Корзина
46 отзывов
+380502105527
+380977338212
+380660199354
УкраинаКиевбул Вернадского 34 В (cклад, заздалегідь домовлятися про зустріч)
UKB
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SLURRY WATER PLUG, фото 2

SLURRY WATER PLUG

Описание
Информация для заказа

«SLURRY WATER PLUG®»

Використовується для ремонту бетону, що піддається гідростатичньому тиску. Миттєво зчіплюється (протягом 3 хвилин), негайно усуваючи протікання води навіть під високим тиском.

 

Застосування

Миттєво закупорює всю інфільтрацію або протікання (навіть під високим тиском) вода через тріщини, стики і отвори в будь-яких конструкціях з бетону і каменю.

Він також використовується, коли інші склади (SLURRY®, MORTAR®) вимивається водою високого тиску.

 

Підготовка поверхні перед обробкою

Щоб забезпечити максимально можливе з'єднання, поверхня повинна бути вільною від всіх можливих забруднюючих речовин, таких як масло, сепараційні сполуки та інші сторонні речовини. При підводному застосуванні пошкоджена ділянка повинна бути вільною від поверхневої плівки і водоростей. Обробити поверхню металевою щіткою або подібним інструментом. Видаліть залишки бетону і розчину. Якщо ширина або глибина тріщини менше 18 мм, збільште її до такого розміру. Найкращі результати досягаються, коли внутрішня частина тріщини, якщо уявити її в розрізі, більше отворів на поверхні, тобто у вигляді «ластівчиного хвоста». Якщо щілина або тріщина сухі під час ремонту, змочуйте ділянку рясно протягом 15 хвилин перед нанесенням SLURRY WATER PLUG®

 

Приготування   та використання

Змішайте SLURRY WATER PLUG® в чистій пластиковій ємність з   чистою водою. Налийте воду в суху суміш (не навпаки). Пропорції змішування за об’ємом: одна частина води на чотири частини SLURRY WATER PLUG®. Використовуйте гумові рукавички.

Час змішування не повинен перевищувати двох хвилин. Не змішуйте більше матеріалу, ніж ви можете використовувати протягом трьох хвилин. При змішуванні з водою матеріал виробляє тепло, так як відбувається дуже швидка гідротація SLURRY WATER PLUG®. Коли після додавання води матеріал набуває структуру, схожу на замазку, надайте йому форму, схожу на профіль, що ремонтується. Щоб знизити температуру і запобігти зневодненню складу SLURRY WATER PLUG®, необхідно постійно зволожити поверхню не менше 15 хвилин. При використанні складу на сухій поверхні (наприклад, при закріпленні) рекомендується подальше непереривне зволоження водою протягом  30 хвилин.

 

Виконання робіт

Усунення активних витоків

Підготувавши відповідну кількість составу, надайте йому потрібну форму. Дочекатися, поки состав почне зчіплюватися, але все ж збереже пластичність. Це дозволить повністю заповнити підготовлену порожнину, і при цьому SLURRY WATER PLUG® не встигне розмитися. Однак, не чекайте занадто довго, тому що SLURRY WATER PLUG® втратить свою пластичність і може дати тріщини під час застосування.

Сильно притисніть доданий в підготовлену порожнину SLURRY WATER PLUG®, або утрамбуйте матеріал рукою (в гумових рукавичках), шпателем, дерев’яним бруском або пласким предметом.  Залежно від температури поверхні цей тиск повинен тривати від 30 секунд до 1,5 хвилини (при більш низькій температурі зчеплення відбувається повільніше). Видаліть зайвий матеріал ножем або подібним твердим інструментом якомога швидше. При ремонті довгих вертикальних тріщин починайте заповнювати невеликою кількістю SLURRY WATER PLUG® тріщини зверху.

 

Увагу.

SLURRY WATER PLUG® заповнюється  половина порожнини , інша частина MORTAR® з подальшою обробкою SLURRY®.

Для закріплення болтів, якорів і т.д., просвердлите отвір потрібного розміру, де буде вставлено фіксований об'єкт. Діаметр отвору повинен бути таким, щоб з усіх боків фіксованого об'єкта був зазор в 10 мм. Очистити та зволожити поверхню отвору.

Покладіть невелику кількість приготованого розчину SLURRY WATER PLUG® в отвір і утрамбувати його. Негайно вставте фіксований об'єкт. Заповніть всі інші зазори SLURRY WATER PLUG® і утрамбувати. Витримати  у вологому стані 15 хвилин і не застосовувати велике навантаження протягом декількох годин.

 

Упаковки.

SLURRY WATER PLUG®  упакована в мішки по 22,68 кг. або відра 25 кг.

 

Зберігання.

SLURRY WATER PLUG® повинна зберігатися в сухому приміщенні при мінімальній температурі не менше +7 °С і максимальній відносній вологості повітря 85%. Гарантійний термін придатності в непорушеній фабричній упаковці - вісімнадцять місяців з дати виготовлення при зберіганні в вищевказаних умовах

 

  • Цена: 270 грн.