ-КЗ-НА «Парад РС 18» СТБ 1464-2004

Безусадкова швидкотужавіюча суха бетонна суміш литого типу з крупним заповнювачем. Рекомендується для високоточної цементації (підливи під опорну плиту устаткування чи металоконструкцій) при зазорі від 40 мм, а також омонолічування стиків конструкцій.

Відповідає європейським вимогам.

Завдяки швидкому набору міцності, відсутності усадки в процесі твердіння і високої міцності зчеплення зі старим бетоном, застосування цього матеріалу дозволяє встановити обладнання вже через 24 год після проведення робіт, що значно знижує витрати по порівнянні з «традиційними» методами. 

До складу литого бетону входять полімерні модифікатори і пластифікатори, які надають бетону особливі властивості. Вони роблять бетон більш еластичним, сприяють його розтікання і вирівнюванню на поверхні, а так само знижують рівень усадки.

Рекомендуючи матеріал, ми керуємося важливими для вас вимогами: реопластичный, плинний, не расслаивающийся високоміцний склад, який відповідає високим європейським вимогам і зручний в роботі.

При проведенні ремонтних робіт при температурі повітря та (або) підстави нижче плюс 5 оС рекомендується застосовувати зимовий варіант виконання «Парад РС 518 зимовий».

Тривалість збереження литої консистенції цих матеріалів складає більше 60 хв без розшарування і водовідділення. Незважаючи на високу рухливість, затверділий бетон має високу міцність в добовому віці понад 20 МПа, а у віці 28 діб — понад 50 МПа.

Технологічна карта на виконання ремонту бетонних і з/бетонних конструкцій із застосуванням матеріалів «Парад», розроблена ВАТ «Оргстрой», наведена тут .

Технічні характеристики РС 18 (РС 518) по СТБ 1464-2004

Найменування показника

Значення показника

СТБ 1464-2004

Марка по морозостійкості не нижче:

F300

Марка по водонепроникності, не нижче

W8

Міцність зчеплення з бетоном у віці 28 діб, МПа, не нижче

1,0

Клас по міцності на стиск не нижче:

B40

 

Застосування

 • як подливочного розчину для бетонних, кам'яних, сталевих, елементів;
 • для підливок несучих елементів, опор, фундаментів машин і механізмів, швів колон в конструкціях із збірного з/б і т. д;
 • для заливки анкерів у бетоні;
 • для заповнення ям, каверн, порожнин і вибоїн в бетоні;
 • для омонолічування стиків збірних бетонних конструкцій;
 • ремонт цементно-бетонних покриттів доріг і аеродромів, паркувальних зон на відкритому повітрі;
 • в гідротехнічному будівництві для бетонування тонкостінних густоармованих конструкцій зі складною конфігурацією, де укладання і вібрація звичайних сумішей утруднена, а також при бетонуванні монолітних конструкціях будівельних зрошувальних каналів різного перетину і виробництва збірного залізобетону для меліоративного будівництва.

Відмітні особливості

 • легкість у використанні (готова до вживання суха суміш);
 • регульована консистенція;
 • високотекучій;
 • швидкий набір міцності;
 • висока кінцева міцність;
 • розширення під час пластичної фази;
 • висока швидкість набору міцності забезпечує ранній введення в експлуатацію;
 • висока адгезія до сталі і бетону;
 • відсутність усадки забезпечує повну і рівномірну передачу навантаження на фундамент;
 • лита консистенція дозволяє зменшити трудомісткість при укладанні бетону за рахунок виключення процесу вібрування.

Підготовка підстави

Перед установкою устаткування з поверхні фундаменту видаліть зруйнований бетон за допомогою легкого перфоратора, голчастого пістолета або водоструминної установки.

Зробіть поверхню шорсткою до 5 мм.

Ретельно очистіть болти і опорну поверхню підстави станини (опорну плиту обладнання) від жирових і масляних плям, пилу та інших забруднень, які можуть перешкодити гідратації цементу.

Перевірте, щоб на підставі станини були підготовлені отвори для випуску повітря.

Перед початком робіт бетон фундаменту необхідно просочити водою. Надлишок води видалити стисненим повітрям або ганчіркою.

Переконатися за допомогою рівня, поміщеного на підставу станини, в точності установки обладнання.

Перевірити, чи не чи передається вібрація на обладнання від працюючих поруч верстатів. Якщо така передача відбувається, то роботу цих верстатів слід тимчасово припинити, як мінімум на 10-12 год (при температурі плюс 23 °С), на період початку набору міцності бетону, для того, щоб виключити вплив вібрації на ступінь зчеплення бетону з підставою станини.

Опалубка повинна бути виготовлена з міцного водонепроникного матеріалу, надійно закріплена, бути герметичною, виключати витікання цементного молочка, витримувати тиск суміші в період заливки, розрівнювання і закінчення робіт.

З боку, звідки буде заливатися розчин,необхідно передбачити зазор в 150 мм між опалубкою і стороною підстави станини обладнання.

З бічних сторін слід передбачити зазор не менше 50 мм між опалубкою і бічними сторонами станини.

Для заливки розчину можна використовувати розчинонасоси, воронки і т. п.

Приготування

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,18–0,20 л води. Марка за легкоукладальністю Пк4-Пк5 по СТБ 1035.

Ретельно перемішайте суміш протягом 1-2 хв.

Для змішування рекомендується використовувати низькообертовий механічний міксер або дриль, щоб уникнути зайвого залучення повітря в розчин.

Приготовлений розчин зберігає життєздатність у тарі протягом 1 год (при температурі плюс 20 оС).

Проведення робіт

Роботи з нанесення складу проводять при температурі від 5 до 25 °С у суху погоду.

Щоб уникнути захоплення повітря заливати розчин слід безперервно і тільки з одного боку. Забороняється заливати розчин з двох протилежних сторін.

Залучений повітря слід випускати через отвори, попередньо виконані в опорній плиті.

Стежити за тим, щоб розчин повністю заповнював простір між опорною плитою та обладнанням.

Ущільнення литої бетонної суміші відбувається під дією власної ваги. Необхідно лише незначне штикування у місцях примикання суміші до опалубки або вертикальної поверхні "старого" бетону.

Після розподілу такої суміші виробляють її профілювання за допомогою легкого шаблону (металевого або дерев'яного), переміщуваного по опалубці.

Дефекти поверхні бетону, виявлені після профілювання, повинні бути усунені за допомогою інвентарного інструменту (гладилок, кельм).

Шорсткість поверхні бетонного покриття слід влаштовувати через 15-30 хв після того, як поверхню свіжоукладеного бетону стане матовою.

Вказівки по анкеровке і замонолічуванню стиків

При застосуванні матеріалів на цементній основі для анкерування та замонолічування стиків слід суворо дотримуватися послідовність:

 • Очищення бетонної основи від незакріплених або слабо тримаються частин, пилу, масла, залишку опалубної мастила, цементного молочка.
 • Очищення стрижнів арматури, болтів та інших металевих деталей, які будуть залиті анкеровочной сумішшю, від слідів корозії залізною щіткою або методом абразивоструйной очищення.
 • Обработка всех металлических деталей, которые будут погружены в анкеровочную смесь, грунтовкой «Парад Г-86» (Г-586 в зимнее время). Этот материал на цементной основе обладает хорошей адгезией как к бетону, так и к металлу. Он обеспечивает устойчивость металла к коррозии в условиях щелочной среды анкеровочного состава на цементной основе. Таким образом, применение данного материала существенно увеличит срок службы нового сооружения, и продлит срок службы отремонтированного участка.
 • В случае необходимости — загрубление цементного основания. Шероховатости должны иметь размер не менее 3 мм.
 • Просочення всіх бетонних поверхонь водою до насичення. На даному етапі важливо стежити, щоб води не було надмірну кількість, так як надлишкова вода здатна суттєво вплинути в гіршу сторону на міцнісні характеристики подливочного складу.
 • При дотриманні вищезазначених вимог віброущільнення не потрібно. У разі заповнення вузьких швів і пазух рекомендується ущільнення металевим прутком.

Витрата: для приготування 1 м3 розчину необхідно 1950-2000 кг сухої суміші.

Догляд за свіжоукладеним матеріалом

Після виконання робіт необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементовмісткими матеріалами.

Обов'язково слід проводити зволоження поверхні після того, як ремонтний матеріал схопився і не буде небезпеки змиву матеріалу з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно протягом 3 діб 2-3 рази в день з витратою води 1-3 л/м2.

У разі використання ремонтних матеріалів при температурі повітря (поверхні основи) вище 25 °С всі поверхні, відкриті для повітря, повинні бути оброблені плівкотвірних складом "Парад СП".

У разі неможливості зволоження поверхні водою рекомендується на відремонтовану поверхню нанести плівкоутворюючих склад "Парад СП". Додаткові рекомендації по догляду за бетонною поверхнею тут.

Гарантійний термін зберігання 6 місяців від дати виготовлення. Зберігати в закритих приміщеннях при відносній вологості повітря не більше 70 % на піддонах, укритих термозбіжною плівкою в щільно закритій упаковці.

Упаковка: мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.

Основні атрибути
Виробник  Парад
Країна виробникБілорусь
Стан матеріалуГотова суміш
Тип за складомЦементна
УпаковкаМішок паперовий
Фасовка матеріалу (кг)25
 • Ціна:грн.